logo

Scheidsrechter Sylvia van der Heide

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
303 16:27 12 DTG C1 - Flamingo's C2 4 - 13 Veld 12 Sylvia van der Heide

Ronde: 3 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
313 15:21 13 Drachten/vd Wiel C3 - WIK'34 C1 4 - 4 Veld 14 Sylvia van der Heide

Ronde: 1 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
311 14:15 13 Joure C2 - WIK'34 C1 1 - 2 Veld 14 Sylvia van der Heide

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
165 12:20 9 Flamingo's E1 - OKO/Bies E3 6 - 8 Veld 12 Sylvia van der Heide

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
169 10:35 11 Heerenveen E2 - Nij Quick Libben E2 11 - 4 Veld 13 Sylvia van der Heide

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
215 09:30 20 CSL F3 - Drachten/vd Wiel F2 1 - 2 Veld 21 Sylvia van der Heide

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
148 12:57 7 OKO/Bies E1 - Olympia (T) E1 3 - 2 Veld 8 Sylvia van der Heide

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
170 11:12 12 De Granaet E4 - Wêz Handich E1 2 - 0 Veld 12 Sylvia van der Heide

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
204 10:07 18 Lintjo F1 - OKO/Bies F1 0 - 8 Veld 18 Sylvia van der Heide

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
141 11:50 7 TFS E1 - Joure E1 2 - 2 Veld 7 Sylvia van der Heide

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
175 10:05 12 OKO/Bies E2 - Quick'21 E3 1 - 10 Veld 14 Sylvia van der Heide

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
152 09:00 9 Quick'21 E2 - TFS E2 3 - 1 Veld 10 Sylvia van der Heide