logo

Scheidsrechter Siebe Jelsma

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 6 (Middagprogramma), 74e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
270 17:00 12 WIK'34 C1 - Leeuwarden C1 - Veld 11 Siebe Jelsma

Ronde: 4 (Middagprogramma), 74e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
256 15:54 14 De Pein C2 - Ritola C2 - Veld 9 Siebe Jelsma

Ronde: 2 (Middagprogramma), 74e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
224 14:48 3 Pallas'08 thebagstore.nl A1 - OKO/Bies A2 - Veld 4 Siebe Jelsma

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 74e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
130 12:52 6 Vlug & Vaardig (G) D1 - Quick'21 D1 - Veld 5 Siebe Jelsma

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 74e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
116 11:07 3 Joure D1 - Nic./Hoogkerk D1 - Veld 3 Siebe Jelsma

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 74e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
108 10:02 2 VDDO D1 - De Waterpoort D1 - Veld 2 Siebe Jelsma

Ronde: 6 (Middagprogramma), 72e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
268 17:00 11 Oerterp C2 - De Granaet C2 5 - 6 Veld 13 Siebe Jelsma

Ronde: 4 (Middagprogramma), 72e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
236 15:54 5 Drachten/vd Wiel B1 - Quick'21/VenV (G) B1 5 - 4 Veld 8 Siebe Jelsma

Ronde: 2 (Middagprogramma), 72e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
240 14:48 7 De Granaet B1 - Flamingo's B2 5 - 6 Veld 9 Siebe Jelsma

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
159 11:50 10 Nic./John Schokker Makelaardij E1 - De Granaet E1 5 - 4 Veld 11 Siebe Jelsma

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
109 10:05 1 DTG D1 - TFS D1 2 - 12 Veld 2 Siebe Jelsma

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
131 09:00 6 Harkema E1 - Quick'21 E1 7 - 1 Veld 6 Siebe Jelsma