logo

Scheidsrechter Jelte Koopmans

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Middagprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
300 16:27 11 OKO/Bies C1 - Drachten/vd Wiel C1 4 - 5 Veld 11 Jelte Koopmans

Ronde: 3 (Middagprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
244 15:21 0 Joure A1 - Nic./Hoogkerk A1 - Veld 2 Jelte Koopmans

Ronde: 1 (Middagprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
266 14:15 5 Kinea A2 - Olympia (T) A2 2 - 6 Veld 6 Jelte Koopmans

Ronde: 5 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
273 16:27 2 Drachten/vd Wiel B1 - Flamingo's A1 11 - 7 Veld 4 Jelte Koopmans

Ronde: 3 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
253 15:21 1 Drachten/vd Wiel A1 - Harkema/Invicta B1 6 - 9 Veld 1 Jelte Koopmans

Ronde: 1 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
263 14:15 2 De Pein A1 - Drachten/vd Wiel B1 7 - 9 Veld 3 Jelte Koopmans

Ronde: 5 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
261 16:27 5 Nic./John Schokker Makelaardij B1 - Drachten/vd Wiel B2 4 - 6 Veld 5 Jelte Koopmans

Ronde: 3 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
253 15:21 4 De Pein A2 - Quick'21 A1 4 - 8 Veld 4 Jelte Koopmans

Ronde: 2 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
252 14:48 3 Nic./John Schokker Makelaardij A2 - OKO/Bies A2 8 - 2 Veld 4 Jelte Koopmans

Ronde: 6 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
244 17:00 6 TFS B1 - Joure B2 2 - 1 Veld 5 Jelte Koopmans

Ronde: 4 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
236 15:54 4 De Pein B1 - Lintjo B1 3 - 4 Veld 4 Jelte Koopmans

Ronde: 2 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
222 14:48 2 Wêz Handich A1 - WIK'34 A1 6 - 5 Veld 2 Jelte Koopmans

Ronde: 5 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
243 16:27 5 Olympia (T) B1 - De Granaet B1 5 - 3 Veld 5 Jelte Koopmans

Ronde: 3 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
217 15:21 1 Joure A1 - Quick'21 A1 4 - 2 Veld 1 Jelte Koopmans

Ronde: 1 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
245 14:15 5 Noordenveld B1 - Olympia (T) B1 1 - 6 Veld 6 Jelte Koopmans

Ronde: 6 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
245 16:30 4 Quick'21 B1 - Drachten/vd Wiel B1 2 - 1 Veld 3 Jelte Koopmans

Ronde: 4 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
261 15:24 6 Olympia (T) B1 - DOW/Wêz Handich B1 7 - 2 Veld 6 Jelte Koopmans

Ronde: 2 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
235 14:18 2 VKC/AROBantennebouw A1 - Wêz Handich A2 1 - 6 Veld 2 Jelte Koopmans