logo

Scheidsrechter Jesse van Manen

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Middagprogramma), 73e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
267 16:27 12 Wêz Warber & Fluch C2 - De Granaet C2 0 - 3 Veld 11 Jesse van Manen

Ronde: 3 (Middagprogramma), 73e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
229 15:21 5 Drachten/vd Wiel B1 - Flamingo's B1 12 - 6 Veld 5 Jesse van Manen

Ronde: 1 (Middagprogramma), 73e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
257 14:15 9 Joure C1 - De Waterpoort C1 3 - 9 Veld 10 Jesse van Manen

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 73e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
106 12:52 2 Lintjo D1 - De Granaet D1 1 - 7 Veld 1 Jesse van Manen

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 73e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
110 11:07 2 Drachten/vd Wiel D1 - Lintjo D1 14 - 3 Veld 2 Jesse van Manen

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 73e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
114 10:02 4 TFS D2 - VDDO D2 2 - 10 Veld 3 Jesse van Manen

Ronde: 5 (Middagprogramma), 72e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
219 16:27 3 Olympia (T) A1 - De Granaet A2 3 - 10 Veld 5 Jesse van Manen

Ronde: 3 (Middagprogramma), 72e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
247 15:21 8 Flamingo's C1 - Oerterp C1 3 - 5 Veld 10 Jesse van Manen

Ronde: 1 (Middagprogramma), 72e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
251 14:15 10 De Granaet C1 - Leeuwarden/WW & Fluch C1 4 - 2 Veld 11 Jesse van Manen

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 72e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
136 12:52 7 Wêz Warber & Fluch E1 - Drachten/vd Wiel E1 1 - 7 Veld 7 Jesse van Manen

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 72e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
104 11:07 5 De Granaet D2 - TFS D1 11 - 1 Veld 1 Jesse van Manen

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 72e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
120 10:02 2 Joure D1 - Kinea D1 2 - 4 Veld 4 Jesse van Manen