logo

Scheidsrechter Arjen van Bruggen

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Middagprogramma), 71e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
246 16:27 9 Frigro C1 - Nic./Hoogkerk C1 0 - 23 Veld 10 Arjen van Bruggen

Ronde: 3 (Middagprogramma), 71e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
250 15:21 11 Drachten/vd Wiel C2 - Kinea C1 5 - 4 Veld 11 Arjen van Bruggen

Ronde: 1 (Middagprogramma), 71e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
236 14:15 9 De Granaet C1 - Frigro C1 5 - 3 Veld 9 Arjen van Bruggen

Ronde: 5 (Middagprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
270 16:27 5 Joure A2 - Kinea A2 3 - 3 Veld 6 Arjen van Bruggen

Ronde: 3 (Middagprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
322 15:21 15 Nic./John Schokker Makelaardij C2 - OKO/Bies C2 5 - 4 Veld 15 Arjen van Bruggen

Ronde: 1 (Middagprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
314 14:15 13 Quick'21 C1 - Harkema C1 4 - 5 Veld 14 Arjen van Bruggen

Ronde: 6 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
316 17:00 11 OKO/Bies C1 - De Granaet C1 12 - 2 Veld 11 Arjen van Bruggen

Ronde: 4 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
326 15:54 13 Olympia (T) C1 - Harkema C1 7 - 6 Veld 13 Arjen van Bruggen

Ronde: 2 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
318 14:48 11 Nic./John Schokker Makelaardij C2 - OKO/Bies C1 3 - 6 Veld 12 Arjen van Bruggen

Ronde: 6 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
316 17:00 14 Harkema C2 - OKO/Bies C2 1 - 5 Veld 14 Arjen van Bruggen

Ronde: 4 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
308 15:54 14 De Granaet C2 - OKO/Bies C2 2 - 3 Veld 13 Arjen van Bruggen

Ronde: 2 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
300 14:48 11 Quick'21 C1 - TFS C1 3 - 5 Veld 12 Arjen van Bruggen

Ronde: 6 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
298 17:00 12 Quick'21 C2 - De Granaet C1 4 - 9 Veld 11 Arjen van Bruggen

Ronde: 3 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
277 15:21 7 DOW B1 - VKC/AROBantennebouw B1 3 - 2 Veld 8 Arjen van Bruggen

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
124 12:22 4 Drachten/vd Wiel D4 - DTS (S) D1 1 - 13 Veld 4 Arjen van Bruggen

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
182 10:37 15 Joure E2 - Nij Quick Libben E4 0 - 5 Veld 15 Arjen van Bruggen

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
144 09:32 8 Nij Quick Libben E1 - OKO/Bies E1 2 - 1 Veld 8 Arjen van Bruggen