logo

Programma voor het 65e Jeugdtoernooi (08 Jun 2013)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 65e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
101 09:30 1 CSL D1 - De Pein D1 Veld 1 Wobbe van der Wijk 6 - 3
107 09:30 1 Frigro D1 - Joure D1 Veld 2 Betty Jansma 0 - 7
113 09:30 3 De Granaet D1 - DTG D1 Veld 3 Jan van der Heide 2 - 2
119 09:30 3 Flamingo's D1 - Quick'21 D2 Veld 4 Sietske Talsma 4 - 5
125 09:30 5 OKO/Bies D2 - Olympia (T) D1 Veld 5 Stan Kleinhuis 2 - 1
131 09:30 5 Veenwouden D2 - Wêz Handich D1 Veld 6 Yvonne de Vries 1 - 3
137 09:30 8 De Hoeve E1 - Quick'21 E2 Veld 7 Levi Kuipers 10 - 0
143 09:30 8 TFS E1 - Wordt Kwiek E1 Veld 8 Julian Wijma 0 - 0
149 09:30 10 CSL E2 - De Granaet E2 Veld 9 Myrthe Heres 4 - 6
155 09:30 10 De Pein E1 - Frigro E1 Veld 10 Emke Westra 0 - 3
161 09:30 11 CSL E3 - De Granaet E3 Veld 11 Eelke Johannes Veeninga 3 - 1
167 09:30 11 DTG E1 - Nic./John Schokker Makelaardij E2 Veld 12 Laurens Meinsma 1 - 7
173 09:30 14 De Lauwers E1 - Joure E2 Veld 13 Lisette Hamminga 1 - 0
179 09:30 14 Quick'21 E3 - VKC/AROBantennebouw E1 Veld 14 Jikky Huizing 4 - 3
185 09:30 15 De Pein F1 - Drachten/vd Wiel F1 Veld 15 Jakob de Vries 0 - 3
191 09:30 15 DTL F1 - Frigro F1 Veld 16 Hendrike Veenstra 9 - 0
197 09:30 17 Flamingo's F1 - Joure F1 Veld 17 Anita Wetsema 1 - 2
203 09:30 17 Olympia (T) F1 - Wêz Handich F1 Veld 18 Trienke Varwijk 4 - 2
209 09:30 19 Joure F2 - Nic./John Schokker Makelaardij F2 Veld 19 Gerk-Jan Hylkema 12 - 0
212 09:30 19 OKO/Bies F2 - Quick'21 F1 Veld 20 Charlotte de Boer 3 - 0

Ronde: 2 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
102 10:07 2 De Pein D2 - Drachten/vd Wiel D2 Veld 1 Harm Jager 0 - 10
108 10:07 2 Quick'21 D1 - Veenwouden D1 Veld 2 Teake Meinsma 2 - 5
114 10:07 4 Drachten/vd Wiel D3 - Flamingo's D2 Veld 3 Martin de Jong 4 - 7
120 10:07 4 Joure D2 - TFS D1 Veld 4 Stefan Hoogeveen 1 - 4
126 10:07 6 Drachten/vd Wiel E1 - DTL E1 Veld 5 Johan Dusseljee 5 - 5
132 10:07 6 DTS (S) E1 - Nic./John Schokker Makelaardij E1 Veld 6 Eric Riemersma 2 - 8
138 10:07 7 Joure E1 - OKO/Bies E1 Veld 7 Anita Keuning 4 - 2
144 10:07 7 Olympia (T) E1 - Quick'21 E1 Veld 8 Elske Keizer 1 - 5
150 10:07 9 CSL E1 - De Granaet E1 Veld 9 Amanda Vlot 3 - 1
156 10:07 9 Drachten/vd Wiel E2 - Flamingo's E1 Veld 10 Marieke de Jong 7 - 1
162 10:07 12 DTL E2 - De Granaet E4 Veld 11 Tjepkje de Vries 1 - 1
168 10:07 12 OKO/Bies E2 - Wêz Handich E1 Veld 12 Geke Blauw 6 - 5
174 10:07 13 De Pein E2 - Drachten/vd Wiel E3 Veld 13 Thea Baas 1 - 2
180 10:07 13 Flamingo's E2 - OKO/Bies E3 Veld 14 Dagmar de Wit-Rozema 4 - 6
186 10:07 16 CSL F2 - De Hoeve F1 Veld 15 Aafke Kamminga 1 - 0
192 10:07 16 Nic. F1 - Veenwouden F1 Veld 16 Ineke Kijlstra 7 - 2
198 10:07 18 CSL F3 - De Granaet F1 Veld 17 Suzan Hesselink 1 - 10
204 10:07 18 Lintjo F1 - OKO/Bies F1 Veld 18 Sylvia van der Heide 0 - 8

Ronde: 3 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
103 10:40 1 CSL D1 - Frigro D1 Veld 1 Eelke Johannes Veeninga 7 - 1
109 10:40 1 De Pein D1 - Joure D1 Veld 2 Lisette Hamminga 3 - 12
115 10:40 3 De Granaet D1 - Flamingo's D1 Veld 3 Myrthe Heres 1 - 6
121 10:40 3 DTG D1 - Quick'21 D2 Veld 4 Emke Westra 2 - 6
127 10:40 5 OKO/Bies D2 - Veenwouden D2 Veld 5 Wobbe van der Wijk 10 - 0
133 10:40 5 Olympia (T) D1 - Wêz Handich D1 Veld 6 Jan van der Heide 5 - 1
139 10:40 8 De Hoeve E1 - TFS E1 Veld 7 Stan Kleinhuis 7 - 0
145 10:40 8 Quick'21 E2 - Wordt Kwiek E1 Veld 8 Laurens Meinsma 0 - 7
151 10:40 10 CSL E2 - De Pein E1 Veld 9 Jikky Huizing 3 - 3
157 10:40 10 De Granaet E2 - Frigro E1 Veld 10 Jakob de Vries 5 - 1
163 10:40 11 CSL E3 - DTG E1 Veld 11 Betty Jansma 5 - 0
169 10:40 11 De Granaet E3 - Nic./John Schokker Makelaardij E2 Veld 12 Yvonne de Vries 4 - 5
175 10:40 14 De Lauwers E1 - Quick'21 E3 Veld 13 Charlotte de Boer 0 - 6
181 10:40 14 VKC/AROBantennebouw E1 - Joure E2 Veld 14 Sietske Talsma 2 - 0
187 10:40 15 De Pein F1 - DTL F1 Veld 15 Anita Wetsema 1 - 7
193 10:40 15 Drachten/vd Wiel F1 - Frigro F1 Veld 16 Levi Kuipers 1 - 1
199 10:40 17 Flamingo's F1 - Olympia (T) F1 Veld 17 Gerk-Jan Hylkema 1 - 3
205 10:40 17 Joure F1 - Wêz Handich F1 Veld 18 Julian Wijma 1 - 3
210 10:40 19 Joure F2 - OKO/Bies F2 Veld 19 Hendrike Veenstra 9 - 0
213 10:40 19 Nic./John Schokker Makelaardij F2 - Quick'21 F1 Veld 20 Trienke Varwijk 3 - 2

Ronde: 4 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
104 11:12 2 De Pein D2 - Quick'21 D1 Veld 1 Martin de Jong 2 - 10
110 11:12 2 Drachten/vd Wiel D2 - Veenwouden D1 Veld 2 Johan Dusseljee 3 - 1
116 11:12 4 Drachten/vd Wiel D3 - Joure D2 Veld 3 Eric Riemersma 2 - 2
122 11:12 4 Flamingo's D2 - TFS D1 Veld 4 Tjepkje de Vries 4 - 0
128 11:12 6 Drachten/vd Wiel E1 - DTS (S) E1 Veld 5 Harm Jager 4 - 1
134 11:12 6 DTL E1 - Nic./John Schokker Makelaardij E1 Veld 6 Teake Meinsma 3 - 4
140 11:12 7 Joure E1 - Olympia (T) E1 Veld 7 Thea Baas 5 - 1
146 11:12 7 OKO/Bies E1 - Quick'21 E1 Veld 8 Amanda Vlot 4 - 3
152 11:12 9 CSL E1 - Drachten/vd Wiel E2 Veld 9 Dagmar de Wit-Rozema 5 - 1
158 11:12 9 De Granaet E1 - Flamingo's E1 Veld 10 Stefan Hoogeveen 4 - 1
164 11:12 12 DTL E2 - OKO/Bies E2 Veld 11 Anita Keuning 2 - 3
170 11:12 12 De Granaet E4 - Wêz Handich E1 Veld 12 Sylvia van der Heide 2 - 0
176 11:12 13 De Pein E2 - Flamingo's E2 Veld 13 Aafke Kamminga 0 - 2
182 11:12 13 Drachten/vd Wiel E3 - OKO/Bies E3 Veld 14 Jan Klooster 3 - 4
188 11:12 16 CSL F2 - Nic. F1 Veld 15 Suzan Hesselink 5 - 6
194 11:12 16 De Hoeve F1 - Veenwouden F1 Veld 16 Marieke de Jong 0 - 0
200 11:12 18 CSL F3 - Lintjo F1 Veld 17 Elske Keizer 3 - 0
206 11:12 18 De Granaet F1 - OKO/Bies F1 Veld 18 Ineke Kijlstra 1 - 3

Ronde: 5 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
105 12:25 1 Joure D1 - CSL D1 Veld 1 Laurens Meinsma 2 - 6
111 12:25 1 De Pein D1 - Frigro D1 Veld 2 Stan Kleinhuis 4 - 5
117 12:25 3 Quick'21 D2 - De Granaet D1 Veld 3 Wobbe van der Wijk 8 - 1
123 12:25 3 DTG D1 - Flamingo's D1 Veld 4 Betty Jansma 2 - 8
129 12:25 5 Wêz Handich D1 - OKO/Bies D2 Veld 5 Eelke Johannes Veeninga 2 - 8
135 12:25 5 Olympia (T) D1 - Veenwouden D2 Veld 6 Lisette Hamminga 5 - 0
141 12:25 8 Wordt Kwiek E1 - De Hoeve E1 Veld 7 Jakob de Vries 1 - 6
147 12:25 8 Quick'21 E2 - TFS E1 Veld 8 Jan van der Heide 0 - 7
153 12:25 10 Frigro E1 - CSL E2 Veld 9 Julian Wijma 1 - 4
159 12:25 10 De Granaet E2 - De Pein E1 Veld 10 Levi Kuipers 8 - 3
165 12:25 11 Nic./John Schokker Makelaardij E2 - CSL E3 Veld 11 Myrthe Heres 3 - 0
171 12:25 11 De Granaet E3 - DTG E1 Veld 12 Sietske Talsma 1 - 1
177 12:25 14 VKC/AROBantennebouw E1 - De Lauwers E1 Veld 13 Emke Westra 2 - 1
183 12:25 14 Joure E2 - Quick'21 E3 Veld 14 Yvonne de Vries 1 - 0
189 12:25 15 Frigro F1 - De Pein F1 Veld 15 Charlotte de Boer 4 - 2
195 12:25 15 Drachten/vd Wiel F1 - DTL F1 Veld 16 Gerk-Jan Hylkema 0 - 9
201 12:25 17 Wêz Handich F1 - Flamingo's F1 Veld 17 Trienke Varwijk 9 - 3
207 12:25 17 Joure F1 - Olympia (T) F1 Veld 18 Hendrike Veenstra 2 - 0
211 12:25 19 Quick'21 F1 - Joure F2 Veld 19 Anita Wetsema 1 - 10
214 12:25 19 Nic./John Schokker Makelaardij F2 - OKO/Bies F2 Veld 20 Jikky Huizing 0 - 2

Ronde: 6 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
106 12:57 2 Veenwouden D1 - De Pein D2 Veld 1 Stefan Hoogeveen 5 - 0
112 12:57 2 Drachten/vd Wiel D2 - Quick'21 D1 Veld 2 Eric Riemersma 7 - 5
118 12:57 4 TFS D1 - Drachten/vd Wiel D3 Veld 3 Harm Jager 4 - 3
124 12:57 4 Flamingo's D2 - Joure D2 Veld 4 Teake Meinsma 6 - 3
130 12:57 6 Nic./John Schokker Makelaardij E1 - Drachten/vd Wiel E1 Veld 5 Dagmar de Wit-Rozema 2 - 3
136 12:57 6 DTL E1 - DTS (S) E1 Veld 6 Tjepkje de Vries 6 - 1
142 12:57 7 Quick'21 E1 - Joure E1 Veld 7 Martin de Jong 4 - 3
148 12:57 7 OKO/Bies E1 - Olympia (T) E1 Veld 8 Sylvia van der Heide 3 - 2
154 12:57 9 Flamingo's E1 - CSL E1 Veld 9 Johan Dusseljee 4 - 12
160 12:57 9 De Granaet E1 - Drachten/vd Wiel E2 Veld 10 Aafke Kamminga 1 - 4
166 12:57 12 Wêz Handich E1 - DTL E2 Veld 11 Elske Keizer 3 - 0
172 12:57 12 De Granaet E4 - OKO/Bies E2 Veld 12 Thea Baas 1 - 1
178 12:57 13 OKO/Bies E3 - De Pein E2 Veld 13 Ineke Kijlstra 4 - 2
184 12:57 13 Drachten/vd Wiel E3 - Flamingo's E2 Veld 14 Marieke de Jong 2 - 2
190 12:57 16 Veenwouden F1 - CSL F2 Veld 15 Anita Keuning 3 - 3
196 12:57 16 De Hoeve F1 - Nic. F1 Veld 16 Amanda Vlot 0 - 9
202 12:57 18 OKO/Bies F1 - CSL F3 Veld 17 Suzan Hesselink 6 - 1
208 12:57 18 De Granaet F1 - Lintjo F1 Veld 18 Geke Blauw 3 - 0

Ronde: 1 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
215 14:15 1 Joure A1 - Flamingo's A1 Veld 1 René Radersma 8 - 3
221 14:15 1 Quick'21/VenV (G) A1 - Wêz Handich A1 Veld 2 Arjen Bergsma 2 - 10
227 14:15 15 Drachten/vd Wiel B1 - De Pein C1 Veld 3 Teake Meinsma -
233 14:15 4 Joure B1 - OKO/Bies B1 Veld 4 Sietse van der Veen 3 - 8
239 14:15 5 De Granaet B1 - Nic./John Schokker Makelaardij B1 Veld 5 Tom Verhoef 3 - 8
245 14:15 5 Noordenveld B1 - Olympia (T) B1 Veld 6 Jelte Koopmans 1 - 6
251 14:15 7 CSL B1 - Drachten/vd Wiel B2 Veld 7 Wessel van Vliet 2 - 5
257 14:15 7 Frigro B1 - DOW/Wêz Handich B1 Veld 8 Jan van der Heide 1 - 7
269 14:15 9 Drachten/vd Wiel C5 - Flamingo's C1 Veld 10 Marten Koop van der Velde 1 - 10
275 14:15 11 DTL C1 - Nic./John Schokker Makelaardij C1 Veld 11 Sanne Roukens 4 - 3
281 14:15 11 OKO/Bies C1 - Quick'21 C1 Veld 12 Agethe Lawerman 3 - 7
287 14:15 13 CSL C1 - DTL C2 Veld 13 Martin van der Velde 4 - 0
293 14:15 13 Joure C1 - VKC/AROBantennebouw C2 Veld 14 Nynke Lawerman 1 - 2

Ronde: 2 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
216 14:48 2 DTG A1 - Frigro A1 Veld 1 Harm Jager 4 - 5
222 14:48 2 Joure A2 - TFS A1 Veld 2 Onno Redeman 6 - 5
228 14:48 3 De Pein A1 - DTL A1 Veld 3 Jeen Meinsma 4 - 4
234 14:48 3 Nic./John Schokker Makelaardij A1 - VKC/AROBantennebouw A1 Veld 4 Remko van der Heide 1 - 3
240 14:48 6 DTS (S) B1 - Flamingo's B1 Veld 5 Wieger Snip 4 - 3
246 14:48 6 Joure B2 - LDODK/AH Gorredijk B2 Veld 6 Arwin Hoogendam 2 - 2
252 14:48 8 Drachten/vd Wiel B3 - DTS (S) B2 Veld 7 Maarten Kiers 0 - 1
258 14:48 8 Joure B3 - Quick'21 B1 Veld 8 Bonne Altena 4 - 5
264 14:48 10 De Granaet C1 - Drachten/vd Wiel C3 Veld 9 Redmar Bijma 4 - 9
270 14:48 10 DTG C1 - VKC/AROBantennebouw C1 Veld 10 Liekele Jeltema 6 - 0
276 14:48 12 De Pein C2 - Drachten/vd Wiel C4 Veld 11 Harmen Iedema 3 - 2
282 14:48 12 TFS C1 - VZK C1 Veld 12 Geert Sjoerdstra 6 - 0
288 14:48 14 De Granaet C2 - De Lauwers C1 Veld 13 Geartsje van der Veen 2 - 3
294 14:48 14 DTS (S) C2 - Olympia (T) C1 Veld 14 Richard de Jong 1 - 2

Ronde: 3 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
217 15:21 1 Joure A1 - Quick'21/VenV (G) A1 Veld 1 Jelte Koopmans 4 - 2
223 15:21 1 Flamingo's A1 - Wêz Handich A1 Veld 2 Jan van der Heide 2 - 7
229 15:21 4 Drachten/vd Wiel B1 - Joure B1 Veld 3 Bontsje Jeltema 7 - 5
235 15:21 15 Flamingo's C1 - OKO/Bies B1 Veld 4 René Radersma -
241 15:21 5 De Granaet B1 - Noordenveld B1 Veld 5 Teake Meinsma 2 - 9
247 15:21 5 Nic./John Schokker Makelaardij B1 - Olympia (T) B1 Veld 6 Arjen Bergsma 7 - 4
253 15:21 7 CSL B1 - Frigro B1 Veld 7 Nynke Lawerman 3 - 4
259 15:21 7 Drachten/vd Wiel B2 - DOW/Wêz Handich B1 Veld 8 Marten Koop van der Velde 6 - 9
265 15:21 9 De Pein C1 - Drachten/vd Wiel C5 Veld 9 Tom Verhoef 5 - 2
277 15:21 11 DTL C1 - OKO/Bies C1 Veld 11 Wessel van Vliet 8 - 1
283 15:21 11 Nic./John Schokker Makelaardij C1 - Quick'21 C1 Veld 12 Martin van der Velde 1 - 2
289 15:21 13 CSL C1 - Joure C1 Veld 13 Agethe Lawerman 1 - 4
295 15:21 13 DTL C2 - VKC/AROBantennebouw C2 Veld 14 Sanne Roukens 3 - 5

Ronde: 4 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
218 15:54 2 DTG A1 - Joure A2 Veld 1 Remko van der Heide 4 - 2
224 15:54 2 Frigro A1 - TFS A1 Veld 2 Jeen Meinsma 5 - 1
230 15:54 3 De Pein A1 - Nic./John Schokker Makelaardij A1 Veld 3 Wieger Snip 5 - 1
236 15:54 3 DTL A1 - VKC/AROBantennebouw A1 Veld 4 Bonne Altena 6 - 6
242 15:54 6 DTS (S) B1 - Joure B2 Veld 5 Harm Jager 7 - 7
248 15:54 6 Flamingo's B1 - LDODK/AH Gorredijk B2 Veld 6 Geert Sjoerdstra 5 - 0
254 15:54 8 Drachten/vd Wiel B3 - Joure B3 Veld 7 Onno Redeman 1 - 10
260 15:54 8 DTS (S) B2 - Quick'21 B1 Veld 8 Redmar Bijma 0 - 2
266 15:54 10 De Granaet C1 - DTG C1 Veld 9 Arwin Hoogendam 4 - 3
272 15:54 10 Drachten/vd Wiel C3 - VKC/AROBantennebouw C1 Veld 10 Geartsje van der Veen 6 - 3
278 15:54 12 De Pein C2 - TFS C1 Veld 11 Maarten Kiers 2 - 1
284 15:54 12 Drachten/vd Wiel C4 - VZK C1 Veld 12 Harmen Iedema 0 - 5
290 15:54 14 De Granaet C2 - DTS (S) C2 Veld 13 Richard de Jong 2 - 1
296 15:54 14 De Lauwers C1 - Olympia (T) C1 Veld 14 Liekele Jeltema 3 - 6

Ronde: 5 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
219 16:27 1 Wêz Handich A1 - Joure A1 Veld 1 Teake Meinsma 5 - 7
225 16:27 1 Flamingo's A1 - Quick'21/VenV (G) A1 Veld 2 Marten Koop van der Velde 9 - 6
231 16:27 4 OKO/Bies B1 - Drachten/vd Wiel B1 Veld 3 Tom Verhoef 3 - 3
243 16:27 5 Olympia (T) B1 - De Granaet B1 Veld 5 Jelte Koopmans 5 - 3
249 16:27 5 Nic./John Schokker Makelaardij B1 - Noordenveld B1 Veld 6 Sietse van der Veen 9 - 3
255 16:27 7 DOW/Wêz Handich B1 - CSL B1 Veld 7 Arjen Bergsma 7 - 3
261 16:27 7 Drachten/vd Wiel B2 - Frigro B1 Veld 8 Martin van der Velde 9 - 4
267 16:27 9 Flamingo's C1 - De Pein C1 Veld 9 René Radersma 5 - 1
279 16:27 11 Quick'21 C1 - DTL C1 Veld 11 Wessel van Vliet 2 - 3
285 16:27 11 Nic./John Schokker Makelaardij C1 - OKO/Bies C1 Veld 12 Nynke Lawerman 3 - 5
291 16:27 13 VKC/AROBantennebouw C2 - CSL C1 Veld 13 Agethe Lawerman 7 - 4
297 16:27 13 DTL C2 - Joure C1 Veld 14 Sanne Roukens 4 - 5

Ronde: 6 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
220 17:00 2 TFS A1 - DTG A1 Veld 1 Liekele Jeltema 3 - 5
226 17:00 2 Frigro A1 - Joure A2 Veld 2 Arwin Hoogendam 5 - 4
232 17:00 3 VKC/AROBantennebouw A1 - De Pein A1 Veld 3 Harm Jager 3 - 6
238 17:00 3 DTL A1 - Nic./John Schokker Makelaardij A1 Veld 4 Geert Sjoerdstra 5 - 2
244 17:00 6 LDODK/AH Gorredijk B2 - DTS (S) B1 Veld 5 Geartsje van der Veen 4 - 2
250 17:00 6 Flamingo's B1 - Joure B2 Veld 6 Jeen Meinsma 7 - 2
256 17:00 8 Quick'21 B1 - Drachten/vd Wiel B3 Veld 7 Richard de Jong 8 - 1
262 17:00 8 DTS (S) B2 - Joure B3 Veld 8 Wieger Snip 3 - 3
268 17:00 10 VKC/AROBantennebouw C1 - De Granaet C1 Veld 9 Onno Redeman 5 - 7
274 17:00 10 Drachten/vd Wiel C3 - DTG C1 Veld 10 Bonne Altena 9 - 3
280 17:00 12 VZK C1 - De Pein C2 Veld 11 Harmen Iedema 2 - 11
286 17:00 12 Drachten/vd Wiel C4 - TFS C1 Veld 12 Redmar Bijma 1 - 5
292 17:00 14 Olympia (T) C1 - De Granaet C2 Veld 13 Remko van der Heide 8 - 2
298 17:00 14 De Lauwers C1 - DTS (S) C2 Veld 14 Maarten Kiers 1 - 2

Tijdstip op de dag