logo

Programma voor het 73e Jeugdtoernooi (24 Jun 2023)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 73e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
203 14:15 1 Drachten/vd Wiel A1 - Flamingo's A1 Veld 1 Jelte Koopmans 15 - 5
209 14:15 1 Kinea A1 - Mid-Fryslân/ReduRisk A1 Veld 2 Anne Dermois 7 - 19
215 14:15 3 De Granaet A1 - Invicta/Frigro A2 Veld 3 Johan Schaafsma 10 - 5
221 14:15 3 NKC (N)/Wees Kwiek A1 - Wêz Handich/DOW/TFS A2 Veld 4 Eelco de Haan 2 - 6
227 14:15 5 Drachten/vd Wiel B1 - Drachten/vd Wiel B2 Veld 5 Gerben de Vries 14 - 4
233 14:15 0 Flamingo's B1 - Invicta/Frigro B1 Veld 6 Hans van Oosten 3 - 5
245 14:15 7 Spannum B1 - VDDO B1 Veld 8 Jeen Otter 11 - 7
251 14:15 9 De Pein C1 - Flamingo's C1 Veld 9 Ludolf van der Molen 1 - 6
257 14:15 9 Joure C1 - De Waterpoort C1 Veld 10 Jesse van Manen 3 - 9
263 14:15 12 De Granaet C2 - Drachten/vd Wiel C2 Veld 11 Esther de Boer 4 - 4
269 14:15 12 Wêz Handich/DOW/TFS C2 - Wêz Warber & Fluch C2 Veld 12 Trijnie Kooi-Snip 3 - 0
275 14:15 13 Oerterp G1 - Leeuwarden G1 Veld 13 Bonne Altena 1 - 2

Ronde: 2 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
282 14:30 13 Leeuwarden G1 - Emmeloord G1 Veld 13 Sipke de Jong 3 - 0

Ronde: 3 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
277 14:45 13 Oerterp G1 - Emmeloord G1 Veld 13 Bonne Altena 1 - 0

Ronde: 2 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
204 14:48 2 Drachten/vd Wiel A2 - Invicta/Frigro A1 Veld 1 Gerke Kootstra 6 - 7
210 14:48 2 Joure A1 - VDDO A1 Veld 2 Ritske Kleinhuis 1 - 6
216 14:48 4 Drachten/vd Wiel A3 - Flamingo's A2 Veld 3 Gerwold Hylkema 2 - 7
222 14:48 4 VDDO A2 - Wêz Handich/DOW/TFS A3 Veld 4 Sylvia van der Heide 14 - 4
252 14:48 10 Invicta/Frigro C1 - OKO/Bies C1 Veld 5 Eelke Sikke Wolters 2 - 3
234 14:48 6 DTG B1 - Oerterp B1 Veld 6 Tjibbe de Vries 0 - 3
240 14:48 8 Invicta/Frigro B2 - OKO/Bies B1 Veld 7 Jacco Minkes 6 - 6
246 14:48 8 Olympia (T) B1 - WIK'34 B1 Veld 8 Pier van der Velde 0 - 3
228 14:48 6 De Granaet C1 - Drachten/vd Wiel C1 Veld 9 Maurits Veenstra 5 - 11
258 14:48 10 Lintjo C1 - Wêz Warber & Fluch C1 Veld 10 Arjen van Bruggen 2 - 2
264 14:48 11 Kinea C1 - Kinea C2 Veld 11 Dagmar de Wit-Rozema 17 - 3
270 14:48 11 Oerterp C1 - Wêz Handich/DOW/TFS C1 Veld 12 Ruurd Riemersma 4 - 2

Ronde: 4 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
284 15:00 13 Leeuwarden G1 - Oerterp G1 Veld 13 Sipke de Jong 4 - 3

Ronde: 5 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
279 15:15 13 Emmeloord G1 - Leeuwarden G1 Veld 13 Bonne Altena 2 - 1

Ronde: 3 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
205 15:21 1 Drachten/vd Wiel A1 - Kinea A1 Veld 1 Eelco de Haan 13 - 4
211 15:21 1 Flamingo's A1 - Mid-Fryslân/ReduRisk A1 Veld 2 Johan Schaafsma 7 - 18
217 15:21 3 De Granaet A1 - NKC (N)/Wees Kwiek A1 Veld 3 Jelte Koopmans 8 - 5
223 15:21 3 Invicta/Frigro A2 - Wêz Handich/DOW/TFS A2 Veld 4 Gerben de Vries 11 - 8
229 15:21 5 Drachten/vd Wiel B1 - Flamingo's B1 Veld 5 Jesse van Manen 12 - 6
235 15:21 0 Drachten/vd Wiel B2 - Spannum B1 Veld 6 Esther de Boer 2 - 5
247 15:21 7 Invicta/Frigro B1 - VDDO B1 Veld 8 Hans van Oosten 4 - 3
253 15:21 9 De Pein C1 - Joure C1 Veld 9 Anne Dermois 5 - 1
259 15:21 9 Flamingo's C1 - De Waterpoort C1 Veld 10 Trijnie Kooi-Snip 7 - 4
265 15:21 12 De Granaet C2 - Wêz Handich/DOW/TFS C2 Veld 11 Jeen Otter 5 - 5
271 15:21 12 Drachten/vd Wiel C2 - Wêz Warber & Fluch C2 Veld 12 Ludolf van der Molen 3 - 0

Ronde: 6 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
286 15:30 13 Emmeloord G1 - Oerterp G1 Veld 13 Sipke de Jong 3 - 3

Ronde: 4 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
206 15:54 2 Drachten/vd Wiel A2 - Joure A1 Veld 1 Gerwold Hylkema 11 - 4
212 15:54 2 Invicta/Frigro A1 - VDDO A1 Veld 2 Pier van der Velde 3 - 4
218 15:54 4 Drachten/vd Wiel A3 - VDDO A2 Veld 3 Eelke Sikke Wolters 3 - 9
224 15:54 4 Flamingo's A2 - Wêz Handich/DOW/TFS A3 Veld 4 Gerke Kootstra 11 - 6
230 15:54 6 De Granaet C1 - DTG B1 Veld 5 Ritske Kleinhuis 3 - 0
254 15:54 10 Invicta/Frigro C1 - Lintjo C1 Veld 6 Ruurd Riemersma 6 - 8
242 15:54 8 Invicta/Frigro B2 - Olympia (T) B1 Veld 7 Sylvia van der Heide 3 - 0
248 15:54 8 OKO/Bies B1 - WIK'34 B1 Veld 8 Tjibbe de Vries 4 - 2
236 15:54 6 Drachten/vd Wiel C1 - Oerterp B1 Veld 9 Maurits Veenstra 3 - 2
260 15:54 10 OKO/Bies C1 - Wêz Warber & Fluch C1 Veld 10 Jacco Minkes 6 - 6
266 15:54 11 Kinea C1 - Oerterp C1 Veld 11 Arjen van Bruggen 7 - 2
272 15:54 11 Kinea C2 - Wêz Handich/DOW/TFS C1 Veld 12 Dagmar de Wit-Rozema 2 - 9

Ronde: 5 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
207 16:27 1 Mid-Fryslân/ReduRisk A1 - Drachten/vd Wiel A1 Veld 1 Ludolf van der Molen 9 - 10
213 16:27 1 Flamingo's A1 - Kinea A1 Veld 2 Johan Schaafsma 7 - 5
219 16:27 3 Wêz Handich/DOW/TFS A2 - De Granaet A1 Veld 3 Anne Dermois 5 - 5
225 16:27 3 Invicta/Frigro A2 - NKC (N)/Wees Kwiek A1 Veld 4 Eelco de Haan 10 - 5
231 16:27 0 VDDO B1 - Drachten/vd Wiel B1 Veld 5 Jelte Koopmans 7 - 17
237 16:27 5 Drachten/vd Wiel B2 - Flamingo's B1 Veld 6 Jeen Otter 8 - 8
249 16:27 7 Invicta/Frigro B1 - Spannum B1 Veld 8 Esther de Boer 9 - 6
255 16:27 9 De Waterpoort C1 - De Pein C1 Veld 9 Trijnie Kooi-Snip 7 - 3
261 16:27 9 Flamingo's C1 - Joure C1 Veld 10 Gerben de Vries 5 - 1
267 16:27 12 Wêz Warber & Fluch C2 - De Granaet C2 Veld 11 Jesse van Manen 0 - 3
273 16:27 12 Drachten/vd Wiel C2 - Wêz Handich/DOW/TFS C2 Veld 12 Hans van Oosten 3 - 9

Ronde: 6 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
208 17:00 2 VDDO A1 - Drachten/vd Wiel A2 Veld 1 Maurits Veenstra 9 - 7
214 17:00 2 Invicta/Frigro A1 - Joure A1 Veld 2 Tjibbe de Vries 9 - 4
220 17:00 4 Wêz Handich/DOW/TFS A3 - Drachten/vd Wiel A3 Veld 3 Ritske Kleinhuis 6 - 13
226 17:00 4 Flamingo's A2 - VDDO A2 Veld 4 Jacco Minkes 10 - 6
232 17:00 6 Oerterp B1 - De Granaet C1 Veld 5 Gerwold Hylkema 12 - 2
256 17:00 10 Wêz Warber & Fluch C1 - Invicta/Frigro C1 Veld 6 Pier van der Velde 4 - 5
244 17:00 8 WIK'34 B1 - Invicta/Frigro B2 Veld 7 Eelke Sikke Wolters 1 - 1
250 17:00 8 OKO/Bies B1 - Olympia (T) B1 Veld 8 Ruurd Riemersma 3 - 0
238 17:00 6 Drachten/vd Wiel C1 - DTG B1 Veld 9 Gerke Kootstra 3 - 0
262 17:00 10 OKO/Bies C1 - Lintjo C1 Veld 10 Dagmar de Wit-Rozema 5 - 10
268 17:00 11 Wêz Handich/DOW/TFS C1 - Kinea C1 Veld 11 Sylvia van der Heide 0 - 11
274 17:00 11 Kinea C2 - Oerterp C1 Veld 12 Arjen van Bruggen 2 - 16