logo

Programma voor het 72e Jeugdtoernooi (25 Jun 2022)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 72e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
197 14:15 13 Flamingo's G - Leeuwarden G - Veld 1 Doety Waninge
200 14:15 13 LDODK/Rinsma Modeplein G - Oerterp G - Veld 2 Sipke de Jong
203 14:15 1 Drachten/vd Wiel A2 - Flamingo's A1 - Veld 3 Ritske Kleinhuis
209 14:15 1 OKO/Bies A1 - OKO/Bies A2 - Veld 4 Jelte Koopmans
215 14:15 3 De Granaet A2 - De Pein A1 - Veld 5 Ljibbe Veenstra
221 14:15 3 Joure A1 - Olympia (T) A1 - Veld 6 Rein de Jong
227 14:15 6 Drachten/vd Wiel B3 - Invicta/Frigro B1 - Veld 7 Michiel Veenstra
233 14:15 6 Leeuwarden/WW & Fluch B1 - Wêz Handich B1 - Veld 8 Arjen van Bruggen
239 14:15 8 Drachten/vd Wiel C1 - Flamingo's C1 - Veld 9 Marcel van der Meulen
245 14:15 8 Invicta/Frigro C1 - Oerterp C1 - Veld 10 Andries de Boer
251 14:15 10 De Granaet C1 - Leeuwarden/WW & Fluch C1 - Veld 11 Jesse van Manen
257 14:15 10 OKO/Bies C1 - Olympia (T) C1 - Veld 12 Jellie Wagenaar
263 14:15 12 Leeuwarden/WW & Fluch C2 - TFS C1 - Veld 13 Anouk Maychrzak
269 14:15 12 WIK '34 C2 - Wêz Handich C1 - Veld 14 Ruurd Riemersma

Ronde: 2 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
204 14:48 2 De Granaet A1 - DTS (S) A1 - Veld 3 Johan Schaafsma
210 14:48 2 Invicta/Frigro A1 - Leeuwarden/WW & Fluch A1 - Veld 4 Pieter Hoekstra
216 14:48 4 Flamingo's A2 - Kinea A1 - Veld 5 Eelco de Haan
222 14:48 4 Nij Quick Libben A1 - OKO/Bies A3 - Veld 6 Tjibbe de Vries
228 14:48 5 Drachten/vd Wiel B2 - DTS (S) B1 - Veld 7 Eelke Sikke Wolters
234 14:48 5 Harkema B1 - Quick'21/VenV (G) B1 - Veld 8 Teake Meinsma
240 14:48 7 De Granaet B1 - Flamingo's B2 - Veld 9 Siebe Jelsma
246 14:48 7 Kinea B1 - Vlug & Vaardig (G) C1 - Veld 10 Christiaan Schaafsma
252 14:48 9 DTS (S) C1 - Harkema C1 - Veld 11 Gerben Leenstra
258 14:48 9 Kinea C1 - WIK'34 C1 - Veld 12 Gerke Kootstra
264 14:48 11 De Granaet C2 - Drachten/vd Wiel C2 - Veld 13 Gerwold Hylkema
270 14:48 11 Invicta/Frigro C3 - Oerterp C2 - Veld 14 Hidde Altena

Ronde: 3 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
198 15:21 13 Flamingo's G - LDODK/Rinsma Modeplein G - Veld 1 Sipke de Jong
201 15:21 13 Leeuwarden G - Oerterp G - Veld 2 Doety Waninge
205 15:21 1 Drachten/vd Wiel A2 - OKO/Bies A1 - Veld 3 Rein de Jong
211 15:21 1 Flamingo's A1 - OKO/Bies A2 - Veld 4 Marcel van der Meulen
217 15:21 3 De Granaet A2 - Joure A1 - Veld 5 Jelte Koopmans
223 15:21 3 De Pein A1 - Olympia (T) A1 - Veld 6 Michiel Veenstra
229 15:21 6 Drachten/vd Wiel B3 - Leeuwarden/WW & Fluch B1 - Veld 7 Ljibbe Veenstra
235 15:21 6 Invicta/Frigro B1 - Wêz Handich B1 - Veld 8 Ritske Kleinhuis
241 15:21 8 Drachten/vd Wiel C1 - Invicta/Frigro C1 - Veld 9 Arjen van Bruggen
247 15:21 8 Flamingo's C1 - Oerterp C1 - Veld 10 Jesse van Manen
253 15:21 10 De Granaet C1 - OKO/Bies C1 - Veld 11 Ruurd Riemersma
259 15:21 10 Leeuwarden/WW & Fluch C1 - Olympia (T) C1 - Veld 12 Anouk Maychrzak
265 15:21 12 Leeuwarden/WW & Fluch C2 - WIK '34 C2 - Veld 13 Jellie Wagenaar
271 15:21 12 TFS C1 - Wêz Handich C1 - Veld 14 Andries de Boer

Ronde: 4 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
206 15:54 2 De Granaet A1 - Invicta/Frigro A1 - Veld 3 Eelco de Haan
212 15:54 2 DTS (S) A1 - Leeuwarden/WW & Fluch A1 - Veld 4 Teake Meinsma
218 15:54 4 Flamingo's A2 - Nij Quick Libben A1 - Veld 5 Johan Schaafsma
224 15:54 4 Kinea A1 - OKO/Bies A3 - Veld 6 Eelke Sikke Wolters
230 15:54 5 Drachten/vd Wiel B2 - Harkema B1 - Veld 7 Christiaan Schaafsma
236 15:54 5 DTS (S) B1 - Quick'21/VenV (G) B1 - Veld 8 Siebe Jelsma
242 15:54 7 De Granaet B1 - Kinea B1 - Veld 9 Gerke Kootstra
248 15:54 7 Flamingo's B2 - Vlug & Vaardig (G) C1 - Veld 10 Gerwold Hylkema
254 15:54 9 DTS (S) C1 - Kinea C1 - Veld 11 Pieter Hoekstra
260 15:54 9 Harkema C1 - WIK'34 C1 - Veld 12 Hidde Altena
266 15:54 11 De Granaet C2 - Invicta/Frigro C3 - Veld 13 Tjibbe de Vries
272 15:54 11 Drachten/vd Wiel C2 - Oerterp C2 - Veld 14 Gerben Leenstra

Ronde: 5 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
199 16:27 13 Oerterp G - Flamingo's G - Veld 1 Sipke de Jong
202 16:27 13 Leeuwarden G - LDODK/Rinsma Modeplein G - Veld 2 Doety Waninge
207 16:27 1 OKO/Bies A2 - Drachten/vd Wiel A2 - Veld 3 Jelte Koopmans
213 16:27 1 Flamingo's A1 - OKO/Bies A1 - Veld 4 Ritske Kleinhuis
219 16:27 3 Olympia (T) A1 - De Granaet A2 - Veld 5 Jesse van Manen
225 16:27 3 De Pein A1 - Joure A1 - Veld 6 Marcel van der Meulen
231 16:27 6 Wêz Handich B1 - Drachten/vd Wiel B3 - Veld 7 Jellie Wagenaar
237 16:27 6 Invicta/Frigro B1 - Leeuwarden/WW & Fluch B1 - Veld 8 Ljibbe Veenstra
243 16:27 8 Oerterp C1 - Drachten/vd Wiel C1 - Veld 9 Rein de Jong
249 16:27 8 Flamingo's C1 - Invicta/Frigro C1 - Veld 10 Michiel Veenstra
255 16:27 10 Olympia (T) C1 - De Granaet C1 - Veld 11 Arjen van Bruggen
261 16:27 10 Leeuwarden/WW & Fluch C1 - OKO/Bies C1 - Veld 12 Ruurd Riemersma
267 16:27 12 Wêz Handich C1 - Leeuwarden/WW & Fluch C2 - Veld 13 Anouk Maychrzak
273 16:27 12 TFS C1 - WIK '34 C2 - Veld 14 Andries de Boer

Ronde: 6 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
208 17:00 2 Leeuwarden/WW & Fluch A1 - De Granaet A1 - Veld 3 Eelke Sikke Wolters
214 17:00 2 DTS (S) A1 - Invicta/Frigro A1 - Veld 4 Christiaan Schaafsma
220 17:00 4 OKO/Bies A3 - Flamingo's A2 - Veld 5 Teake Meinsma
226 17:00 4 Kinea A1 - Nij Quick Libben A1 - Veld 6 Eelco de Haan
232 17:00 5 Quick'21/VenV (G) B1 - Drachten/vd Wiel B2 - Veld 7 Pieter Hoekstra
238 17:00 5 DTS (S) B1 - Harkema B1 - Veld 8 Johan Schaafsma
244 17:00 7 Vlug & Vaardig (G) C1 - De Granaet B1 - Veld 9 Gerke Kootstra
250 17:00 7 Flamingo's B2 - Kinea B1 - Veld 10 Hidde Altena
256 17:00 9 WIK'34 C1 - DTS (S) C1 - Veld 11 Tjibbe de Vries
262 17:00 9 Harkema C1 - Kinea C1 - Veld 12 Gerben Leenstra
268 17:00 11 Oerterp C2 - De Granaet C2 - Veld 13 Siebe Jelsma
274 17:00 11 Drachten/vd Wiel C2 - Invicta/Frigro C3 - Veld 14 Gerwold Hylkema