logo

Programma voor het 71e Jeugdtoernooi (22 Jun 2019)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 71e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
191 14:15 1 De Pein A1 - Drachten/vd Wiel A1 - Veld 1 Lars Salomons
197 14:15 1 Flamingo's A1 - Nic./Hoogkerk A1 - Veld 2 Ritske Kleinhuis
203 14:15 3 De Granaet A2 - Olympia (T) A1 - Veld 3 Jelte Koopmans
206 14:15 3 Quick'21 A1 - TFS A1 - Veld 4 Teake Meinsma
212 14:15 5 De Granaet B1 - Drachten/vd Wiel B1 - Veld 5 Harm Drenth
218 14:15 5 Nic./Hoogkerk B1 - OKO/Bies B1 - Veld 6 Wobbe van der Wijk
224 14:15 7 De Pein B1 - Drachten/vd Wiel C1 - Veld 7 Fokke Weening
230 14:15 7 Nic./Hoogkerk B3 - Quick'21 B1 - Veld 8 Alex de Vries
236 14:15 9 De Granaet C1 - Frigro C1 - Veld 9 Arjen van Bruggen
242 14:15 9 Nic./Hoogkerk C1 - OKO/Bies C1 - Veld 10 Martein Visser
248 14:15 11 Drachten/vd Wiel C2 - Invicta C2 - Veld 11 Ruurd Riemersma
254 14:15 11 Kinea C1 - Oerterp/VKC C1 - Veld 12 Reinder Zuidhoorn

Ronde: 2 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
192 14:48 2 Drachten/vd Wiel A2 - Invicta/Frigro A2 - Veld 1 Wieger Snip
198 14:48 0 Drachten/vd Wiel A3 - Nic./Hoogkerk A2 - Veld 2 Edward Hoen
207 14:48 4 De Pein A2 - Wêz Handich A1 - Veld 4 Eric Postma
213 14:48 6 Flamingo's B1 - Invicta/Frigro B1 - Veld 5 Martin van der Velde
219 14:48 6 Nic./Hoogkerk B2 - Oerterp/VKC B1 - Veld 6 Jan Klooster
225 14:48 8 Drachten/vd Wiel B2 - Kinea B1 - Veld 7 Jeen Meinsma
231 14:48 8 Veenwouden B1 - Wêz Handich B1 - Veld 8 Ties Kamminga
237 14:48 10 De Granaet C2 - Nic./Hoogkerk C2 - Veld 9 Eelkje van der Meer
243 14:48 10 Nic./Hoogkerk C3 - Olympia (T) C1 - Veld 10 Wietze Lap
249 14:48 12 Flamingo's C1 - Nic./Hoogkerk C4 - Veld 11 Johannes de Boer
255 14:48 12 OKO/Bies C2 - Wêz Handich C1 - Veld 12 Eelke Wolters
260 14:48 13 De Pein C1 - Drachten/vd Wiel C3 - Veld 13 Geke Blauw
263 14:48 13 TFS C1 - Veenwouden C1 - Veld 14 Tjibbe de Vries

Ronde: 3 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
193 15:21 1 De Pein A1 - Flamingo's A1 - Veld 1 Ritske Kleinhuis
199 15:21 1 Drachten/vd Wiel A1 - Nic./Hoogkerk A1 - Veld 2 Harm Drenth
204 15:21 3 De Granaet A2 - Quick'21 A1 - Veld 3 Lars Salomons
208 15:21 3 Olympia (T) A1 - TFS A1 - Veld 4 Wobbe van der Wijk
214 15:21 5 De Granaet B1 - Nic./Hoogkerk B1 - Veld 5 Jelte Koopmans
220 15:21 5 Drachten/vd Wiel B1 - OKO/Bies B1 - Veld 6 Fokke Weening
226 15:21 7 De Pein B1 - Nic./Hoogkerk B3 - Veld 7 Alex de Vries
232 15:21 7 Drachten/vd Wiel C1 - Quick'21 B1 - Veld 8 Teake Meinsma
238 15:21 9 De Granaet C1 - Nic./Hoogkerk C1 - Veld 9 Ruurd Riemersma
244 15:21 9 Frigro C1 - OKO/Bies C1 - Veld 10 Reinder Zuidhoorn
250 15:21 11 Drachten/vd Wiel C2 - Kinea C1 - Veld 11 Arjen van Bruggen
256 15:21 11 Invicta C2 - Oerterp/VKC C1 - Veld 12 Martein Visser

Ronde: 4 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
194 15:54 0 Drachten/vd Wiel A2 - De Pein A2 - Veld 1 Eelkje van der Meer
200 15:54 2 Invicta/Frigro A2 - Nic./Hoogkerk A2 - Veld 2 Jan Klooster
209 15:54 4 Wêz Handich A1 - Drachten/vd Wiel A3 - Veld 4 Edward Hoen
215 15:54 6 Flamingo's B1 - Nic./Hoogkerk B2 - Veld 5 Wieger Snip
221 15:54 6 Invicta/Frigro B1 - Oerterp/VKC B1 - Veld 6 Eric Postma
227 15:54 8 Drachten/vd Wiel B2 - Veenwouden B1 - Veld 7 Eelke Wolters
233 15:54 8 Kinea B1 - Wêz Handich B1 - Veld 8 Johannes de Boer
239 15:54 10 De Granaet C2 - Nic./Hoogkerk C3 - Veld 9 Ties Kamminga
245 15:54 10 Nic./Hoogkerk C2 - Olympia (T) C1 - Veld 10 Jeen Meinsma
251 15:54 12 Flamingo's C1 - OKO/Bies C2 - Veld 11 Tjibbe de Vries
257 15:54 12 Nic./Hoogkerk C4 - Wêz Handich C1 - Veld 12 Geke Blauw
261 15:54 13 De Pein C1 - TFS C1 - Veld 13 Martin van der Velde
264 15:54 13 Drachten/vd Wiel C3 - Veenwouden C1 - Veld 14 Wietze Lap

Ronde: 5 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
195 16:27 1 Nic./Hoogkerk A1 - De Pein A1 - Veld 1 Teake Meinsma
201 16:27 1 Drachten/vd Wiel A1 - Flamingo's A1 - Veld 2 Lars Salomons
205 16:27 3 TFS A1 - De Granaet A2 - Veld 3 Harm Drenth
210 16:27 3 Olympia (T) A1 - Quick'21 A1 - Veld 4 Fokke Weening
216 16:27 5 OKO/Bies B1 - De Granaet B1 - Veld 5 Ritske Kleinhuis
222 16:27 5 Drachten/vd Wiel B1 - Nic./Hoogkerk B1 - Veld 6 Martein Visser
228 16:27 7 Quick'21 B1 - De Pein B1 - Veld 7 Jelte Koopmans
234 16:27 7 Drachten/vd Wiel C1 - Nic./Hoogkerk B3 - Veld 8 Wobbe van der Wijk
240 16:27 9 OKO/Bies C1 - De Granaet C1 - Veld 9 Reinder Zuidhoorn
246 16:27 9 Frigro C1 - Nic./Hoogkerk C1 - Veld 10 Arjen van Bruggen
252 16:27 11 Oerterp/VKC C1 - Drachten/vd Wiel C2 - Veld 11 Ruurd Riemersma
258 16:27 11 Invicta C2 - Kinea C1 - Veld 12 Alex de Vries

Ronde: 6 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
196 17:00 2 Nic./Hoogkerk A2 - Drachten/vd Wiel A2 - Veld 1 Edward Hoen
202 17:00 0 Invicta/Frigro A2 - Wêz Handich A1 - Veld 2 Eelkje van der Meer
211 17:00 4 Drachten/vd Wiel A3 - De Pein A2 - Veld 4 Wieger Snip
217 17:00 6 Oerterp/VKC B1 - Flamingo's B1 - Veld 5 Jan Klooster
223 17:00 6 Invicta/Frigro B1 - Nic./Hoogkerk B2 - Veld 6 Ties Kamminga
229 17:00 8 Wêz Handich B1 - Drachten/vd Wiel B2 - Veld 7 Martin van der Velde
235 17:00 8 Kinea B1 - Veenwouden B1 - Veld 8 Eric Postma
241 17:00 10 Olympia (T) C1 - De Granaet C2 - Veld 9 Tjibbe de Vries
247 17:00 10 Nic./Hoogkerk C2 - Nic./Hoogkerk C3 - Veld 10 Geke Blauw
253 17:00 12 Wêz Handich C1 - Flamingo's C1 - Veld 11 Eelke Wolters
259 17:00 12 Nic./Hoogkerk C4 - OKO/Bies C2 - Veld 12 Wietze Lap
262 17:00 13 Veenwouden C1 - De Pein C1 - Veld 13 Jeen Meinsma
265 17:00 13 Drachten/vd Wiel C3 - TFS C1 - Veld 14 Johannes de Boer