logo

Programma voor het 71e Jeugdtoernooi (22 Jun 2019)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 71e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
101 09:30 1 Drachten/vd Wiel D1 - Flamingo's D1 11 - 2 Veld 1 Jan Tiemersma
107 09:30 1 Nic. D1 - OKO/Bies D1 7 - 2 Veld 2 Anne Jan Miedema
113 09:30 3 De Granaet D1 - Heerenveen D3 2 - 11 Veld 3 Johan Vries
116 09:30 3 Invicta D1 - Oerterp/VKC D1 7 - 4 Veld 4 Jorrit van der Kloet
119 09:30 4 Drachten/vd Wiel D3 - Frigro D1 0 - 12 Veld 5 Jan van der Heide
125 09:30 4 Olympia (T) D1 - TFS D1 4 - 3 Veld 6 Jan Auke Kooistra
131 09:30 6 Drachten/vd Wiel E3 - Invicta E1 4 - 2 Veld 7 Kylie Wetsema
137 09:30 6 Nic./Hoogkerk E1 - OKO/Bies E1 9 - 6 Veld 8 Alinda Miedema
143 09:30 8 De Granaet E2 - De Pein E1 3 - 1 Veld 9 Rikst Broekhuizen
149 09:30 8 Frigro E1 - Wêz Handich E2 3 - 3 Veld 10 Nina Westra
155 09:30 10 Flamingo's E3 - Heerenveen E3 4 - 5 Veld 11 Ineke Kijlstra
161 09:30 10 Nic./Hoogkerk E3 - Quick'21 E1 6 - 2 Veld 12 Sipke de Jong
167 09:30 12 Drachten/vd Wiel F1 - Flamingo's F1 9 - 4 Veld 13 Julian van Leer
173 09:30 12 Lintjo F1 - Wêz Handich F1 6 - 9 Veld 14 Bianca Veenstra
179 09:30 14 Drachten/vd Wiel F2 - Oerterp/VKC F1 6 - 7 Veld 15 Sietske Talsma
185 09:30 14 Olympia (T) F1 - Invicta F1 2 - 2 Veld 16 Aafke Kamminga

Ronde: 2 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
102 10:02 2 Drachten/vd Wiel D2 - Heerenveen D4 0 - 4 Veld 1 Wim Oostra
108 10:02 2 Hoogkerk D1 - Quick'21 D1 7 - 7 Veld 2 Demi Wetsema
120 10:02 5 De Granaet E1 - Drachten/vd Wiel E1 12 - 6 Veld 5 Anita Hilberts
126 10:02 5 Kinea E2 - Nic./Hoogkerk E2 5 - 8 Veld 6 Gerben de Vries
132 10:02 7 Drachten/vd Wiel E2 - Flamingo's E1 3 - 6 Veld 7 Stefan de Vries
138 10:02 7 Nic./Hoogkerk E4 - Wêz Handich E1 4 - 5 Veld 8 Marjan Horlings
144 10:02 9 Heerenveen E2 - Oerterp/VKC E2 3 - 15 Veld 9 Lisette Hamminga
150 10:02 9 OKO/Bies E2 - TFS E1 5 - 0 Veld 10 Elisabeth Visser-Thalen
156 10:02 11 De Granaet E3 - De Pein E2 2 - 0 Veld 11 Anita Keuning
162 10:02 11 Drachten/vd Wiel E4 - VZK/Donkerbroek E1 2 - 4 Veld 12 Christina Sybesma
168 10:02 13 De Granaet F1 - Hoogkerk F1 9 - 10 Veld 13 Mart Sietsma
174 10:02 13 Kinea F1 - Nic. F1 7 - 9 Veld 14 Dagmar de Wit-Rozema
180 10:02 15 Flamingo's F2 - Quick'21 F2 14 - 0 Veld 15 Hidde Altena
186 10:02 15 Veenwouden F1 - VZK/Donkerbroek F2 7 - 3 Veld 16 Marten Struijk

Ronde: 3 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
103 10:35 1 Drachten/vd Wiel D1 - Nic. D1 6 - 2 Veld 1 Jan Auke Kooistra
109 10:35 1 Flamingo's D1 - OKO/Bies D1 1 - 7 Veld 2 Kylie Wetsema
114 10:35 3 De Granaet D1 - Invicta D1 3 - 9 Veld 3 Jan van der Heide
117 10:35 3 Heerenveen D3 - Oerterp/VKC D1 9 - 5 Veld 4 Alinda Miedema
121 10:35 4 Drachten/vd Wiel D3 - Olympia (T) D1 2 - 13 Veld 5 Rikst Broekhuizen
127 10:35 4 Frigro D1 - TFS D1 8 - 6 Veld 6 Johan Vries
133 10:35 6 Drachten/vd Wiel E3 - Nic./Hoogkerk E1 4 - 6 Veld 7 Jan Tiemersma
139 10:35 6 Invicta E1 - OKO/Bies E1 3 - 1 Veld 8 Julian van Leer
145 10:35 8 De Granaet E2 - Frigro E1 6 - 5 Veld 9 Anne Jan Miedema
151 10:35 8 De Pein E1 - Wêz Handich E2 11 - 2 Veld 10 Sipke de Jong
157 10:35 10 Flamingo's E3 - Nic./Hoogkerk E3 7 - 1 Veld 11 Jorrit van der Kloet
163 10:35 10 Heerenveen E3 - Quick'21 E1 14 - 1 Veld 12 Nina Westra
169 10:35 12 Drachten/vd Wiel F1 - Lintjo F1 10 - 12 Veld 13 Sietske Talsma
175 10:35 12 Flamingo's F1 - Wêz Handich F1 5 - 9 Veld 14 Aafke Kamminga
181 10:35 14 Drachten/vd Wiel F2 - Olympia (T) F1 3 - 4 Veld 15 Bianca Veenstra
187 10:35 14 Oerterp/VKC F1 - Invicta F1 5 - 10 Veld 16 Ineke Kijlstra

Ronde: 4 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
104 11:07 2 Drachten/vd Wiel D2 - Hoogkerk D1 5 - 4 Veld 1 Stefan de Vries
110 11:07 2 Heerenveen D4 - Quick'21 D1 3 - 9 Veld 2 Anita Hilberts
122 11:07 5 De Granaet E1 - Kinea E2 7 - 2 Veld 5 Wim Oostra
128 11:07 5 Drachten/vd Wiel E1 - Nic./Hoogkerk E2 13 - 11 Veld 6 Dagmar de Wit-Rozema
134 11:07 7 Drachten/vd Wiel E2 - Nic./Hoogkerk E4 4 - 3 Veld 7 Marten Struijk
140 11:07 7 Flamingo's E1 - Wêz Handich E1 3 - 9 Veld 8 Demi Wetsema
146 11:07 9 Heerenveen E2 - OKO/Bies E2 8 - 10 Veld 9 Gerben de Vries
152 11:07 9 Oerterp/VKC E2 - TFS E1 11 - 2 Veld 10 Mart Sietsma
158 11:07 11 De Granaet E3 - Drachten/vd Wiel E4 3 - 0 Veld 11 Hidde Altena
164 11:07 11 De Pein E2 - VZK/Donkerbroek E1 2 - 7 Veld 12 Berber Otter
170 11:07 13 De Granaet F1 - Kinea F1 8 - 5 Veld 13 Lisette Hamminga
176 11:07 13 Hoogkerk F1 - Nic. F1 13 - 4 Veld 14 Elisabeth Visser-Thalen
182 11:07 15 Flamingo's F2 - Veenwouden F1 8 - 5 Veld 15 Christina Sybesma
188 11:07 15 Quick'21 F2 - VZK/Donkerbroek F2 3 - 6 Veld 16 Anita Keuning

Ronde: 5 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
105 12:20 1 OKO/Bies D1 - Drachten/vd Wiel D1 4 - 8 Veld 1 Johan Vries
111 12:20 1 Flamingo's D1 - Nic. D1 6 - 8 Veld 2 Jan van der Heide
115 12:20 3 Oerterp/VKC D1 - De Granaet D1 4 - 4 Veld 3 Jan Auke Kooistra
118 12:20 3 Heerenveen D3 - Invicta D1 5 - 4 Veld 4 Sietske Talsma
123 12:20 4 TFS D1 - Drachten/vd Wiel D3 4 - 4 Veld 5 Kylie Wetsema
129 12:20 4 Frigro D1 - Olympia (T) D1 15 - 3 Veld 6 Jan Tiemersma
135 12:20 6 OKO/Bies E1 - Drachten/vd Wiel E3 4 - 5 Veld 7 Rikst Broekhuizen
141 12:20 6 Invicta E1 - Nic./Hoogkerk E1 6 - 4 Veld 8 Nina Westra
147 12:20 8 Wêz Handich E2 - De Granaet E2 2 - 10 Veld 9 Alinda Miedema
153 12:20 8 De Pein E1 - Frigro E1 4 - 4 Veld 10 Jorrit van der Kloet
159 12:20 10 Quick'21 E1 - Flamingo's E3 1 - 4 Veld 11 Ineke Kijlstra
165 12:20 10 Heerenveen E3 - Nic./Hoogkerk E3 10 - 1 Veld 12 Bianca Veenstra
171 12:20 12 Wêz Handich F1 - Drachten/vd Wiel F1 10 - 5 Veld 13 Anne Jan Miedema
177 12:20 12 Flamingo's F1 - Lintjo F1 13 - 11 Veld 14 Sipke de Jong
183 12:20 14 Invicta F1 - Drachten/vd Wiel F2 7 - 3 Veld 15 Aafke Kamminga
189 12:20 14 Oerterp/VKC F1 - Olympia (T) F1 5 - 7 Veld 16 Julian van Leer

Ronde: 6 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
106 12:52 2 Quick'21 D1 - Drachten/vd Wiel D2 4 - 0 Veld 1 Wim Oostra
112 12:52 2 Heerenveen D4 - Hoogkerk D1 8 - 4 Veld 2 Gerben de Vries
124 12:52 5 Nic./Hoogkerk E2 - De Granaet E1 4 - 11 Veld 5 Hidde Altena
130 12:52 5 Drachten/vd Wiel E1 - Kinea E2 15 - 4 Veld 6 Dagmar de Wit-Rozema
136 12:52 7 Wêz Handich E1 - Drachten/vd Wiel E2 3 - 3 Veld 7 Mart Sietsma
142 12:52 7 Flamingo's E1 - Nic./Hoogkerk E4 4 - 10 Veld 8 Marten Struijk
148 12:52 9 TFS E1 - Heerenveen E2 3 - 10 Veld 9 Stefan de Vries
154 12:52 9 Oerterp/VKC E2 - OKO/Bies E2 7 - 8 Veld 10 Anita Keuning
160 12:52 11 VZK/Donkerbroek E1 - De Granaet E3 2 - 2 Veld 11 Elisabeth Visser-Thalen
166 12:52 11 De Pein E2 - Drachten/vd Wiel E4 2 - 1 Veld 12 Christina Sybesma
172 12:52 13 Nic. F1 - De Granaet F1 1 - 9 Veld 13 Annelies Mulder
178 12:52 13 Hoogkerk F1 - Kinea F1 19 - 7 Veld 14 Anita Hilberts
184 12:52 15 VZK/Donkerbroek F2 - Flamingo's F2 6 - 6 Veld 15 Demi Wetsema
190 12:52 15 Quick'21 F2 - Veenwouden F1 2 - 6 Veld 16 Lisette Hamminga