logo

Team VZK B1

Naam
VZK B1

Indeling in de klasse

Hieronder vindt je een overzicht van de indeling van team VZK B1 van club

Klasse Seizoen Periode
class-icon B3A 2010-2011 2e helft veld
class-icon B3L 2008-2009 2e helft veld
class-icon B5B 2013-2014 Zaal

Thuiswedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15265 24-04-09 18:30 B3L VZK B1 - De Pein B1 7 - 8 Haule
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14310 22-04-11 18:15 B3A VZK B1 - De Pein B1 10 - 2 Haule
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15259 10-04-09 18:30 B3L VZK B1 - DOW B1 4 - 4 Haule
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14415 27-05-11 18:15 B3A VZK B1 - Frigro B1 11 - 7 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14250 01-04-11 18:15 B3A VZK B1 - OWK B1 2 - 5 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14092 22-05-09 18:30 B3L VZK B1 - ODIS B1 16 - 4 Haule
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3607 14-12-13 16:00 B5B VZK B1 - Veenwouden B1 5 - 4 Haulerwijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3606 11-01-14 15:00 B5B VZK B1 - SIM B1 8 - 8 Haulerwijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3605 25-01-14 16:00 B5B VZK B1 - Lintjo B1 - Haulerwijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7796 08-02-14 16:00 B5B VZK B1 - Nij Quick Libben B1 - Haulerwijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3609 08-03-14 16:00 B5B VZK B1 - De Pein B2 - Haulerwijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3608 15-03-14 15:00 B5B VZK B1 - DTS (S) B1 - Haulerwijk

Uitwedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15266 08-05-09 19:00 B3L De Pein B1 - VZK B1 9 - 11 Douwekamp
14337 14-05-11 11:00 B3A De Pein B1 - VZK B1 10 - 12 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15262 15-05-09 19:45 B3L DOW B1 - VZK B1 6 - 6 Oostermeer
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14296 09-04-11 11:00 B3A Frigro B1 - VZK B1 6 - 7 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
13650 17-04-09 19:00 B3L ODIS B1 - VZK B1 3 - 10 Elsloo
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14370 21-05-11 17:00 B3A OWK B1 - VZK B1 8 - 7 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3561 16-11-13 16:00 B5B SIM B1 - VZK B1 5 - 13 H'veen (BW)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3578 30-11-13 14:40 B5B Veenwouden B1 - VZK B1 3 - 4 Veenwouden
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3767 07-12-13 12:10 B5B DTS (S) B1 - VZK B1 4 - 7 Surhuisterveen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3832 21-12-13 11:00 B5B De Pein B2 - VZK B1 8 - 7 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3549 15-02-14 14:50 B5B Lintjo B1 - VZK B1 - Oldeberkoop
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7790 22-02-14 11:00 B5B Nij Quick Libben B1 - VZK B1 - Ferwert