logo

Team VZK A1

Naam
VZK A1

Indeling in de klasse

Hieronder vindt je een overzicht van de indeling van team VZK A1 van club

Klasse Seizoen Periode
class-icon A3D 2008-2009 Zaal
class-icon A3A 2010-2011 Zaal

Thuiswedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6114 15-11-08 16:50 A3D VZK A1 - De Pein A1 17 - 9 Haulerwijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8771 18-12-10 17:50 A3A VZK A1 - De Pein A1 12 - 8 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6638 14-03-09 16:50 A3D VZK A1 - VKC/AROBantennebouw A1 5 - 5 Haulerwijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8617 13-11-10 17:50 A3A VZK A1 - Wêz Handich A1 12 - 8 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6317 03-01-09 16:50 A3D VZK A1 - DTS (S) A1 23 - 10 Haulerwijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6445 24-01-09 16:50 A3D VZK A1 - It Fean A1 22 - 5 Haulerwijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6525 07-02-09 16:50 A3D VZK A1 - SCO A3 19 - 4 Haulerwijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6556 28-02-09 16:50 A3D VZK A1 - Sparta (W) A1 15 - 3 Haulerwijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11467 29-11-08 16:50 A3D VZK A1 - Wêz Handich/TFS A1 16 - 7 Haulerwijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8935 05-02-11 17:50 A3A VZK A1 - De Hoeve A2 9 - 5 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8695 12-02-11 17:50 A3A VZK A1 - Marfûgels/Stânfries A2 15 - 5 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9020 12-03-11 17:50 A3A VZK A1 - NKC (N) A1 20 - 7 volgt

Uitwedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8727 06-11-10 19:10 A3A De Hoeve A2 - VZK A1 6 - 17 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6398 17-01-09 11:45 A3D De Pein A1 - VZK A1 4 - 13 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8977 05-03-11 15:15 A3A De Pein A1 - VZK A1 2 - 17 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6588 07-03-09 16:15 A3D DTS (S) A1 - VZK A1 9 - 17 Surhuisterveen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6162 22-11-08 16:00 A3D It Fean A1 - VZK A1 8 - 17 Surhuisterveen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9032 29-01-11 15:15 A3A Marfûgels/Stânfries A2 - VZK A1 7 - 11 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8807 20-11-10 16:00 A3A NKC (N) A1 - VZK A1 13 - 17 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6254 06-12-08 15:10 A3D SCO A3 - VZK A1 6 - 17 Wolvega
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6283 13-12-08 10:00 A3D Sparta (W) A1 - VZK A1 3 - 7 Grou
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6371 10-01-09 13:05 A3D VKC/AROBantennebouw A1 - VZK A1 7 - 4 Ureterp
8833 15-01-11 11:50 A3A Wêz Handich A1 - VZK A1 6 - 18 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11478 18-03-09 19:30 A3D Wêz Handich/TFS A1 - VZK A1 6 - 10 Dunoardhal