logo

Team OWK 1

Naam
OWK 1

Indeling in de klasse

Hieronder vindt je een overzicht van de indeling van team OWK 1 van club

Klasse Seizoen Periode
class-icon 3C 2003-2004 Zaal
class-icon 3D 2005-2006 1e helft veld
class-icon 3D 2005-2006 Zaal
class-icon 3D 2005-2006 Veld
class-icon 2A 2001-2002 1e helft veld
class-icon 2A 2002-2003 1e helft veld
class-icon 2A 2000-2001 1e helft veld
class-icon 2A 1999-2000 1e helft veld
class-icon 2A 2010-2011 1e helft veld
class-icon 2A 2011-2012 Veld
class-icon 2A 2000-2001 Zaal
class-icon 2A 2008-2009 Zaal
class-icon 2A 2010-2011 Zaal
class-icon 2A 2001-2002 2e helft veld
class-icon 2A 2002-2003 2e helft veld
class-icon 2A 2000-2001 2e helft veld
class-icon 2A 1999-2000 2e helft veld
class-icon 2A 2010-2011 Veld

Thuiswedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
00118 21-10-01 14:30 2A OWK 1 - De Pein 1 22 - 15 Oostwold
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
26387 14-09-05 19:30 3D OWK 1 - De Pein 1 5 - 13 Oostwold
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
988 10-10-10 14:30 2A OWK 1 - De Pein 1 12 - 9 Oostwold
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
00026 15-02-04 14:30 3C OWK 1 - De Pein 1 13 - 15 Leek
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
50436 27-11-05 14:50 3D OWK 1 - De Pein 1 15 - 14 Leek
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11397 30-11-08 13:15 2A OWK 1 - De Pein 1 14 - 16 Leek
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15236 13-02-11 12:30 2A OWK 1 - De Pein 1 15 - 15 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
00078 25-05-03 14:30 2A OWK 1 - De Pein 1 12 - 20 Oostwold
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9399 15-03-09 15:25 2A OWK 1 - Olympia (T) 1 12 - 13 Leek
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15010 30-01-11 14:35 2A OWK 1 - Olympia (T) 1 11 - 11 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1050431 18-12-05 15:45 3D OWK 1 - Goorecht 1 14 - 8 Leek
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
21229 09-10-05 14:30 3D OWK 1 - Club Brothers 1 12 - 11 Oostwold
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
25871 23-10-05 14:30 3D OWK 1 - OKO/Bies 1 14 - 15 Oostwold
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
24535 09-04-06 14:30 3D OWK 1 - Vefo 1 11 - 8 Oostwold
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
22010 14-05-06 14:30 3D OWK 1 - ODA (R) 1 8 - 8 Oostwold
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
21589 17-09-05 15:00 3D OWK 1 - Quick'21 1 9 - 9 Oostwold
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
21706 26-04-06 19:30 3D OWK 1 - Sportclub 1 13 - 9 Oostwold
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
nb0002 16-11-08 00:00 2A OWK 1 - DIO 1 10 - 22 Leek
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14647 16-01-11 15:30 2A OWK 1 - DIO 1 11 - 9 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1050435 12-02-06 14:30 3D OWK 1 - Vitesse (Be) 1 10 - 16 Leek
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9286 04-01-09 15:25 2A OWK 1 - Vitesse (Be) 1 10 - 14 Leek
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1942 15-05-11 14:30 2A OWK 1 - Vitesse (Be) 1 10 - 7 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2932 09-10-11 14:30 2A OWK 1 - WSS 1 9 - 6 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1050437 21-01-06 18:50 3D OWK 1 - EKC2000 1 12 - 15 Leek
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2079 22-05-11 14:30 2A OWK 1 - Kinea 1 10 - 10 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11792 25-01-09 14:25 2A OWK 1 - SIOS (W) 1 13 - 27 Leek
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15596 13-03-11 13:00 2A OWK 1 - SIOS (W) 1 13 - 12 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1050432 05-03-06 12:45 3D OWK 1 - Sparta (W) 1 14 - 14 Leek
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
50434 10-12-05 20:35 3D OWK 1 - Elko 1 10 - 10 Leek
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
532 18-09-10 19:00 2A OWK 1 - Ritola 1 13 - 5 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
50438 13-11-05 14:30 3D OWK 1 - KIA 1 17 - 12 Leek
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12364. 01-03-09 10:10 2A OWK 1 - Leeuwarden 1 13 - 17 Leek
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14199 27-02-11 13:35 2A OWK 1 - Leeuwarden 1 14 - 9 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1579 10-04-11 14:30 2A OWK 1 - Leeuwarden 1 16 - 13 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1607 18-09-11 14:30 2A OWK 1 - Wordt Kwiek 1 15 - 7 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9032 08-02-09 14:30 2A OWK 1 - EKVA/C1000Vers. 1 13 - 22 Leek
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
77 05-09-10 14:30 2A OWK 1 - ASKO 1 14 - 18 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
13886 15-02-11 20:15 2A OWK 1 - Pallas'08 1 10 - 9 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
13570 20-11-10 19:50 2A OWK 1 - Exakwa 1 19 - 12 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2441 04-06-11 15:30 2A OWK 1 - HHV 1 17 - 16 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1341 15-09-11 20:30 2A OWK 1 - Wêz Handich 1 17 - 8 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3237 09-04-12 14:30 2A OWK 1 - Vitesse (Be) 1 7 - 8 Oostwold
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2182 29-04-12 14:30 2A OWK 1 - SIOS (W) 1 16 - 14 Oostwold
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2360 13-05-12 14:30 2A OWK 1 - De Pein 1 18 - 15 Oostwold
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3673 03-06-12 14:30 2A OWK 1 - Olympia (T) 1 18 - 10 Oostwold

Uitwedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1327 03-04-11 14:30 2A ASKO 1 - OWK 1 21 - 19 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
24590 21-05-06 14:30 3D Club Brothers 1 - OWK 1 9 - 9 Groningen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
00112 09-09-01 14:30 2A De Pein 1 - OWK 1 18 - 18 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
00059 06-10-02 14:30 2A De Pein 1 - OWK 1 15 - 13 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2804 02-10-11 16:20 2A De Pein 1 - OWK 1 11 - 11 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
00019 14-12-03 14:30 3C De Pein 1 - OWK 1 9 - 11 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1050463 29-01-06 13:25 3D De Pein 1 - OWK 1 15 - 10 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
00145 04-02-01 14:30 2A De Pein 1 - OWK 1 15 - 14 Drachten (Drait)
12166 01-02-09 14:30 2A De Pein 1 - OWK 1 18 - 9 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14018 12-12-10 14:35 2A De Pein 1 - OWK 1 14 - 20 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
21781 23-04-06 14:30 3D De Pein 1 - OWK 1 18 - 11 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
00153 06-05-01 14:30 2A De Pein 1 - OWK 1 11 - 10 Oudega
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2215 29-05-11 14:30 2A De Pein 1 - OWK 1 9 - 8 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9481 18-01-09 14:50 2A DIO 1 - OWK 1 13 - 14 Oosterwolde
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
13404 14-11-10 14:50 2A DIO 1 - OWK 1 12 - 10 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
50473 19-11-05 19:10 3D EKC2000 1 - OWK 1 18 - 14 Emmen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11490 07-12-08 14:40 2A EKVA/C1000Vers. 1 - OWK 1 22 - 12 Almere
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1050443 04-02-06 20:20 3D Elko 1 - OWK 1 17 - 14 Elim
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14839 22-01-11 17:35 2A Exakwa 1 - OWK 1 8 - 12 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1050413 26-02-06 14:30 3D Goorecht 1 - OWK 1 18 - 13 Hoogezand
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1205 16-10-10 15:30 2A HHV 1 - OWK 1 20 - 13 Hollandscheveld
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1050483 15-01-06 14:35 3D KIA 1 - OWK 1 17 - 19 De Wijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
820 03-10-10 14:30 2A Kinea 1 - OWK 1 6 - 15 De Knipe
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
276 12-09-10 14:30 2A Leeuwarden 1 - OWK 1 10 - 11 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11898 14-12-08 14:20 2A Leeuwarden 1 - OWK 1 16 - 12 Leeuwarden
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15427 06-03-11 14:30 2A Leeuwarden 1 - OWK 1 16 - 21 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
22471 02-10-05 14:30 3D ODA (R) 1 - OWK 1 15 - 19 Roderwolde
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
21920 11-09-05 14:30 3D OKO/Bies 1 - OWK 1 10 - 12 Opende
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1935 16-10-11 14:30 2A Olympia (T) 1 - OWK 1 11 - 14 Twijzel
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11116 11-01-09 14:30 2A Olympia (T) 1 - OWK 1 16 - 11 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
13743 28-11-10 15:15 2A Olympia (T) 1 - OWK 1 17 - 15 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15099 05-02-11 19:35 2A Pallas'08 1 - OWK 1 15 - 22 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
22230 01-04-06 16:15 3D Quick'21 1 - OWK 1 18 - 6 Oudega
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2518 26-04-11 19:30 2A Ritola 1 - OWK 1 14 - 14 Zuidlaren
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2647 25-09-11 14:30 2A SIOS (W) 1 - OWK 1 13 - 19 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
11340 23-11-08 13:40 2A SIOS (W) 1 - OWK 1 24 - 19 Wolvega
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
14394 09-01-11 14:30 2A SIOS (W) 1 - OWK 1 11 - 12 volgt
1050423 08-01-06 17:15 3D Sparta (W) 1 - OWK 1 9 - 13 Grou
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
23529 15-10-05 18:00 3D Sportclub 1 - OWK 1 6 - 8 Makkinga
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
25441 25-09-05 14:30 3D Vefo 1 - OWK 1 18 - 11 Veeningen
709 26-09-10 14:30 2A Vitesse (Be) 1 - OWK 1 8 - 14 Beilen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1468 11-09-11 14:30 2A Vitesse (Be) 1 - OWK 1 18 - 11 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
50453 04-12-05 15:00 3D Vitesse (Be) 1 - OWK 1 19 - 8 Beilen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12821 08-03-09 14:15 2A Vitesse (Be) 1 - OWK 1 14 - 16 Beilen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2039 01-04-12 14:30 2A Wêz Handich 1 - OWK 1 11 - 11 Rottevalle
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3342 15-04-12 14:30 2A Wordt Kwiek 1 - OWK 1 11 - 13 Jubbega
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2426 20-05-12 14:30 2A WSS 1 - OWK 1 7 - 19 Oude Pekela