logo

Team Oerterp E2

Naam
Oerterp E2

Indeling in de klasse

Hieronder vindt je een overzicht van de indeling van team Oerterp E2 van club

Klasse Seizoen Periode
class-icon E4-3C 2009-2010 Zaal
class-icon E4-1B 2010-2011 Zaal
class-icon E4-3J 2013-2014 Zaal

Thuiswedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3581 21-11-09 09:00 E4-3C Oerterp E2 - De Pein E1 3 - 3 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6409 12-02-11 09:00 E4-1B Oerterp E2 - De Pein E1 7 - 6 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6179 22-01-11 09:00 E4-1B Oerterp E2 - Flamingo's E1 5 - 6 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6042 06-11-10 09:00 E4-1B Oerterp E2 - Drachten/vd Wiel E3 4 - 5 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6398 12-03-11 09:00 E4-1B Oerterp E2 - Spannum E1 3 - 8 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8487 20-03-10 09:00 E4-3C Oerterp E2 - Drachten/vd Wiel E5 11 - 1 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5799 18-12-10 09:00 E4-1B Oerterp E2 - WWC E1 5 - 11 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7712 09-01-10 00:00 E4-3C Oerterp E2 - Harkema E2 11 - 4 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3621 05-12-09 09:00 E4-3C Oerterp E2 - NKC (N) E3 7 - 7 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7585 20-02-10 09:00 E4-3C Oerterp E2 - Tietjerk E1 24 - 0 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3463 13-02-10 09:00 E4-3C Oerterp E2 - WIK'34 E2 6 - 6 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6283 29-01-11 09:00 E4-1B Oerterp E2 - De Lege Geaën E1 9 - 1 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7866 16-11-13 10:05 E4-3J Oerterp E2 - LDODK/AH Gorredijk E5 0 - 7 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7863 30-11-13 10:05 E4-3J Oerterp E2 - Rodenburg E1 2 - 11 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7864 07-12-13 10:00 E4-3J Oerterp E2 - Tietjerk E1 1 - 1 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7861 04-01-14 09:00 E4-3J Oerterp E2 - DFD E4 0 - 9 Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7868 08-02-14 16:10 E4-3J Oerterp E2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5 - Ureterp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7871 08-03-14 14:30 E4-3J Oerterp E2 - De Pein E1 - Ureterp

Uitwedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5973 11-12-10 09:30 E4-1B De Lege Geaën E1 - Oerterp E2 2 - 7 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3607 23-01-10 11:00 E4-3C De Pein E1 - Oerterp E2 6 - 6 Opeinde (Gym)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5903 27-11-10 10:00 E4-1B De Pein E1 - Oerterp E2 5 - 8 Opeinde (Gym)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8481 28-11-09 10:00 E4-3C Drachten/vd Wiel E5 - Oerterp E2 1 - 12 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6355 05-03-11 10:00 E4-1B Drachten/vd Wiel E3 - Oerterp E2 13 - 6 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5858 20-11-10 12:30 E4-1B Flamingo's E1 - Oerterp E2 11 - 2 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3605 13-03-10 12:40 E4-3C Harkema E2 - Oerterp E2 4 - 9 Harkema
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3606 06-02-10 14:05 E4-3C NKC (N) E3 - Oerterp E2 15 - 5 Marum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6094 08-01-11 12:00 E4-1B Spannum E1 - Oerterp E2 14 - 6 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3608 12-01-10 18:00 E4-3C Tietjerk E1 - Oerterp E2 0 - 16 Hurdegaryp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3609 12-12-09 09:00 E4-3C WIK'34 E2 - Oerterp E2 1 - 5 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6128 13-11-10 09:00 E4-1B WWC E1 - Oerterp E2 10 - 2 volgt
7860 09-11-13 09:00 E4-3J LDODK/AH Gorredijk E5 - Oerterp E2 6 - 0 Gorred (Kortez)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7862 23-11-13 09:00 E4-3J Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5 - Oerterp E2 6 - 0 Akkrum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7865 14-12-13 10:00 E4-3J De Pein E1 - Oerterp E2 3 - 1 Opeinde (Gym)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7867 18-01-14 11:00 E4-3J DFD E4 - Oerterp E2 - Oenkerk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7870 25-01-14 10:30 E4-3J Tietjerk E1 - Oerterp E2 - Hardegarijp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7869 01-02-14 11:00 E4-3J Rodenburg E1 - Oerterp E2 - Leek