logo

Team DFD E3

Naam
DFD E3

Indeling in de klasse

Hieronder vindt je een overzicht van de indeling van team DFD E3 van club

Klasse Seizoen Periode
class-icon E4-2I 2010-2011 Zaal
class-icon E4-2D 2010-2011 2e helft veld

Thuiswedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15410 09-04-11 10:00 E4-2D DFD E3 - De Pein E1 2 - 9 Oenkerk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5982 03-02-11 16:30 E4-2I DFD E3 - De Pein E2 2 - 8 Oenkerk
6248 05-02-11 09:30 E4-2I DFD E3 - Quick (B) E1 10 - 2 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5774 13-11-10 09:30 E4-2I DFD E3 - WIK'34 E2 2 - 7 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5889 27-11-10 10:30 E4-2I DFD E3 - Harkema E3 5 - 2 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15476 28-05-11 10:00 E4-2D DFD E3 - Harkema E3 2 - 3 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6372 12-03-11 12:50 E4-2I DFD E3 - It Fean E2 5 - 5 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6030 18-12-10 17:30 E4-2I DFD E3 - MN en W E1 2 - 11 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15448 14-05-11 10:00 E4-2D DFD E3 - WWC E2 7 - 1 volgt

Uitwedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15428 23-04-11 10:00 E4-2D De Lege Geaën E2 - DFD E3 0 - 4 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6298 12-02-11 09:00 E4-2I De Pein E2 - DFD E3 4 - 3 Opeinde (Gym)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6209 29-01-11 10:00 E4-2I Harkema E3 - DFD E3 4 - 8 volgt
6059 26-01-11 18:00 E4-2I It Fean E2 - DFD E3 2 - 0 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6341 05-03-11 11:05 E4-2I MN en W E1 - DFD E3 6 - 5 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15401 02-04-11 10:00 E4-2D Pallas'08 E2 - DFD E3 1 - 5 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5939 17-02-11 17:30 E4-2I Quick (B) E1 - DFD E3 1 - 9 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15464 21-05-11 11:00 E4-2D Westergo E1 - DFD E3 3 - 3 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6099 15-01-11 09:00 E4-2I WIK'34 E2 - DFD E3 7 - 1 volgt