logo

Team CSL B1

Naam
CSL B1

Indeling in de klasse

Hieronder vindt je een overzicht van de indeling van team CSL B1 van club

Klasse Seizoen Periode
class-icon B3B 2007-2008 Zaal
class-icon B4A 2010-2011 1e helft veld
class-icon B3C 2011-2012 2e helft veld

Thuiswedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
9524 15-12-07 12:00 B3B CSL B1 - De Pein B1 8 - 14 Stiens
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
790 25-09-10 11:00 B4A CSL B1 - DIO B1 6 - 10 Britsum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
850 09-10-10 11:00 B4A CSL B1 - LDODK/AH Gorredijk B2 10 - 5 Britsum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5648 02-02-08 14:55 B3B CSL B1 - Sparta (W) B1 7 - 11 Stiens
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6288 22-12-07 14:00 B3B CSL B1 - DTL B1 8 - 9 Stiens
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7010 26-01-08 11:30 B3B CSL B1 - V. en V. (G) B1 7 - 2 Stiens
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10938 01-12-07 18:00 B3B CSL B1 - Marfûgels/Stânfries BM2 18 - 8 Stiens
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5789 29-03-08 10:30 B3B CSL B1 - Veenwouden B1 6 - 5 Stiens
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
720 11-09-10 11:00 B4A CSL B1 - Drachten/vd Wiel B3 17 - 1 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10597 14-04-12 10:00 B3C CSL B1 - Frigro B1 5 - 20 Britsum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10602 12-05-12 11:00 B3C CSL B1 - De Pein B1 3 - 9 Britsum

Uitwedstrijden

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
710 04-09-10 10:00 B4A De Pein B1 - CSL B1 4 - 5 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
7162 08-03-08 18:00 B3B De Pein B1 - CSL B1 17 - 5 Dunoardhal
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8647 08-12-07 12:50 B3B DTL B1 - CSL B1 8 - 6 Holwerd
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
6636 23-02-08 15:30 B3B Marfûgels/Stânfries BM2 - CSL B1 10 - 8 Grou
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
822 02-10-10 15:00 B4A NKC (N) B1 - CSL B1 5 - 14 Noordwijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10582 15-03-08 16:00 B3B Sparta (W) B1 - CSL B1 4 - 5 Grou
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
759 18-09-10 11:15 B4A Sparta (Ze) B1 - CSL B1 6 - 13 volgt
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
12103 24-11-07 17:05 B3B V. en V. (G) B1 - CSL B1 2 - 7 Bergum (West)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
5910 19-01-08 15:30 B3B Veenwouden B1 - CSL B1 8 - 11 Veenwouden
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10594 30-03-12 19:00 B3C TFS B1 - CSL B1 4 - 0 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10601 31-05-12 19:30 B3C Olympia (T) B1 - CSL B1 5 - 2 Twijzel
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
10604 19-05-12 12:15 B3C LDODK/AH Gorredijk B3 - CSL B1 8 - 3 Gorredijk