logo

Klasse E4J

Naam
E4J
Seizoen
2005-2006
Periode
Zaal

Teams

Teams ingedeeld in deze klasse

Standen

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
* Punten in mindering
1. OKO/Bies E2 12 10 1 1 21 140 47 93
2. Zunobri E1 11 10 0 1 20 165 42 123
3. Wees Kwiek E1 12 6 2 4 14 64 45 19
4. DIO E1 12 6 1 5 13 103 82 21
5. De Lauwers EM1 11 4 1 6 9 26 90 -64
6. De Pein E2 12 0 3 9 3 22 122 -100
7. NKC (N) E2 12 0 2 10 2 15 107 -92

Wedstrijden

Hieronder vind je een overzicht van alle wedstijden in deze klasse

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
653947 12-11-05 09:05 E4J De Lauwers EM1 - Wees Kwiek E1 2 - 1 Kollum
653921 12-11-05 12:05 E4J NKC (N) E2 - OKO/Bies E2 2 - 5 Marum
653956 12-11-05 13:50 E4J DIO E1 - Zunobri E1 6 - 15 Oosterwolde
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
653973 19-11-05 09:05 E4J Wees Kwiek E1 - De Pein E2 7 - 2 Marum
653915 19-11-05 10:00 E4J OKO/Bies E2 - DIO E1 8 - 5 Grootegast
653964 19-11-05 12:05 E4J Zunobri E1 - De Lauwers EM1 - Zuidhorn
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
653945 26-11-05 09:05 E4J De Lauwers EM1 - DIO E1 5 - 15 Kollum
653927 26-11-05 10:05 E4J NKC (N) E2 - Wees Kwiek E1 1 - 8 Marum
653936 26-11-05 11:00 E4J De Pein E2 - Zunobri E1 0 - 18 Opeinde (Gym)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
653962 03-12-05 12:05 E4J Zunobri E1 - NKC (N) E2 20 - 1 Zuidhorn
653953 03-12-05 13:05 E4J DIO E1 - De Pein E2 14 - 2 Oosterwolde
653971 03-12-05 15:00 E4J Wees Kwiek E1 - OKO/Bies E2 2 - 2 Marum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
653925 10-12-05 09:05 E4J NKC (N) E2 - DIO E1 2 - 10 Marum
653934 10-12-05 11:00 E4J De Pein E2 - De Lauwers EM1 2 - 2 Opeinde (Gym)
653916 10-12-05 13:00 E4J OKO/Bies E2 - Zunobri E1 11 - 9 Grootegast
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1653931 17-12-05 10:05 E4J De Pein E2 - OKO/Bies E2 3 - 19 Opeinde (Gym)
1653967 17-12-05 12:05 E4J Zunobri E1 - Wees Kwiek E1 6 - 3 Zuidhorn
1653942 17-12-05 12:20 E4J De Lauwers EM1 - NKC (N) E2 3 - 1 Kollum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1653975 07-01-06 09:05 E4J Wees Kwiek E1 - DIO E1 8 - 4 Marum
1653923 07-01-06 10:00 E4J NKC (N) E2 - De Pein E2 1 - 1 Marum
1653914 07-01-06 11:05 E4J OKO/Bies E2 - De Lauwers EM1 15 - 0 Grootegast
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1653965 14-01-06 14:05 E4J Zunobri E1 - DIO E1 15 - 6 Grijpskerk
1653912 14-01-06 14:05 E4J OKO/Bies E2 - NKC (N) E2 16 - 2 Grootegast
1653974 14-01-06 14:10 E4J Wees Kwiek E1 - De Lauwers EM1 6 - 1 Marum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1653951 21-01-06 11:05 E4J DIO E1 - OKO/Bies E2 3 - 18 Oosterwolde
1653937 21-01-06 11:10 E4J De Pein E2 - Wees Kwiek E1 1 - 9 Opeinde (Gym)
1653946 21-01-06 12:05 E4J De Lauwers EM1 - Zunobri E1 1 - 17 Kollum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1653954 28-01-06 11:05 E4J DIO E1 - De Lauwers EM1 15 - 0 Oosterwolde
1653963 28-01-06 14:05 E4J Zunobri E1 - De Pein E2 17 - 2 Grijpskerk
1653972 28-01-06 14:55 E4J Wees Kwiek E1 - NKC (N) E2 7 - 0 Marum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1653952 04-02-06 11:05 E4J DIO E1 - NKC (N) E2 8 - 1 Oosterwolde
1653961 04-02-06 12:05 E4J Zunobri E1 - OKO/Bies E2 12 - 8 Zuidhorn
1653943 04-02-06 12:20 E4J De Lauwers EM1 - De Pein E2 5 - 2 Kollum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1653935 11-02-06 11:00 E4J De Pein E2 - DIO E1 3 - 12 Opeinde (Gym)
1653926 11-02-06 13:05 E4J NKC (N) E2 - Zunobri E1 0 - 23 Marum
1653917 11-02-06 14:05 E4J OKO/Bies E2 - Wees Kwiek E1 8 - 4 Grootegast
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1653976 18-02-06 09:05 E4J Wees Kwiek E1 - Zunobri E1 4 - 13 Marum
1653924 18-02-06 10:00 E4J NKC (N) E2 - De Lauwers EM1 2 - 4 Marum
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1653913 25-02-06 11:05 E4J OKO/Bies E2 - De Pein E2 16 - 2 Grootegast
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1653941 04-03-06 09:05 E4J De Lauwers EM1 - OKO/Bies E2 3 - 14 Kollum
1653932 04-03-06 11:00 E4J De Pein E2 - NKC (N) E2 2 - 2 Opeinde (Gym)
1653957 04-03-06 11:05 E4J DIO E1 - Wees Kwiek E1 5 - 5 Oosterwolde