logo

Klasse E4-3C

Naam
E4-3C
Seizoen
2011-2012
Periode
Zaal

Teams

Teams ingedeeld in deze klasse

Standen

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
* Punten in mindering
1. Lintjo E2 12 11 1 0 23 95 23 72
2. Olympia (T) E1 12 9 1 2 19 59 31 28
3. Wordt Kwiek E2 12 6 1 5 13 55 45 10
4. Altijd Kwiek E1 12 6 1 5 13 40 33 7
5. Wêz Handich E1 12 5 0 7 10 50 50 0
6. De Pein E2 12 2 1 9 5 18 60 -42
7. Noordenveld E4 12 0 1 11 1 13 88 -75

Wedstrijden

Hieronder vind je een overzicht van alle wedstijden in deze klasse

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3645 12-11-11 09:00 E4-3C De Pein E2 - Altijd Kwiek E1 0 - 2 Opeinde (Gym)
8276 12-11-11 10:30 E4-3C Noordenveld E4 - Wordt Kwiek E2 1 - 9 Roden
8286 12-11-11 11:00 E4-3C Wêz Handich E1 - Olympia (T) E1 2 - 3 Rottevalle
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3653 19-11-11 09:00 E4-3C Olympia (T) E1 - De Pein E2 3 - 0 Buitenpost
8287 19-11-11 09:55 E4-3C Wordt Kwiek E2 - Wêz Handich E1 2 - 0 Jubbega
3688 19-11-11 11:00 E4-3C Altijd Kwiek E1 - Lintjo E2 1 - 5 Gorred (Kortez)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3711 26-11-11 09:00 E4-3C De Pein E2 - Wordt Kwiek E2 1 - 3 Opeinde (Gym)
8277 26-11-11 09:45 E4-3C Noordenveld E4 - Lintjo E2 0 - 11 Roden
3699 26-11-11 10:00 E4-3C Altijd Kwiek E1 - Olympia (T) E1 1 - 2 Gorred (Kortez)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8288 03-12-11 09:00 E4-3C Lintjo E2 - Wêz Handich E1 7 - 0 Noordwolde
8278 03-12-11 09:00 E4-3C Olympia (T) E1 - Noordenveld E4 8 - 4 Buitenpost
3746 03-12-11 13:00 E4-3C Wordt Kwiek E2 - Altijd Kwiek E1 5 - 5 Jubbega
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3800 10-12-11 10:00 E4-3C De Pein E2 - Lintjo E2 0 - 10 Opeinde (Gym)
8289 10-12-11 10:00 E4-3C Wêz Handich E1 - Noordenveld E4 11 - 3 Rottevalle
3823 10-12-11 17:00 E4-3C Wordt Kwiek E2 - Olympia (T) E1 1 - 5 Jubbega
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8290 17-12-11 10:00 E4-3C Wêz Handich E1 - Altijd Kwiek E1 4 - 5 Rottevalle
3868 17-12-11 15:10 E4-3C Lintjo E2 - Olympia (T) E1 5 - 5 Noordwolde
8279 17-12-11 15:15 E4-3C Noordenveld E4 - De Pein E2 0 - 2 Roden
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3912 07-01-12 09:55 E4-3C Wordt Kwiek E2 - Lintjo E2 2 - 6 Jubbega
8297 07-01-12 10:00 E4-3C Wêz Handich E1 - De Pein E2 5 - 2 Rottevalle
8280 07-01-12 11:00 E4-3C Altijd Kwiek E1 - Noordenveld E4 6 - 1 Gorred (Kortez)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3955 14-01-12 09:00 E4-3C Altijd Kwiek E1 - De Pein E2 3 - 0 Gorred (Kortez)
8281 14-01-12 09:55 E4-3C Wordt Kwiek E2 - Noordenveld E4 8 - 2 Jubbega
8294 14-01-12 10:00 E4-3C Wêz Handich E1 - Lintjo E2 4 - 8 Rottevalle
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3968 21-01-12 10:00 E4-3C De Pein E2 - Olympia (T) E1 4 - 1 Opeinde (Gym)
8293 21-01-12 10:00 E4-3C Wêz Handich E1 - Wordt Kwiek E2 4 - 6 Rottevalle
4004 21-01-12 14:15 E4-3C Lintjo E2 - Altijd Kwiek E1 5 - 3 Noordwolde
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
4010 28-01-12 10:00 E4-3C Olympia (T) E1 - Altijd Kwiek E1 2 - 1 Buitenpost
4021 28-01-12 14:00 E4-3C Wordt Kwiek E2 - De Pein E2 10 - 1 Jubbega
8282 28-01-12 15:10 E4-3C Lintjo E2 - Noordenveld E4 12 - 0 Noordwolde
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8291 04-02-12 09:00 E4-3C De Pein E2 - Wêz Handich E1 6 - 10 Opeinde (Gym)
8283 04-02-12 09:45 E4-3C Noordenveld E4 - Olympia (T) E1 1 - 15 Roden
4045 04-02-12 10:00 E4-3C Altijd Kwiek E1 - Wordt Kwiek E2 8 - 2 Gorred (Kortez)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
4121 11-02-12 10:00 E4-3C Olympia (T) E1 - Wordt Kwiek E2 6 - 4 Buitenpost
8295 11-02-12 14:00 E4-3C Noordenveld E4 - Wêz Handich E1 1 - 2 Roden
4101 11-02-12 15:10 E4-3C Lintjo E2 - De Pein E2 13 - 2 Noordwolde
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8284 18-02-12 09:00 E4-3C De Pein E2 - Noordenveld E4 0 - 0 Dunoardhal
4167 18-02-12 09:00 E4-3C Olympia (T) E1 - Lintjo E2 3 - 7 Buitenpost
8296 18-02-12 11:00 E4-3C Altijd Kwiek E1 - Wêz Handich E1 1 - 7 Gorred (Kortez)
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
8292 25-02-12 09:00 E4-3C Olympia (T) E1 - Wêz Handich E1 6 - 1 Buitenpost
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
4215 10-03-12 09:00 E4-3C Lintjo E2 - Wordt Kwiek E2 6 - 3 Noordwolde
8285 10-03-12 13:45 E4-3C Noordenveld E4 - Altijd Kwiek E1 0 - 4 Roden