logo

Klasse E8-3K

Naam
E8-3K
Seizoen
2006-2007
Periode
2e helft veld

Teams

Teams ingedeeld in deze klasse

Standen

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
* Punten in mindering
1. VKC/AROBantennebouw E1 6 5 1 0 11 28 7 21
2. DTS (S) E1 6 4 1 1 9 18 4 14
3. Oerterp E1 6 3 2 1 8 10 6 4
4. De Pein E1 6 3 1 2 7 22 17 5
5. Wêz Handich E1 6 2 1 3 5 6 17 -11
6. LDODK/AH Gorredijk E3 6 1 0 5 2 8 21 -13
7. Drachten/vd Wiel E2 6 0 0 6 0 5 25 -20

Wedstrijden

Hieronder vind je een overzicht van alle wedstijden in deze klasse

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15127 31-03-07 10:00 E8-3K DTS (S) E1 - VKC/AROBantennebouw E1 1 - 1 Surhuizem
15125 31-03-07 10:45 E8-3K LDODK/AH Gorredijk E3 - Oerterp E1 0 - 3 Gorredijk
15126 31-03-07 16:00 E8-3K Wêz Handich E1 - Drachten/vd Wiel E2 3 - 2 Rottevalle
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15129 07-04-07 10:00 E8-3K DTS (S) E1 - Oerterp E1 0 - 1 Surhuizem
15130 07-04-07 10:00 E8-3K De Pein E1 - Drachten/vd Wiel E2 5 - 1 Douwekamp
15128 07-04-07 11:00 E8-3K Wêz Handich E1 - LDODK/AH Gorredijk E3 2 - 0 Rottevalle
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15131 14-04-07 09:30 E8-3K VKC/AROBantennebouw E1 - Wêz Handich E1 2 - 0 Siegerswoude
15133 14-04-07 10:00 E8-3K De Pein E1 - DTS (S) E1 1 - 3 Douwekamp
15132 14-04-07 10:00 E8-3K Drachten/vd Wiel E2 - LDODK/AH Gorredijk E3 0 - 4 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15134 21-04-07 09:30 E8-3K VKC/AROBantennebouw E1 - De Pein E1 7 - 2 Siegerswoude
15136 21-04-07 10:00 E8-3K Oerterp E1 - Wêz Handich E1 0 - 0 Ureterp
15135 21-04-07 12:15 E8-3K Drachten/vd Wiel E2 - DTS (S) E1 0 - 5 Drachten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15137 12-05-07 09:30 E8-3K VKC/AROBantennebouw E1 - Oerterp E1 4 - 2 Siegerswoude
15138 12-05-07 10:00 E8-3K DTS (S) E1 - Wêz Handich E1 7 - 0 Surhuizem
15139 12-05-07 10:00 E8-3K De Pein E1 - LDODK/AH Gorredijk E3 6 - 3 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15140 19-05-07 10:00 E8-3K Oerterp E1 - Drachten/vd Wiel E2 2 - 0 Ureterp
15142 19-05-07 10:00 E8-3K Wêz Handich E1 - De Pein E1 1 - 6 Rottevalle
15141 19-05-07 10:45 E8-3K LDODK/AH Gorredijk E3 - VKC/AROBantennebouw E1 0 - 8 Gorredijk
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
15143 02-06-07 10:00 E8-3K Oerterp E1 - De Pein E1 2 - 2 Ureterp
15145 02-06-07 11:00 E8-3K Drachten/vd Wiel E2 - VKC/AROBantennebouw E1 2 - 6 Drachten
15144 02-06-07 12:30 E8-3K LDODK/AH Gorredijk E3 - DTS (S) E1 1 - 2 Gorredijk