logo

Klasse R4A

Naam
R4A
Seizoen
2006-2007
Periode
1e helft veld

Teams

Teams ingedeeld in deze klasse

Standen

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
* Punten in mindering
1. Friso 2 6 4 2 0 10 66 37 29
2. TDK 2 6 3 1 2 7 49 50 -1
3. De Pein 2 6 3 1 2 7 44 48 -4
4. VKC/AROBantennebouw 3 5 2 2 1 6 51 32 19
5. Sparta (W) 2 5 1 1 3 3 37 48 -11
6. Club Brothers 2 6 0 1 5 1 46 78 -32
7. Blauw-Wit (He) 4 0 0 0 0 0 0 0 0
8. VDW-OLS 7 0 0 0 0 0 0 0 0

Wedstrijden

Hieronder vind je een overzicht van alle wedstijden in deze klasse

Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1502 03-09-06 11:30 R4A VKC/AROBantennebouw 3 - Friso 2 6 - 6 Siegerswoude
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
3234 09-09-06 17:00 R4A TDK 2 - De Pein 2 7 - 4 Deinum
2065 10-09-06 13:00 R4A Friso 2 - Club Brothers 2 18 - 6 Leeuwarden
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
272 13-09-06 19:00 R4A Sparta (W) 2 - TDK 2 13 - 10 Warten
1315 16-09-06 17:00 R4A TDK 2 - VKC/AROBantennebouw 3 12 - 11 Deinum
204 17-09-06 13:00 R4A Sparta (W) 2 - Club Brothers 2 11 - 11 Warten
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
1279 24-09-06 11:30 R4A VKC/AROBantennebouw 3 - De Pein 2 7 - 7 Siegerswoude
2009 24-09-06 13:00 R4A Friso 2 - Sparta (W) 2 11 - 4 Leeuwarden
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2729 30-09-06 17:00 R4A TDK 2 - Friso 2 6 - 6 Deinum
1762 01-10-06 12:30 R4A Sparta (W) 2 - De Pein 2 5 - 6 Warten
1047 01-10-06 13:00 R4A Club Brothers 2 - VKC/AROBantennebouw 3 3 - 17 Groningen
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2299 08-10-06 11:30 R4A VKC/AROBantennebouw 3 - Sparta (W) 2 10 - 4 Siegerswoude
2635 08-10-06 13:00 R4A De Pein 2 - Club Brothers 2 12 - 10 Douwekamp
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
989 14-10-06 17:00 R4A TDK 2 - Club Brothers 2 7 - 6 Douwekamp
2272 15-10-06 13:00 R4A Friso 2 - De Pein 2 12 - 5 Leeuwarden
Nr Datum Klasse Wedstrijd Resultaat Lokatie
2572 21-10-06 14:00 R4A De Pein 2 - TDK 2 10 - 7 Douwekamp
2971 22-10-06 13:00 R4A Club Brothers 2 - Friso 2 10 - 13 Groningen