logo

Standen 70e Jeugdtoernooi (Sat 09 Jun 2018)

Hieronder de standen op basis van de huidige bekende uitslagen

Klasse 0 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. De Granaet A1 1 1 0 0 2 14 4 10
2. De Pein A1 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Flamingo's A2 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Joure A1 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Nic./Hoogkerk A1 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Flamingo's A1 1 0 0 1 0 4 14 -10

Klasse 1 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Nic./Hoogkerk A1 2 1 1 0 3 18 7 11
2. Flamingo's A1 2 1 1 0 3 19 16 3
3. De Pein A1 2 0 0 2 0 13 27 -14

Klasse 2 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. De Granaet A1 2 2 0 0 4 22 13 9
2. Flamingo's A2 2 0 1 1 1 14 17 -3
3. Joure A1 2 0 1 1 1 13 19 -6

Klasse 3 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. OKO/Bies A1 3 2 1 0 5 31 17 14
2. Nic./Hoogkerk A2 3 2 1 0 5 24 13 11
3. De Pein A2 3 1 0 2 2 22 23 -1
4. Nij Quick Libben A1 3 0 0 3 0 15 39 -24

Klasse 4 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Wêz Handich A1 3 3 0 0 6 24 9 15
2. Quick'21 A1 3 2 0 1 4 14 13 1
3. Olympia (T) A1 3 1 0 2 2 7 18 -11
4. Drachten/vd Wiel A3 3 0 0 3 0 8 13 -5

Klasse 5 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Olympia (T) A2 3 3 0 0 6 16 8 8
2. De Pein A3 3 2 0 1 4 13 9 4
3. Joure A2 3 0 1 2 1 8 12 -4
4. Kinea A2 3 0 1 2 1 6 14 -8

Klasse 6 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Hoogkerk/Nic. B1 3 3 0 0 6 43 25 18
2. Drachten/vd Wiel B1 3 2 0 1 4 30 16 14
3. OKO/Bies B1 3 1 0 2 2 23 19 4
4. Kinea B1 3 0 0 3 0 6 42 -36

Klasse 7 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Hoogkerk/Nic. B2 3 3 0 0 6 27 9 18
2. Drachten/vd Wiel B2 3 2 0 1 4 21 17 4
3. LDODK/Rinsma Modeplein C1 3 1 0 2 2 13 18 -5
4. Flamingo's B1 3 0 0 3 0 4 21 -17

Klasse 8 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. TFS B1 3 3 0 0 6 20 7 13
2. Hoogkerk/Nic. B3 3 1 1 1 3 14 12 2
3. De Granaet B2 3 1 1 1 3 12 11 1
4. DTG B1 3 0 0 3 0 7 23 -16

Klasse 9 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Quick'21 B1 3 3 0 0 6 15 9 6
2. Joure B1 3 1 0 2 2 12 10 2
3. Olympia (T) B1 3 1 0 2 2 15 19 -4
4. OKO/Bies B2 3 1 0 2 2 14 18 -4

Klasse 10 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Invicta/Frigro/Harkema B3 3 2 1 0 5 13 8 5
2. Harkema B2 3 1 1 1 3 13 13 0
3. Veenwouden B1 3 1 0 2 2 11 10 1
4. Drachten/vd Wiel B3 3 1 0 2 2 10 16 -6

Klasse 11 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Drachten/vd Wiel C1 3 3 0 0 6 20 8 12
2. Hoogkerk C1 3 2 0 1 4 26 11 15
3. OKO/Bies C1 3 0 1 2 1 11 21 -10
4. Nic./John Schokker Makelaardij C1 3 0 1 2 1 16 33 -17

Klasse 12 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. De Granaet C1 3 3 0 0 6 27 8 19
2. Flamingo's C1 3 2 0 1 4 19 14 5
3. Drachten/vd Wiel C2 3 1 0 2 2 13 20 -7
4. Hoogkerk C2 3 0 0 3 0 8 25 -17

Klasse 13 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Harkema C1 3 2 1 0 5 15 13 2
2. De Granaet C2 3 1 2 0 4 12 11 1
3. De Lauwers C1 3 1 1 1 3 17 16 1
4. Quick'21 C1 3 0 0 3 0 13 17 -4

Klasse 14 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Kinea C1 3 3 0 0 6 22 11 11
2. De Pein C1 3 2 0 1 4 13 17 -4
3. Wêz Handich C1 3 1 0 2 2 13 14 -1
4. Hoogkerk C3 3 0 0 3 0 16 22 -6

Klasse 15 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Nic./John Schokker Makelaardij C2 3 3 0 0 6 21 9 12
2. OKO/Bies C2 3 1 0 2 2 9 8 1
3. Quick'21 C2 3 1 0 2 2 6 12 -6
4. Joure C1 3 1 0 2 2 7 14 -7

Klasse 16 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. VKC/AROBantennebouw C1 3 3 0 0 6 11 0 11
2. Frigro/Invicta C1 3 2 0 1 4 13 3 10
3. Olympia (T) C1 3 1 0 2 2 7 6 1
4. Drachten/vd Wiel C3 3 0 0 3 0 0 22 -22