logo

Scheidsrechter Ineke Kijlstra

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
201 12:20 17 Flamingo's E3 - Frigro E2 6 - 2 Veld 18 Ineke Kijlstra

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
217 10:35 20 Heerenveen F1 - Lintjo F1 9 - 7 Veld 21 Ineke Kijlstra

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
245 09:30 24 OKO/Bies F1 - WIK'34 F1 2 - 8 Veld 26 Ineke Kijlstra

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
225 12:20 21 Heerenveen F3 - De Granaet F1 6 - 4 Veld 21 Ineke Kijlstra

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
217 10:35 19 DTG F1 - Lintjo F1 3 - 3 Veld 20 Ineke Kijlstra

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
155 09:30 9 Heerenveen E1 - OKO/Bies E1 11 - 3 Veld 10 Ineke Kijlstra

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
190 12:52 14 De Granaet E2 - Joure E3 4 - 10 Veld 16 Ineke Kijlstra

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
218 11:07 21 Heerenveen F4 - Nij Quick Libben F1 10 - 1 Veld 21 Ineke Kijlstra

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
198 10:02 16 Quick'21 E3 - Veenwouden E1 14 - 1 Veld 18 Ineke Kijlstra

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
178 12:57 13 OKO/Bies E3 - De Pein E2 4 - 2 Veld 13 Ineke Kijlstra

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
206 11:12 18 De Granaet F1 - OKO/Bies F1 1 - 3 Veld 18 Ineke Kijlstra

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
192 10:07 16 Nic./Alfa-college F1 - Veenwouden F1 7 - 2 Veld 16 Ineke Kijlstra