logo

Scheidsrechter Julian Wijma

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
249 16:27 4 Quick'21 A1 - De Granaet A2 11 - 2 Veld 3 Julian Wijma

Ronde: 3 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
277 15:21 7 DTG B1 - Joure B2 9 - 1 Veld 8 Julian Wijma

Ronde: 1 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
293 14:15 12 De Pein C1 - DTG C1 4 - 0 Veld 11 Julian Wijma

Ronde: 5 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
279 16:27 7 DOW B1 - Drachten/vd Wiel B4 5 - 6 Veld 8 Julian Wijma

Ronde: 3 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
289 15:21 10 Drachten/vd Wiel C2 - VZK C1 5 - 3 Veld 10 Julian Wijma

Ronde: 1 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
299 14:15 11 Quick'21 C1 - TFS C1 1 - 7 Veld 12 Julian Wijma

Ronde: 5 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
273 16:27 9 Frigro C1 - De Granaet C1 3 - 5 Veld 10 Julian Wijma

Ronde: 3 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
259 15:21 7 Drachten/vd Wiel C1 - Nic./Alfa-college C1 10 - 3 Veld 8 Julian Wijma

Ronde: 1 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
257 14:15 7 Joure C1 - Nic./Alfa-college C1 3 - 6 Veld 8 Julian Wijma

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
171 12:20 13 Veenwouden E1 - De Granaet E3 1 - 4 Veld 13 Julian Wijma

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
193 10:35 15 Drachten/vd Wiel F1 - OKO/Bies F1 0 - 6 Veld 18 Julian Wijma

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
119 09:30 3 Flamingo's D2 - Joure D1 0 - 4 Veld 4 Julian Wijma

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
153 12:25 10 Frigro E1 - CSL E2 1 - 4 Veld 9 Julian Wijma

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
205 10:40 17 Joure F1 - Wêz Handich F1 1 - 3 Veld 18 Julian Wijma

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
143 09:30 8 TFS E1 - Wordt Kwiek E1 0 - 0 Veld 8 Julian Wijma