logo

Scheidsrechter Dagmar Rozema

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
159 12:20 10 OKO/Bies E1 - CSL E1 4 - 7 Veld 11 Dagmar Rozema

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
103 10:35 1 CSL D1 - Drachten/vd Wiel D1 16 - 3 Veld 1 Dagmar Rozema

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
149 09:30 8 HHCombi D1 - TFS D1 6 - 3 Veld 10 Dagmar Rozema

Ronde: 6 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
310 17:00 14 Veenwouden C1 - De Granaet C2 0 - 5 Veld 13 Dagmar Rozema

Ronde: 4 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
290 15:54 10 Drachten/vd Wiel C2 - Kinea C1 3 - 7 Veld 10 Dagmar Rozema

Ronde: 2 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
312 14:48 14 OKO/Bies C2 - Veenwouden C1 3 - 3 Veld 14 Dagmar Rozema

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
207 12:20 18 Lintjo F1 - CSL F1 0 - 7 Veld 19 Dagmar Rozema

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
193 10:35 15 DOW E1 - Heerenveen E4 2 - 3 Veld 17 Dagmar Rozema

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
161 09:30 9 OKO/Bies E3 - Quick'21 E1 4 - 2 Veld 12 Dagmar Rozema

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
111 12:20 1 Drachten/vd Wiel D1 - Flamingo's D1 2 - 2 Veld 2 Dagmar Rozema

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
183 10:35 14 Frigro E2 - Quick'21 E3 0 - 2 Veld 16 Dagmar Rozema

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
143 09:30 9 De Lauwers E1 - DOW E1 0 - 3 Veld 9 Dagmar Rozema

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
130 12:57 6 Nic./Alfa-college E1 - Drachten/vd Wiel E1 2 - 3 Veld 5 Dagmar Rozema

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
152 11:12 9 CSL E1 - Drachten/vd Wiel E2 5 - 1 Veld 9 Dagmar Rozema

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
180 10:07 13 Flamingo's E2 - OKO/Bies E3 4 - 6 Veld 14 Dagmar Rozema