logo

Scheidsrechter Stefan Hoogeveen

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
124 12:52 4 De Lauwers D1 - Nic./Alfa-college D1 5 - 3 Veld 4 Stefan Hoogeveen

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
116 11:07 4 De Granaet D2 - Nic./Alfa-college D1 2 - 1 Veld 3 Stefan Hoogeveen

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
102 10:02 2 Flamingo's D1 - Harkema D1 6 - 2 Veld 1 Stefan Hoogeveen

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
153 12:20 9 OKO/Bies E1 - HHCombi E1 10 - 3 Veld 9 Stefan Hoogeveen

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
139 10:35 7 DTG D1 - Joure D2 14 - 11 Veld 7 Stefan Hoogeveen

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
119 09:30 3 OKO/Bies D3 - OKO/Bies D1 3 - 6 Veld 4 Stefan Hoogeveen

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
131 09:30 6 De Lauwers D1 - Quick'21 D1 2 - 1 Veld 6 Stefan Hoogeveen

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
135 12:20 6 Nic./Alfa-College D2 - TFS D2 3 - 2 Veld 6 Stefan Hoogeveen

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
138 10:35 7 CSL D2 - De Pein D2 2 - 2 Veld 7 Stefan Hoogeveen

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
203 09:30 17 Lintjo F1 - Flamingo's F1 2 - 0 Veld 20 Stefan Hoogeveen

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
106 12:57 2 Veenwouden D1 - De Pein D2 5 - 0 Veld 1 Stefan Hoogeveen

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
158 11:12 9 De Granaet E1 - Flamingo's E1 4 - 1 Veld 10 Stefan Hoogeveen

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
120 10:07 4 Joure D2 - TFS D1 1 - 4 Veld 4 Stefan Hoogeveen