logo

Scheidsrechter Ritske Kleinhuis

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
112 12:52 2 Flamingo's D1 - Invicta D2 5 - 7 Veld 2 Ritske Kleinhuis

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
110 11:07 2 Flamingo's D1 - It Fean/Boelenslaan D1 3 - 7 Veld 2 Ritske Kleinhuis

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
114 10:02 4 De Granaet D2 - Hoogkerk D1 8 - 5 Veld 3 Ritske Kleinhuis

Ronde: 5 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
285 16:27 6 Drachten/vd Wiel C1 - Nic./John Schokker Makelaardij C1 6 - 10 Veld 6 Ritske Kleinhuis

Ronde: 3 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
265 15:21 2 De Pein A1 - Flamingo's A1 4 - 7 Veld 3 Ritske Kleinhuis

Ronde: 1 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
251 14:15 1 Drachten/vd Wiel A1 - Drachten/vd Wiel A2 9 - 5 Veld 1 Ritske Kleinhuis

Ronde: 5 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
237 16:27 0 OKO/Bies A1 - Flamingo's A1 - Veld 1 Ritske Kleinhuis

Ronde: 3 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
265 15:21 5 Frigro B1 - Nic./John Schokker Makelaardij B1 9 - 7 Veld 6 Ritske Kleinhuis

Ronde: 1 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
239 14:15 1 Nic./John Schokker Makelaardij A1 - OKO/Bies A1 5 - 9 Veld 2 Ritske Kleinhuis

Ronde: 5 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
267 16:27 5 Drachten/vd Wiel B3 - DTL B1 7 - 5 Veld 6 Ritske Kleinhuis

Ronde: 3 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
247 15:21 4 De Pein B1 - Friesland <14 9 - 5 Veld 3 Ritske Kleinhuis

Ronde: 1 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
233 14:15 1 Drachten/vd Wiel B1 - Joure A1 7 - 5 Veld 1 Ritske Kleinhuis

Ronde: 5 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
262 15:57 5 Flamingo's B1 - Frigro B1 8 - 2 Veld 6 Ritske Kleinhuis

Ronde: 3 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
278 14:51 9 DTS (S) C1 - Frigro C1 6 - 5 Veld 9 Ritske Kleinhuis

Ronde: 1 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
240 13:45 3 De Pein A1 - DTG A1 4 - 1 Veld 3 Ritske Kleinhuis