logo

Scheidsrechter Anita Keuning

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
232 12:52 23 Nij Quick Libben F1 - De Granaet F1 1 - 13 Veld 23 Anita Keuning

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
242 11:07 25 Boelenslaan F1 - Kinea F1 4 - 6 Veld 25 Anita Keuning

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
234 10:02 23 Lintjo F2 - Nij Quick Libben F1 17 - 3 Veld 24 Anita Keuning

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
202 12:52 18 Quick'21 F1 - Drachten/vd Wiel F1 0 - 9 Veld 17 Anita Keuning

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
164 11:07 12 Boelenslaan E2 - Nic./Alfa-college E2 10 - 4 Veld 11 Anita Keuning

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
216 10:02 20 OKO/Bies F2 - TFS F1 8 - 7 Veld 20 Anita Keuning

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
202 12:52 16 OKO/Bies E4 - Quick'21 E3 2 - 3 Veld 18 Anita Keuning

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
206 11:07 19 CSL F2 - Flamingo's F2 9 - 2 Veld 19 Anita Keuning

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
216 10:02 21 Heerenveen F4 - Nic./Alfa-college F1 7 - 1 Veld 21 Anita Keuning

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
208 12:52 18 Flamingo's F2 - Joure F1 0 - 7 Veld 20 Anita Keuning

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
188 11:07 16 CSL F2 - OKO/Bies F2 3 - 7 Veld 17 Anita Keuning

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
168 10:02 12 CSL E3 - De Granaet E2 1 - 3 Veld 13 Anita Keuning

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
190 12:57 16 Veenwouden F1 - CSL F2 3 - 3 Veld 15 Anita Keuning

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
164 11:12 12 DTL E2 - OKO/Bies E2 2 - 3 Veld 11 Anita Keuning

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
138 10:07 7 Joure E1 - OKO/Bies E1 4 - 2 Veld 7 Anita Keuning

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
129 11:50 6 Quick'21 E1 - De Pein E1 2 - 1 Veld 5 Anita Keuning

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
169 10:05 12 DTG E1 - Olympia (T) E2 2 - 1 Veld 13 Anita Keuning

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
191 09:00 16 De Hoeve F1 - Drachten/vd Wiel F1 0 - 9 Veld 17 Anita Keuning