logo

Scheidsrechter Wobbe van der Wijk

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Middagprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
264 16:27 5 Olympia (T) A2 - De Pein A3 5 - 4 Veld 5 Wobbe van der Wijk

Ronde: 3 (Middagprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
268 15:21 5 Joure A2 - Olympia (T) A2 2 - 5 Veld 6 Wobbe van der Wijk

Ronde: 1 (Middagprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
248 14:15 0 De Granaet A1 - Flamingo's A1 14 - 4 Veld 3 Wobbe van der Wijk

Ronde: 5 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
297 16:27 7 Flamingo's B1 - OKO/Bies B1 11 - 4 Veld 8 Wobbe van der Wijk

Ronde: 3 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
319 15:21 12 Joure C1 - OKO/Bies C2 5 - 5 Veld 12 Wobbe van der Wijk

Ronde: 1 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
269 14:15 2 Flamingo's A1 - Kinea A1 9 - 3 Veld 4 Wobbe van der Wijk

Ronde: 5 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
273 16:27 7 VKC/AROBantennebouw B1 - CSL B1 2 - 4 Veld 7 Wobbe van der Wijk

Ronde: 3 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
253 15:21 4 Flamingo's B1 - Harkema C1 9 - 8 Veld 4 Wobbe van der Wijk

Ronde: 1 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
257 14:15 5 De Granaet B1 - Drachten/vd Wiel B3 11 - 2 Veld 5 Wobbe van der Wijk

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
105 12:20 1 Harkema D1 - CSL D1 6 - 4 Veld 1 Wobbe van der Wijk

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
115 10:35 3 DOW D1 - Flamingo's D2 10 - 1 Veld 3 Wobbe van der Wijk

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
149 09:30 9 Joure E1 - Quick'21 E1 0 - 3 Veld 10 Wobbe van der Wijk

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
117 12:25 3 Quick'21 D2 - De Granaet D1 8 - 1 Veld 3 Wobbe van der Wijk

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
127 10:40 5 OKO/Bies D2 - Veenwouden D2 10 - 0 Veld 5 Wobbe van der Wijk

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
101 09:30 1 CSL D1 - De Pein D1 6 - 3 Veld 1 Wobbe van der Wijk

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
111 11:50 1 DTG D1 - Quick'21 D1 0 - 7 Veld 2 Wobbe van der Wijk

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
153 10:05 9 Kinea E2 - TFS E2 3 - 0 Veld 10 Wobbe van der Wijk

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
161 09:00 10 Flamingo's E1 - Nic./John Schokker Makelaardij E1 5 - 2 Veld 12 Wobbe van der Wijk