logo

Scheidsrechter Trynke Keuning

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
208 12:52 18 Heerenveen F2 - Nic./Alfa-college F1 9 - 4 Veld 18 Trynke Keuning

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
122 11:07 4 Frigro D1 - Quick'21 D2 6 - 1 Veld 4 Trynke Keuning

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
144 10:02 8 Nic./Alfa-college E1 - Quick'21 E1 5 - 5 Veld 8 Trynke Keuning

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
226 12:52 21 Nic./Alfa-college F1 - Nij Quick Libben F1 8 - 11 Veld 22 Trynke Keuning

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
176 11:07 12 Joure E2 - OKO/Bies E2 8 - 4 Veld 14 Trynke Keuning

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
204 10:02 19 CSL F2 - DOW F1 8 - 4 Veld 19 Trynke Keuning

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
184 12:20 14 Frigro E2 - Nic./Alfa-college E2 1 - 3 Veld 16 Trynke Keuning

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
213 10:35 19 Veenwouden F1 - Drachten/vd Wiel F3 4 - 0 Veld 22 Trynke Keuning

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
209 09:30 19 OKO/Bies F3 - Veenwouden F1 0 - 4 Veld 21 Trynke Keuning

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
195 11:50 16 Wêz Handich F1 - De Hoeve F1 5 - 0 Veld 17 Trynke Keuning

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
163 10:05 10 Drachten/vd Wiel E2 - Nic./Alfa-college E1 3 - 5 Veld 12 Trynke Keuning

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
137 09:00 7 Joure E1 - Marfûgels E1 2 - 2 Veld 7 Trynke Keuning