logo

Scheidsrechter Teake Meinsma

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Middagprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
240 16:27 1 Nic./Hoogkerk A1 - Flamingo's A1 5 - 5 Veld 1 Teake Meinsma

Ronde: 1 (Middagprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
278 14:15 7 Hoogkerk/Nic. B2 - LDODK/Rinsma Modeplein C1 8 - 2 Veld 8 Teake Meinsma

Ronde: 5 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
267 16:27 2 Kinea A1 - De Pein A1 6 - 2 Veld 3 Teake Meinsma

Ronde: 3 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
289 15:21 7 De Pein B1 - OKO/Bies B1 3 - 6 Veld 7 Teake Meinsma

Ronde: 1 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
257 14:15 1 Harkema/Invicta B1 - Nic./John Schokker Makelaardij A1 10 - 6 Veld 2 Teake Meinsma

Ronde: 6 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
274 17:00 8 Olympia (T) B1 - Quick'21 B1 5 - 8 Veld 7 Teake Meinsma

Ronde: 4 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
248 15:54 3 Flamingo's A2 - Nic./John Schokker Makelaardij A2 2 - 9 Veld 3 Teake Meinsma

Ronde: 2 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
240 14:48 2 De Pein A1 - Flamingo's A1 6 - 8 Veld 2 Teake Meinsma

Ronde: 5 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
249 16:27 4 Harkema C1 - De Pein B1 3 - 7 Veld 3 Teake Meinsma

Ronde: 3 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
295 15:21 11 CSL C1 - Quick'21 C1 4 - 2 Veld 11 Teake Meinsma

Ronde: 1 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
239 14:15 1 OKO/Bies A1 - Wêz Handich A1 10 - 8 Veld 2 Teake Meinsma

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
130 12:52 5 Wêz Handich D1 - De Pein D1 3 - 7 Veld 5 Teake Meinsma

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
122 11:07 4 Harkema D1 - Nij Quick Libben D2 0 - 4 Veld 4 Teake Meinsma

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
108 10:02 2 OKO/Bies D1 - TFS D1 7 - 5 Veld 2 Teake Meinsma

Ronde: 5 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
255 16:27 7 Nic./John Schokker Makelaardij C1 - CSL C1 6 - 2 Veld 7 Teake Meinsma

Ronde: 3 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
223 15:21 1 Frigro A1 - OKO/Bies A1 2 - 11 Veld 2 Teake Meinsma

Ronde: 1 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
221 14:15 1 Joure A1 - OKO/Bies A1 5 - 10 Veld 2 Teake Meinsma

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
112 12:52 2 Nic./John Schokker Makelaardij D1 - Quick'21 D1 2 - 8 Veld 2 Teake Meinsma

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
122 11:07 4 Olympia (T) D1 - WIK'34 D1 1 - 11 Veld 4 Teake Meinsma

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
102 10:02 2 De Granaet D1 - Nic./John Schokker Makelaardij D1 2 - 2 Veld 1 Teake Meinsma

Ronde: 5 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
219 16:27 1 Wêz Handich A1 - Joure A1 5 - 7 Veld 1 Teake Meinsma

Ronde: 3 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
241 15:21 5 De Granaet B1 - Noordenveld B1 2 - 9 Veld 5 Teake Meinsma

Ronde: 1 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
227 14:15 15 Drachten/vd Wiel B1 - De Pein C1 - Veld 3 Teake Meinsma

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
124 12:57 4 Flamingo's D2 - Joure D2 6 - 3 Veld 4 Teake Meinsma

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
134 11:12 6 DTL E1 - Nic./John Schokker Makelaardij E1 3 - 4 Veld 6 Teake Meinsma

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
108 10:07 2 Quick'21 D1 - Veenwouden D1 2 - 5 Veld 2 Teake Meinsma

Ronde: 5 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
238 15:57 1 Joure A1 - DWA/Argo A1 11 - 4 Veld 2 Teake Meinsma

Ronde: 3 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
230 14:51 1 Flamingo's A1 - DWA/Argo A1 4 - 2 Veld 1 Teake Meinsma

Ronde: 1 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
252 13:45 5 De Granaet B1 - Flamingo's B1 2 - 0 Veld 5 Teake Meinsma

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
118 12:22 4 OKO/Bies D1 - De Pein D1 4 - 3 Veld 3 Teake Meinsma

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
140 10:37 8 DTS (S) E1 - Nij Quick Libben E1 1 - 5 Veld 7 Teake Meinsma

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
108 09:32 2 Joure D1 - VZK D1 3 - 0 Veld 2 Teake Meinsma