logo

Scheidsrechter Marten Koop van der Velde

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
255 16:27 4 De Pein A2 - Nij Quick Libben A1 6 - 8 Veld 4 Marten Koop van der Velde

Ronde: 3 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
289 15:21 9 Flamingo's C1 - OKO/Bies C1 4 - 7 Veld 10 Marten Koop van der Velde

Ronde: 1 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
263 14:15 5 Kinea B1 - Nic./John Schokker Makelaardij B1 5 - 4 Veld 6 Marten Koop van der Velde

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
159 12:20 9 Quick'21 E1 - CSL E1 3 - 14 Veld 11 Marten Koop van der Velde

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
109 10:35 1 Drachten/vd Wiel D1 - Nic./John Schokker Makelaardij D1 6 - 5 Veld 2 Marten Koop van der Velde

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
203 09:30 18 CSL F1 - Drachten/vd Wiel F1 10 - 4 Veld 19 Marten Koop van der Velde

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
201 12:20 17 De Granaet F1 - Flamingo's F1 17 - 1 Veld 19 Marten Koop van der Velde

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
151 10:35 9 DOW E1 - Quick'21 E1 3 - 1 Veld 10 Marten Koop van der Velde

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
179 09:30 14 De Granaet E4 - Frigro E2 7 - 0 Veld 15 Marten Koop van der Velde

Ronde: 5 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
225 16:27 1 Flamingo's A1 - Quick'21 A1 9 - 6 Veld 2 Marten Koop van der Velde

Ronde: 3 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
259 15:21 7 Drachten/vd Wiel B2 - DOW/Wêz Handich B1 6 - 9 Veld 8 Marten Koop van der Velde

Ronde: 1 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
269 14:15 9 Drachten/vd Wiel C5 - Flamingo's C1 1 - 10 Veld 10 Marten Koop van der Velde

Ronde: 6 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
269 16:30 8 OKO/Bies C1 - Drachten/vd Wiel C1 11 - 2 Veld 7 Marten Koop van der Velde

Ronde: 4 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
291 15:24 12 Joure C3 - Quick'21 C1 2 - 4 Veld 11 Marten Koop van der Velde

Ronde: 2 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
259 14:18 6 TFS B1 - DOW/Wêz Handich B1 3 - 4 Veld 6 Marten Koop van der Velde