logo

Scheidsrechter Lisette Hamminga

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
183 12:20 14 Olympia (T) E1 - De Granaet E1 0 - 20 Veld 15 Lisette Hamminga

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
223 10:35 20 Heerenveen F2 - TFS F1 5 - 13 Veld 22 Lisette Hamminga

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
215 09:30 20 Heerenveen F1 - Heerenveen F2 7 - 7 Veld 21 Lisette Hamminga

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
135 12:20 5 De Pein D1 - Drachten/vd Wiel D3 4 - 6 Veld 6 Lisette Hamminga

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
103 10:35 2 DOW D1 - OKO/Bies D2 2 - 10 Veld 1 Lisette Hamminga

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
179 09:30 13 Nij Quick Libben E1 - Veenwouden E1 10 - 3 Veld 14 Lisette Hamminga

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
214 12:52 19 DOW F1 - Flamingo's F2 6 - 1 Veld 20 Lisette Hamminga

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
229 12:20 22 TFS F1 - Lintjo F2 0 - 0 Veld 23 Lisette Hamminga

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
211 10:35 18 Drachten/vd Wiel F1 - Lintjo F1 5 - 4 Veld 20 Lisette Hamminga

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
154 12:52 8 Harkema E1 - OKO/Bies E1 1 - 6 Veld 10 Lisette Hamminga

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
152 11:07 8 Harkema E1 - OKO/Bies E2 1 - 5 Veld 10 Lisette Hamminga

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
132 10:02 5 Joure D2 - Wêz Handich D1 3 - 2 Veld 6 Lisette Hamminga

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
135 12:25 5 Olympia (T) D1 - Veenwouden D2 5 - 0 Veld 6 Lisette Hamminga

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
109 10:40 1 De Pein D1 - Joure D1 3 - 12 Veld 2 Lisette Hamminga

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
173 09:30 14 De Lauwers E1 - Joure E2 1 - 0 Veld 13 Lisette Hamminga