logo

Scheidsrechter Laurens Meinsma

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
153 12:20 8 Harkema D2 - HHCombi D1 10 - 4 Veld 10 Laurens Meinsma

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
163 10:35 10 Heerenveen E4 - OKO/Bies E1 6 - 5 Veld 12 Laurens Meinsma

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
179 09:30 14 De Granaet E1 - DTL E2 7 - 2 Veld 15 Laurens Meinsma

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
195 12:20 16 De Pein E2 - DTL E2 2 - 14 Veld 16 Laurens Meinsma

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
133 10:35 5 De Pein D1 - Flamingo's D2 13 - 11 Veld 6 Laurens Meinsma

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
101 09:30 2 DOW D1 - Kinea D2 8 - 4 Veld 1 Laurens Meinsma

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
124 12:52 4 Harkema D1 - Joure D1 1 - 4 Veld 4 Laurens Meinsma

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
104 11:07 2 Nic./Alfa-College D2 - OKO/Bies D1 1 - 7 Veld 1 Laurens Meinsma

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
126 10:02 5 De Pein D1 - DOW D1 4 - 1 Veld 5 Laurens Meinsma

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
142 12:20 7 De Granaet D2 - De Pein D2 3 - 3 Veld 8 Laurens Meinsma

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
175 10:35 13 Flamingo's E2 - Veenwouden E1 2 - 1 Veld 14 Laurens Meinsma

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
101 09:30 1 CSL D1 - Drachten/vd Wiel D1 7 - 6 Veld 1 Laurens Meinsma

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
105 12:25 1 Joure D1 - CSL D1 2 - 6 Veld 1 Laurens Meinsma

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
145 10:40 8 Quick'21 E2 - Wordt Kwiek E1 0 - 7 Veld 8 Laurens Meinsma

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
167 09:30 11 DTG E1 - Nic./Alfa-college E2 1 - 7 Veld 12 Laurens Meinsma

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
117 11:50 3 VKC/AROBantennebouw D1 - De Hoeve D1 5 - 4 Veld 3 Laurens Meinsma

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
139 10:05 7 Joure E1 - Olympia (T) E1 2 - 2 Veld 7 Laurens Meinsma

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
107 09:00 1 Quick'21 D1 - TFS D1 1 - 5 Veld 2 Laurens Meinsma