logo

Scheidsrechter Johan Dusseljee

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
255 16:27 1 Nic./Alfa-college A1 - Drachten/vd Wiel A1 7 - 16 Veld 1 Johan Dusseljee

Ronde: 3 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
283 15:21 6 Drachten/vd Wiel C1 - Nic./Hoogkerk B2 6 - 5 Veld 6 Johan Dusseljee

Ronde: 1 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
293 14:15 7 OKO/Bies B1 - TFS B1 13 - 0 Veld 8 Johan Dusseljee

Ronde: 6 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
244 17:00 2 De Granaet A1 - De Pein A1 5 - 8 Veld 2 Johan Dusseljee

Ronde: 4 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
278 15:54 8 Drachten/vd Wiel B4 - Olympia (T) B1 10 - 1 Veld 8 Johan Dusseljee

Ronde: 2 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
258 14:48 6 De Granaet B1 - De Pein B1 5 - 2 Veld 5 Johan Dusseljee

Ronde: 6 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
262 17:00 6 De Granaet B2 - De Pein B2 5 - 5 Veld 5 Johan Dusseljee

Ronde: 4 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
306 15:54 13 De Pein C2 - OKO/Bies C2 1 - 0 Veld 13 Johan Dusseljee

Ronde: 2 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
270 14:48 8 Joure B1 - Olympia (T) B1 3 - 3 Veld 7 Johan Dusseljee

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
123 12:20 3 Drachten/vd Wiel D2 - Flamingo's D2 11 - 3 Veld 4 Johan Dusseljee

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
103 10:35 1 CSL D1 - Flamingo's D1 7 - 7 Veld 1 Johan Dusseljee

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
125 09:30 6 Drachten/vd Wiel D3 - Nic./Alfa-College D2 1 - 4 Veld 5 Johan Dusseljee

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
154 12:57 9 Flamingo's E1 - CSL E1 4 - 12 Veld 9 Johan Dusseljee

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
110 11:12 2 Drachten/vd Wiel D2 - Veenwouden D1 3 - 1 Veld 2 Johan Dusseljee

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
126 10:07 6 Drachten/vd Wiel E1 - DTL E1 5 - 5 Veld 5 Johan Dusseljee

Ronde: 6 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
251 16:30 4 Joure B1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1 7 - 3 Veld 4 Johan Dusseljee

Ronde: 4 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
231 15:24 2 Joure A2 - VKC/AROBantennebouw A1 1 - 3 Veld 1 Johan Dusseljee

Ronde: 2 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
253 14:18 6 Drachten/vd Wiel B2 - Olympia (T) B1 2 - 5 Veld 5 Johan Dusseljee