logo

Scheidsrechter Amanda Vlot

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
105 12:20 1 OKO/Bies D1 - CSL D1 1 - 16 Veld 1 Amanda Vlot

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
169 10:35 11 DTL E3 - Nic./Alfa-college E1 7 - 14 Veld 13 Amanda Vlot

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
140 09:30 7 Quick'21 D2 - WIK'34 D1 3 - 2 Veld 8 Amanda Vlot

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
111 12:20 2 Kinea D2 - OKO/Bies D2 6 - 16 Veld 2 Amanda Vlot

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
145 10:35 7 Nic./Alfa-College D2 - TFS D1 9 - 6 Veld 8 Amanda Vlot

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
197 09:30 17 DTL F1 - Heerenveen F1 7 - 11 Veld 17 Amanda Vlot

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
195 12:20 15 Nic./Alfa-college E2 - DOW E1 1 - 1 Veld 17 Amanda Vlot

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
228 10:35 22 Lintjo F2 - Olympia (T) F2 2 - 5 Veld 23 Amanda Vlot

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
221 09:30 20 OKO/Bies F1 - Quick'21 F1 5 - 2 Veld 22 Amanda Vlot

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
187 10:35 15 CSL F1 - Nic./Alfa-college F1 14 - 1 Veld 17 Amanda Vlot

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
173 09:30 13 Olympia (T) E1 - Veenwouden E1 2 - 5 Veld 14 Amanda Vlot

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
196 12:57 16 De Hoeve F1 - Nic./Alfa-college F1 0 - 9 Veld 16 Amanda Vlot

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
146 11:12 7 OKO/Bies E1 - Quick'21 E1 4 - 3 Veld 8 Amanda Vlot

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
150 10:07 9 CSL E1 - De Granaet E1 3 - 1 Veld 9 Amanda Vlot

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
151 11:50 9 TFS E2 - Harkema E2 0 - 0 Veld 9 Amanda Vlot

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
205 10:05 18 DTS (S) F1 - Lintjo F2 0 - 5 Veld 19 Amanda Vlot

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
167 09:00 12 DTG E1 - OKO/Bies E2 7 - 0 Veld 13 Amanda Vlot