logo

Scheidsrechter Jeen Meinsma

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 6 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
280 17:00 5 VKC/AROBantennebouw A1 - De Granaet A2 3 - 8 Veld 5 Jeen Meinsma

Ronde: 4 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
272 15:54 4 Nic./Hoogkerk A3 - Quick'21 A1 4 - 2 Veld 4 Jeen Meinsma

Ronde: 2 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
300 14:48 10 De Pein B2 - Kinea B1 2 - 6 Veld 9 Jeen Meinsma

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
219 12:20 20 TFS F1 - Heerenveen F1 1 - 19 Veld 21 Jeen Meinsma

Ronde: 5 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
297 16:27 12 Nic./Alfa-college C2 - De Pein C1 5 - 11 Veld 11 Jeen Meinsma

Ronde: 3 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
301 15:21 12 DTG C1 - Nic./Alfa-college C2 5 - 6 Veld 12 Jeen Meinsma

Ronde: 1 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
275 14:15 7 DTL B1 - Joure B2 3 - 2 Veld 8 Jeen Meinsma

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
129 12:20 6 Quick'21 D1 - CSL D3 2 - 2 Veld 5 Jeen Meinsma

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
103 10:35 1 CSL D1 - Flamingo's D1 7 - 2 Veld 1 Jeen Meinsma

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
113 09:30 3 De Granaet D1 - Drachten/vd Wiel D2 2 - 4 Veld 3 Jeen Meinsma

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
153 12:20 9 DOW E1 - Joure E1 6 - 0 Veld 10 Jeen Meinsma

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
109 10:35 1 Drachten/vd Wiel D1 - Harkema D1 1 - 19 Veld 2 Jeen Meinsma

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
140 09:30 7 De Pein D2 - WIK'34 D2 9 - 1 Veld 8 Jeen Meinsma

Ronde: 6 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
250 17:00 6 Flamingo's B1 - Joure B2 7 - 2 Veld 6 Jeen Meinsma

Ronde: 4 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
224 15:54 2 Frigro A1 - TFS A1 5 - 1 Veld 2 Jeen Meinsma

Ronde: 2 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
228 14:48 3 De Pein A1 - DTL A1 4 - 4 Veld 3 Jeen Meinsma

Ronde: 6 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
263 16:30 6 Olympia (T) B1 - TFS B1 5 - 5 Veld 6 Jeen Meinsma

Ronde: 4 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
243 15:24 4 Drachten/vd Wiel B1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1 7 - 3 Veld 3 Jeen Meinsma