logo

Scheidsrechter Jan van der Heide

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
136 12:52 6 It Fean/Boelenslaan D2 - OKO/Bies D1 4 - 3 Veld 6 Jan van der Heide

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
116 11:07 4 De Granaet D2 - Kinea D1 8 - 1 Veld 3 Jan van der Heide

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
102 10:02 2 Drachten/vd Wiel D1 - Flamingo's D1 8 - 1 Veld 1 Jan van der Heide

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
166 12:52 12 Kinea E2 - Boelenslaan E2 4 - 7 Veld 11 Jan van der Heide

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
140 11:07 8 Drachten/vd Wiel E1 - Nic./John Schokker Makelaardij E1 10 - 3 Veld 7 Jan van der Heide

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
150 10:02 10 Boelenslaan E1 - Heerenveen E2 5 - 3 Veld 9 Jan van der Heide

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
160 12:52 10 Quick'21 E2 - CSL E2 2 - 11 Veld 11 Jan van der Heide

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
200 11:07 16 OKO/Bies E4 - Veenwouden E1 6 - 3 Veld 18 Jan van der Heide

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
156 10:02 10 CSL E2 - Drachten/vd Wiel E1 10 - 3 Veld 11 Jan van der Heide

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
147 12:20 9 Quick'21 E1 - De Lauwers E1 4 - 3 Veld 9 Jan van der Heide

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
121 10:35 3 Drachten/vd Wiel D2 - Joure D1 2 - 3 Veld 4 Jan van der Heide

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
107 09:30 1 Flamingo's D1 - Harkema D1 1 - 14 Veld 2 Jan van der Heide

Ronde: 3 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
223 15:21 1 Flamingo's A1 - Wêz Handich A1 2 - 7 Veld 2 Jan van der Heide

Ronde: 1 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
257 14:15 7 Frigro B1 - DOW/Wêz Handich B1 1 - 7 Veld 8 Jan van der Heide

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
147 12:25 8 Quick'21 E2 - TFS E1 0 - 7 Veld 8 Jan van der Heide

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
133 10:40 5 Olympia (T) D1 - Wêz Handich D1 5 - 1 Veld 6 Jan van der Heide

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
113 09:30 3 De Granaet D1 - DTG D1 2 - 2 Veld 3 Jan van der Heide

Ronde: 6 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
233 16:30 2 Wêz Handich A2 - Joure A2 3 - 3 Veld 1 Jan van der Heide

Ronde: 4 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
285 15:24 10 DTS (S) C2 - Wêz Handich C1 2 - 1 Veld 10 Jan van der Heide

Ronde: 2 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
295 14:18 12 Quick'21 C1 - VKC/AROBantennebouw C1 3 - 5 Veld 12 Jan van der Heide

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
123 11:50 3 Drachten/vd Wiel D2 - Flamingo's D1 4 - 0 Veld 4 Jan van der Heide

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
133 10:05 6 Drachten/vd Wiel E1 - Quick'21 E1 2 - 3 Veld 6 Jan van der Heide

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
101 09:00 1 Drachten/vd Wiel D1 - DTG D1 14 - 2 Veld 1 Jan van der Heide