logo

Scheidsrechter Harm Jager

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
267 16:27 5 Frigro B1 - Kinea B1 10 - 10 Veld 6 Harm Jager

Ronde: 3 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
235 15:21 0 De Pein A1 - Nic./Alfa-college A1 - Veld 1 Harm Jager

Ronde: 1 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
251 14:15 4 Nij Quick Libben A1 - Quick'21 A1 3 - 4 Veld 4 Harm Jager

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
118 12:52 4 Quick'21 D2 - Drachten/vd Wiel D2 4 - 4 Veld 3 Harm Jager

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
116 11:07 4 Drachten/vd Wiel D2 - VKC/AROBantennebouw D2 3 - 3 Veld 3 Harm Jager

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
108 10:02 1 DTL D1 - Nic./Alfa-college D1 3 - 10 Veld 2 Harm Jager

Ronde: 5 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
297 16:27 11 TFS C1 - CSL C1 3 - 6 Veld 11 Harm Jager

Ronde: 3 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
265 15:21 5 Drachten/vd Wiel B3 - Quick'21 B1 3 - 3 Veld 6 Harm Jager

Ronde: 1 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
281 14:15 10 De Pein C1 - Drachten/vd Wiel C2 2 - 4 Veld 9 Harm Jager

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
112 12:52 2 Nij Quick Libben D1 - OKO/Bies D1 10 - 3 Veld 2 Harm Jager

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
152 11:07 17 Drachten/vd Wiel E4 - Wêz Handich E1 4 - 1 Veld 10 Harm Jager

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
132 10:02 5 Nic./Alfa-college D3 - Wêz Handich D1 3 - 4 Veld 6 Harm Jager

Ronde: 5 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
261 16:27 7 Drachten/vd Wiel C1 - Joure C1 6 - 1 Veld 8 Harm Jager

Ronde: 3 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
247 15:21 5 De Pein B2 - Quick'21 B1 3 - 11 Veld 6 Harm Jager

Ronde: 1 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
269 14:15 9 Drachten/vd Wiel C3 - Frigro C1 1 - 2 Veld 10 Harm Jager

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
106 12:52 2 TFS D1 - De Granaet D1 7 - 1 Veld 1 Harm Jager

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
116 11:07 4 OKO/Bies D1 - Quick'21 D2 3 - 3 Veld 3 Harm Jager

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
108 10:02 2 Quick'21 D1 - TFS D1 1 - 1 Veld 2 Harm Jager

Ronde: 6 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
232 17:00 3 VKC/AROBantennebouw A1 - De Pein A1 3 - 6 Veld 3 Harm Jager

Ronde: 4 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
242 15:54 6 DTS (S) B1 - Joure B2 7 - 7 Veld 5 Harm Jager

Ronde: 2 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
216 14:48 2 DTG A1 - Frigro A1 4 - 5 Veld 1 Harm Jager

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
118 12:57 4 TFS D1 - Drachten/vd Wiel D3 4 - 3 Veld 3 Harm Jager

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
128 11:12 6 Drachten/vd Wiel E1 - DTS (S) E1 4 - 1 Veld 5 Harm Jager

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
102 10:07 2 De Pein D2 - Drachten/vd Wiel D2 0 - 10 Veld 1 Harm Jager

Ronde: 6 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
275 16:30 8 Drachten/vd Wiel C2 - Joure C1 4 - 3 Veld 8 Harm Jager

Ronde: 4 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
249 15:24 4 Joure B1 - Quick'21 B1 2 - 3 Veld 4 Harm Jager

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
160 12:22 11 VZK E1 - De Granaet E2 0 - 3 Veld 11 Harm Jager

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
116 10:37 4 De Pein D1 - DTS (S) D1 1 - 5 Veld 3 Harm Jager

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
168 09:32 13 De Granaet E3 - De Pein E2 3 - 1 Veld 13 Harm Jager