logo

Scheidsrechter Gerwold Hylkema

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
291 16:27 9 Flamingo's C1 - Nic./Alfa-college C1 7 - 11 Veld 10 Gerwold Hylkema

Ronde: 3 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
271 15:21 7 Drachten/vd Wiel B3 - DTL B1 5 - 8 Veld 7 Gerwold Hylkema

Ronde: 1 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
281 14:15 9 Joure C1 - Flamingo's C1 4 - 3 Veld 9 Gerwold Hylkema

Ronde: 6 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
304 17:00 12 Joure C2 - Olympia (T) C1 3 - 3 Veld 12 Gerwold Hylkema

Ronde: 4 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
296 15:54 12 De Granaet C1 - Olympia (T) C1 4 - 2 Veld 11 Gerwold Hylkema

Ronde: 2 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
264 14:48 6 Nic./Alfa-college B1 - De Granaet B2 10 - 1 Veld 6 Gerwold Hylkema

Ronde: 6 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
232 17:00 4 Lintjo B1 - De Granaet B1 3 - 5 Veld 3 Gerwold Hylkema

Ronde: 4 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
260 15:54 8 OKO/Bies C1 - Wêz Handich C1 4 - 1 Veld 8 Gerwold Hylkema

Ronde: 2 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
264 14:48 10 De Pein C1 - Joure C2 3 - 0 Veld 9 Gerwold Hylkema

Ronde: 5 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
280 15:57 9 Joure C2 - DTS (S) C1 3 - 10 Veld 9 Gerwold Hylkema

Ronde: 3 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
284 14:51 9 Flamingo's C1 - Joure C2 6 - 1 Veld 10 Gerwold Hylkema

Ronde: 1 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
258 13:45 5 Frigro B1 - VKC/AROBantennebouw B1 2 - 2 Veld 6 Gerwold Hylkema