logo

Scheidsrechter Geke Blauw

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
291 16:27 7 TFS B1 - De Pein B1 5 - 9 Veld 7 Geke Blauw

Ronde: 3 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
301 15:21 9 De Granaet B1 - Joure B1 2 - 7 Veld 9 Geke Blauw

Ronde: 1 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
305 14:15 9 Joure B1 - WIK'34 B1 6 - 6 Veld 10 Geke Blauw

Ronde: 6 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
292 17:00 10 Drachten/vd Wiel C2 - Heerenveen C2 4 - 3 Veld 10 Geke Blauw

Ronde: 4 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
302 15:54 11 Nij Quick Libben C1 - TFS C1 4 - 12 Veld 12 Geke Blauw

Ronde: 2 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
306 14:48 14 De Granaet C2 - Harkema C2 4 - 4 Veld 13 Geke Blauw

Ronde: 6 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
310 17:00 13 OKO/Bies C2 - Drachten/vd Wiel C3 8 - 0 Veld 14 Geke Blauw

Ronde: 4 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
309 15:54 13 Drachten/vd Wiel C3 - Veenwouden C1 2 - 1 Veld 14 Geke Blauw

Ronde: 2 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
300 14:48 12 Olympia (T) C1 - Quick'21 C2 9 - 2 Veld 12 Geke Blauw

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
139 12:20 7 WIK'34 D2 - CSL D2 1 - 9 Veld 7 Geke Blauw

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
141 10:35 7 De Granaet D2 - WIK'34 D2 7 - 0 Veld 8 Geke Blauw

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
131 09:30 6 TFS D2 - Veenwouden D1 1 - 3 Veld 6 Geke Blauw

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
208 12:57 18 De Granaet F1 - Lintjo F1 3 - 0 Veld 18 Geke Blauw

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
168 10:07 12 OKO/Bies E2 - Wêz Handich E1 6 - 5 Veld 12 Geke Blauw

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
226 12:22 21 OKO/Bies F3 - Quick'21 F2 3 - 0 Veld 22 Geke Blauw

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
210 09:32 19 Kinea F1 - Olympia (T) F1 3 - 1 Veld 20 Geke Blauw