logo

Scheidsrechter Julian van Leer

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
172 12:52 12 Flamingo's E2 - LDODK/Rinsma Modeplein E4 8 - 3 Veld 12 Julian van Leer

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
218 11:07 20 Frigro F1 - Quick'21 F1 10 - 6 Veld 20 Julian van Leer

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 70e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
192 10:02 16 OKO/Bies E2 - TFS E2 9 - 1 Veld 16 Julian van Leer

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
250 12:52 25 Frigro F1 - Kinea F1 1 - 9 Veld 26 Julian van Leer

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
224 11:07 21 Flamingo's F1 - Invicta F1 12 - 1 Veld 22 Julian van Leer

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
210 10:02 18 OKO/Bies E3 - TFS E1 7 - 0 Veld 20 Julian van Leer

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
142 12:52 8 Quick'21 E1 - Drachten/vd Wiel E1 4 - 15 Veld 7 Julian van Leer

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
176 11:07 14 Drachten/vd Wiel E3 - Olympia (T) E1 7 - 7 Veld 13 Julian van Leer

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
168 10:02 12 Nic./John Schokker Makelaardij E2 - Kinea E2 3 - 3 Veld 12 Julian van Leer

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
225 12:20 20 Drachten/vd Wiel F2 - OKO/Bies F1 2 - 4 Veld 22 Julian van Leer

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
231 10:35 22 OKO/Bies F2 - TFS F1 3 - 2 Veld 24 Julian van Leer

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
197 09:30 15 Heerenveen E4 - Nic./John Schokker Makelaardij E2 5 - 0 Veld 18 Julian van Leer