logo

Scheidsrechter Bonne Altena

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
166 12:52 12 Drachten/vd Wiel E2 - Flamingo's E1 8 - 1 Veld 12 Bonne Altena

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
218 11:07 21 Drachten/vd Wiel F1 - Heerenveen F3 1 - 4 Veld 21 Bonne Altena

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
204 10:02 18 De Lauwers E1 - De Pein E1 3 - 3 Veld 19 Bonne Altena

Ronde: 5 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
309 16:27 13 WIK'34 C1 - Boelenslaan C1 3 - 5 Veld 13 Bonne Altena

Ronde: 3 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
241 15:21 1 Drachten/vd Wiel A2 - OKO/Bies A1 7 - 6 Veld 2 Bonne Altena

Ronde: 1 (Middagprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
287 14:15 9 Nic./Alfa-college C1 - OKO/Bies C1 9 - 5 Veld 10 Bonne Altena

Ronde: 6 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
292 17:00 9 Flamingo's C1 - Joure C1 0 - 5 Veld 10 Bonne Altena

Ronde: 4 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
272 15:54 8 Joure B1 - Quick'21 B2 4 - 1 Veld 7 Bonne Altena

Ronde: 2 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
308 14:48 13 OKO/Bies C2 - Veenwouden C1 4 - 2 Veld 14 Bonne Altena

Ronde: 6 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
280 17:00 11 De Granaet C2 - Flamingo's C1 1 - 9 Veld 12 Bonne Altena

Ronde: 4 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
254 15:54 8 Drachten/vd Wiel C2 - VKC/AROBantennebouw C1 6 - 4 Veld 7 Bonne Altena

Ronde: 2 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
275 14:48 11 CSL C2 - De Granaet C2 4 - 3 Veld 11 Bonne Altena

Ronde: 6 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
274 17:00 10 Drachten/vd Wiel C3 - DTG C1 9 - 3 Veld 10 Bonne Altena

Ronde: 4 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
236 15:54 3 DTL A1 - VKC/AROBantennebouw A1 6 - 6 Veld 4 Bonne Altena

Ronde: 2 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
258 14:48 8 Joure B3 - Quick'21 B1 4 - 5 Veld 8 Bonne Altena

Ronde: 5 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
298 15:57 11 Drachten/vd Wiel C3 - DTS (S) C3 1 - 5 Veld 12 Bonne Altena

Ronde: 3 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
266 14:51 7 De Granaet B2 - Joure B2 4 - 10 Veld 7 Bonne Altena

Ronde: 1 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
282 13:45 9 Frigro C1 - Joure C2 5 - 4 Veld 10 Bonne Altena