logo

Scheidsrechter Alinda Miedema

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
154 12:52 9 Heerenveen E3 - Nij Quick Libben E1 5 - 0 Veld 10 Alinda Miedema

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
104 11:07 2 Flamingo's D1 - Heerenveen E1 6 - 4 Veld 1 Alinda Miedema

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
114 10:02 4 De Granaet D2 - De Lauwers D1 2 - 2 Veld 3 Alinda Miedema

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
146 11:07 8 Flamingo's E1 - Quick'21 E1 5 - 7 Veld 8 Alinda Miedema

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
102 10:02 1 Flamingo's D1 - De Granaet D1 1 - 7 Veld 1 Alinda Miedema

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
148 12:52 17 Wêz Handich E1 - De Granaet E3 0 - 4 Veld 9 Alinda Miedema

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
128 11:07 5 De Pein D1 - Nic./Alfa-college D3 10 - 3 Veld 5 Alinda Miedema

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
114 10:02 4 CSL D2 - Harkema D1 3 - 2 Veld 3 Alinda Miedema

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
159 12:20 10 Frigro E1 - CSL E1 5 - 3 Veld 11 Alinda Miedema

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
145 10:35 9 De Lauwers E1 - Joure E1 1 - 1 Veld 9 Alinda Miedema

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
137 09:30 7 CSL D2 - De Granaet D2 1 - 0 Veld 7 Alinda Miedema