logo

Scheidsrechter Arwin Hoogendam

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
285 16:27 10 VZK C1 - De Pein C1 7 - 6 Veld 9 Arwin Hoogendam

Ronde: 3 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
241 15:21 1 Joure A1 - Wêz Handich A1 10 - 9 Veld 2 Arwin Hoogendam

Ronde: 1 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
269 14:15 7 CSL B1 - DOW B1 1 - 5 Veld 7 Arwin Hoogendam

Ronde: 5 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
243 16:27 5 Quick'21 B1 - Harkema B1 7 - 2 Veld 5 Arwin Hoogendam

Ronde: 3 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
235 15:21 3 Drachten/vd Wiel B2 - Noordenveld B1 6 - 5 Veld 4 Arwin Hoogendam

Ronde: 1 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
239 14:15 5 Harkema B1 - De Pein B2 3 - 2 Veld 5 Arwin Hoogendam

Ronde: 6 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
226 17:00 2 Frigro A1 - Joure A2 5 - 4 Veld 2 Arwin Hoogendam

Ronde: 4 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
266 15:54 10 De Granaet C1 - DTG C1 4 - 3 Veld 9 Arwin Hoogendam

Ronde: 2 (Middagprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
246 14:48 6 Joure B2 - LDODK/AH Gorredijk B2 2 - 2 Veld 6 Arwin Hoogendam

Ronde: 5 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
232 15:57 1 Wêz Handich A1 - Flamingo's A1 8 - 3 Veld 1 Arwin Hoogendam

Ronde: 3 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
260 14:51 5 Flamingo's B1 - VKC/AROBantennebouw B1 8 - 2 Veld 6 Arwin Hoogendam

Ronde: 1 (Middagprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
288 13:45 11 De Granaet C1 - Drachten/vd Wiel C3 6 - 2 Veld 11 Arwin Hoogendam