logo

Scheidsrechter Aafke Kamminga

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
238 12:52 23 DTL F2 - Lintjo F2 3 - 9 Veld 24 Aafke Kamminga

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
248 11:07 25 Frigro F1 - TFS F2 7 - 4 Veld 26 Aafke Kamminga

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
222 10:02 21 Heerenveen F3 - Invicta F1 10 - 4 Veld 22 Aafke Kamminga

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
184 12:52 14 Flamingo's E2 - Olympia (T) E1 8 - 2 Veld 14 Aafke Kamminga

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
158 11:07 10 Heerenveen E2 - Kinea E1 9 - 1 Veld 10 Aafke Kamminga

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 68e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
138 10:02 8 Drachten/vd Wiel E1 - Flamingo's E1 14 - 0 Veld 7 Aafke Kamminga

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
208 12:52 19 WIK'34 F1 - CSL F2 5 - 3 Veld 19 Aafke Kamminga

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
212 11:07 19 DOW F1 - WIK'34 F1 1 - 10 Veld 20 Aafke Kamminga

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
222 10:02 21 Nij Quick Libben F1 - Olympia (T) F1 2 - 11 Veld 22 Aafke Kamminga

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
160 12:52 11 Quick'21 E2 - CSL E2 2 - 3 Veld 11 Aafke Kamminga

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
176 11:07 12 De Granaet E2 - VKC/AROBantennebouw E1 5 - 3 Veld 14 Aafke Kamminga

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
186 10:02 16 CSL F2 - Nic./Alfa-college F2 2 - 1 Veld 17 Aafke Kamminga

Ronde: 6 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
160 12:57 9 De Granaet E1 - Drachten/vd Wiel E2 1 - 4 Veld 10 Aafke Kamminga

Ronde: 4 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
176 11:12 13 De Pein E2 - Flamingo's E2 0 - 2 Veld 13 Aafke Kamminga

Ronde: 2 (Ochtendprogramma), 65e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
186 10:07 16 CSL F2 - De Hoeve F1 1 - 0 Veld 15 Aafke Kamminga

Ronde: 5 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
135 11:50 6 Drachten/vd Wiel E1 - Harkema E1 1 - 8 Veld 6 Aafke Kamminga

Ronde: 3 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
127 10:05 6 De Pein E1 - Harkema E1 1 - 12 Veld 5 Aafke Kamminga

Ronde: 1 (Ochtendprogramma), 64e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
173 09:00 12 Olympia (T) E2 - Quick'21 E3 2 - 2 Veld 14 Aafke Kamminga