logo

Programma voor het 65e Jeugdtoernooi (08 Jun 2013)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 65e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
101 09:30 1 CSL D1 - De Pein D1 6 - 3 Veld 1 Wobbe van der Wijk
107 09:30 1 Frigro D1 - Joure D1 0 - 7 Veld 2 Betty Jansma
113 09:30 3 De Granaet D1 - DTG D1 2 - 2 Veld 3 Jan van der Heide
119 09:30 3 Flamingo's D1 - Quick'21 D2 4 - 5 Veld 4 Sietske Talsma
125 09:30 5 OKO/Bies D2 - Olympia (T) D1 2 - 1 Veld 5 Stan Kleinhuis
131 09:30 5 Veenwouden D2 - Wêz Handich D1 1 - 3 Veld 6 Yvonne de Vries
137 09:30 8 De Hoeve E1 - Quick'21 E2 10 - 0 Veld 7 Levi Kuipers
143 09:30 8 TFS E1 - Wordt Kwiek E1 0 - 0 Veld 8 Julian Wijma
149 09:30 10 CSL E2 - De Granaet E2 4 - 6 Veld 9 Myrthe Heres
155 09:30 10 De Pein E1 - Frigro E1 0 - 3 Veld 10 Emke Westra
161 09:30 11 CSL E3 - De Granaet E3 3 - 1 Veld 11 Eelke Johannes Veeninga
167 09:30 11 DTG E1 - Nic./Alfa-college E2 1 - 7 Veld 12 Laurens Meinsma
173 09:30 14 De Lauwers E1 - Joure E2 1 - 0 Veld 13 Lisette Hamminga
179 09:30 14 Quick'21 E3 - VKC/AROBantennebouw E1 4 - 3 Veld 14 Jikky Huizing
185 09:30 15 De Pein F1 - Drachten/vd Wiel F1 0 - 3 Veld 15 Jakob de Vries
191 09:30 15 DTL F1 - Frigro F1 9 - 0 Veld 16 Hendrike Veenstra
197 09:30 17 Flamingo's F1 - Joure F1 1 - 2 Veld 17 Anita Wetsema
203 09:30 17 Olympia (T) F1 - Wêz Handich F1 4 - 2 Veld 18 Trienke Varwijk
209 09:30 19 Joure F2 - Nic./Alfa-college F2 12 - 0 Veld 19 Gerk-Jan Hylkema
212 09:30 19 OKO/Bies F2 - Quick'21 F1 3 - 0 Veld 20 Charlotte de Boer

Ronde: 2 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
102 10:07 2 De Pein D2 - Drachten/vd Wiel D2 0 - 10 Veld 1 Harm Jager
108 10:07 2 Quick'21 D1 - Veenwouden D1 2 - 5 Veld 2 Teake Meinsma
114 10:07 4 Drachten/vd Wiel D3 - Flamingo's D2 4 - 7 Veld 3 Martin de Jong
120 10:07 4 Joure D2 - TFS D1 1 - 4 Veld 4 Stefan Hoogeveen
126 10:07 6 Drachten/vd Wiel E1 - DTL E1 5 - 5 Veld 5 Johan Dusseljee
132 10:07 6 DTS (S) E1 - Nic./Alfa-college E1 2 - 8 Veld 6 Eric Riemersma
138 10:07 7 Joure E1 - OKO/Bies E1 4 - 2 Veld 7 Anita Keuning
144 10:07 7 Olympia (T) E1 - Quick'21 E1 1 - 5 Veld 8 Elske Keizer
150 10:07 9 CSL E1 - De Granaet E1 3 - 1 Veld 9 Amanda Vlot
156 10:07 9 Drachten/vd Wiel E2 - Flamingo's E1 7 - 1 Veld 10 Marieke de Jong
162 10:07 12 DTL E2 - De Granaet E4 1 - 1 Veld 11 Tjepkje de Vries
168 10:07 12 OKO/Bies E2 - Wêz Handich E1 6 - 5 Veld 12 Geke Blauw
174 10:07 13 De Pein E2 - Drachten/vd Wiel E3 1 - 2 Veld 13 Thea Baas
180 10:07 13 Flamingo's E2 - OKO/Bies E3 4 - 6 Veld 14 Dagmar Rozema
186 10:07 16 CSL F2 - De Hoeve F1 1 - 0 Veld 15 Aafke Kamminga
192 10:07 16 Nic./Alfa-college F1 - Veenwouden F1 7 - 2 Veld 16 Ineke Kijlstra
198 10:07 18 CSL F3 - De Granaet F1 1 - 10 Veld 17 Suzan Hesselink
204 10:07 18 Lintjo F1 - OKO/Bies F1 0 - 8 Veld 18 Sylvia van der Heide

Ronde: 3 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
103 10:40 1 CSL D1 - Frigro D1 7 - 1 Veld 1 Eelke Johannes Veeninga
109 10:40 1 De Pein D1 - Joure D1 3 - 12 Veld 2 Lisette Hamminga
115 10:40 3 De Granaet D1 - Flamingo's D1 1 - 6 Veld 3 Myrthe Heres
121 10:40 3 DTG D1 - Quick'21 D2 2 - 6 Veld 4 Emke Westra
127 10:40 5 OKO/Bies D2 - Veenwouden D2 10 - 0 Veld 5 Wobbe van der Wijk
133 10:40 5 Olympia (T) D1 - Wêz Handich D1 5 - 1 Veld 6 Jan van der Heide
139 10:40 8 De Hoeve E1 - TFS E1 7 - 0 Veld 7 Stan Kleinhuis
145 10:40 8 Quick'21 E2 - Wordt Kwiek E1 0 - 7 Veld 8 Laurens Meinsma
151 10:40 10 CSL E2 - De Pein E1 3 - 3 Veld 9 Jikky Huizing
157 10:40 10 De Granaet E2 - Frigro E1 5 - 1 Veld 10 Jakob de Vries
163 10:40 11 CSL E3 - DTG E1 5 - 0 Veld 11 Betty Jansma
169 10:40 11 De Granaet E3 - Nic./Alfa-college E2 4 - 5 Veld 12 Yvonne de Vries
175 10:40 14 De Lauwers E1 - Quick'21 E3 0 - 6 Veld 13 Charlotte de Boer
181 10:40 14 VKC/AROBantennebouw E1 - Joure E2 2 - 0 Veld 14 Sietske Talsma
187 10:40 15 De Pein F1 - DTL F1 1 - 7 Veld 15 Anita Wetsema
193 10:40 15 Drachten/vd Wiel F1 - Frigro F1 1 - 1 Veld 16 Levi Kuipers
199 10:40 17 Flamingo's F1 - Olympia (T) F1 1 - 3 Veld 17 Gerk-Jan Hylkema
205 10:40 17 Joure F1 - Wêz Handich F1 1 - 3 Veld 18 Julian Wijma
210 10:40 19 Joure F2 - OKO/Bies F2 9 - 0 Veld 19 Hendrike Veenstra
213 10:40 19 Nic./Alfa-college F2 - Quick'21 F1 3 - 2 Veld 20 Trienke Varwijk

Ronde: 4 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
104 11:12 2 De Pein D2 - Quick'21 D1 2 - 10 Veld 1 Martin de Jong
110 11:12 2 Drachten/vd Wiel D2 - Veenwouden D1 3 - 1 Veld 2 Johan Dusseljee
116 11:12 4 Drachten/vd Wiel D3 - Joure D2 2 - 2 Veld 3 Eric Riemersma
122 11:12 4 Flamingo's D2 - TFS D1 4 - 0 Veld 4 Tjepkje de Vries
128 11:12 6 Drachten/vd Wiel E1 - DTS (S) E1 4 - 1 Veld 5 Harm Jager
134 11:12 6 DTL E1 - Nic./Alfa-college E1 3 - 4 Veld 6 Teake Meinsma
140 11:12 7 Joure E1 - Olympia (T) E1 5 - 1 Veld 7 Thea Baas
146 11:12 7 OKO/Bies E1 - Quick'21 E1 4 - 3 Veld 8 Amanda Vlot
152 11:12 9 CSL E1 - Drachten/vd Wiel E2 5 - 1 Veld 9 Dagmar Rozema
158 11:12 9 De Granaet E1 - Flamingo's E1 4 - 1 Veld 10 Stefan Hoogeveen
164 11:12 12 DTL E2 - OKO/Bies E2 2 - 3 Veld 11 Anita Keuning
170 11:12 12 De Granaet E4 - Wêz Handich E1 2 - 0 Veld 12 Sylvia van der Heide
176 11:12 13 De Pein E2 - Flamingo's E2 0 - 2 Veld 13 Aafke Kamminga
182 11:12 13 Drachten/vd Wiel E3 - OKO/Bies E3 3 - 4 Veld 14 Jan Klooster
188 11:12 16 CSL F2 - Nic./Alfa-college F1 5 - 6 Veld 15 Suzan Hesselink
194 11:12 16 De Hoeve F1 - Veenwouden F1 0 - 0 Veld 16 Marieke de Jong
200 11:12 18 CSL F3 - Lintjo F1 3 - 0 Veld 17 Elske Keizer
206 11:12 18 De Granaet F1 - OKO/Bies F1 1 - 3 Veld 18 Ineke Kijlstra

Ronde: 5 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
105 12:25 1 Joure D1 - CSL D1 2 - 6 Veld 1 Laurens Meinsma
111 12:25 1 De Pein D1 - Frigro D1 4 - 5 Veld 2 Stan Kleinhuis
117 12:25 3 Quick'21 D2 - De Granaet D1 8 - 1 Veld 3 Wobbe van der Wijk
123 12:25 3 DTG D1 - Flamingo's D1 2 - 8 Veld 4 Betty Jansma
129 12:25 5 Wêz Handich D1 - OKO/Bies D2 2 - 8 Veld 5 Eelke Johannes Veeninga
135 12:25 5 Olympia (T) D1 - Veenwouden D2 5 - 0 Veld 6 Lisette Hamminga
141 12:25 8 Wordt Kwiek E1 - De Hoeve E1 1 - 6 Veld 7 Jakob de Vries
147 12:25 8 Quick'21 E2 - TFS E1 0 - 7 Veld 8 Jan van der Heide
153 12:25 10 Frigro E1 - CSL E2 1 - 4 Veld 9 Julian Wijma
159 12:25 10 De Granaet E2 - De Pein E1 8 - 3 Veld 10 Levi Kuipers
165 12:25 11 Nic./Alfa-college E2 - CSL E3 3 - 0 Veld 11 Myrthe Heres
171 12:25 11 De Granaet E3 - DTG E1 1 - 1 Veld 12 Sietske Talsma
177 12:25 14 VKC/AROBantennebouw E1 - De Lauwers E1 2 - 1 Veld 13 Emke Westra
183 12:25 14 Joure E2 - Quick'21 E3 1 - 0 Veld 14 Yvonne de Vries
189 12:25 15 Frigro F1 - De Pein F1 4 - 2 Veld 15 Charlotte de Boer
195 12:25 15 Drachten/vd Wiel F1 - DTL F1 0 - 9 Veld 16 Gerk-Jan Hylkema
201 12:25 17 Wêz Handich F1 - Flamingo's F1 9 - 3 Veld 17 Trienke Varwijk
207 12:25 17 Joure F1 - Olympia (T) F1 2 - 0 Veld 18 Hendrike Veenstra
211 12:25 19 Quick'21 F1 - Joure F2 1 - 10 Veld 19 Anita Wetsema
214 12:25 19 Nic./Alfa-college F2 - OKO/Bies F2 0 - 2 Veld 20 Jikky Huizing

Ronde: 6 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
106 12:57 2 Veenwouden D1 - De Pein D2 5 - 0 Veld 1 Stefan Hoogeveen
112 12:57 2 Drachten/vd Wiel D2 - Quick'21 D1 7 - 5 Veld 2 Eric Riemersma
118 12:57 4 TFS D1 - Drachten/vd Wiel D3 4 - 3 Veld 3 Harm Jager
124 12:57 4 Flamingo's D2 - Joure D2 6 - 3 Veld 4 Teake Meinsma
130 12:57 6 Nic./Alfa-college E1 - Drachten/vd Wiel E1 2 - 3 Veld 5 Dagmar Rozema
136 12:57 6 DTL E1 - DTS (S) E1 6 - 1 Veld 6 Tjepkje de Vries
142 12:57 7 Quick'21 E1 - Joure E1 4 - 3 Veld 7 Martin de Jong
148 12:57 7 OKO/Bies E1 - Olympia (T) E1 3 - 2 Veld 8 Sylvia van der Heide
154 12:57 9 Flamingo's E1 - CSL E1 4 - 12 Veld 9 Johan Dusseljee
160 12:57 9 De Granaet E1 - Drachten/vd Wiel E2 1 - 4 Veld 10 Aafke Kamminga
166 12:57 12 Wêz Handich E1 - DTL E2 3 - 0 Veld 11 Elske Keizer
172 12:57 12 De Granaet E4 - OKO/Bies E2 1 - 1 Veld 12 Thea Baas
178 12:57 13 OKO/Bies E3 - De Pein E2 4 - 2 Veld 13 Ineke Kijlstra
184 12:57 13 Drachten/vd Wiel E3 - Flamingo's E2 2 - 2 Veld 14 Marieke de Jong
190 12:57 16 Veenwouden F1 - CSL F2 3 - 3 Veld 15 Anita Keuning
196 12:57 16 De Hoeve F1 - Nic./Alfa-college F1 0 - 9 Veld 16 Amanda Vlot
202 12:57 18 OKO/Bies F1 - CSL F3 6 - 1 Veld 17 Suzan Hesselink
208 12:57 18 De Granaet F1 - Lintjo F1 3 - 0 Veld 18 Geke Blauw

Ronde: 1 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
215 14:15 1 Joure A1 - Flamingo's A1 8 - 3 Veld 1 René Radersma
221 14:15 1 Quick'21 A1 - Wêz Handich A1 2 - 10 Veld 2 Arjen Bergsma
227 14:15 15 Drachten/vd Wiel B1 - De Pein C1 - Veld 3 Teake Meinsma
233 14:15 4 Joure B1 - OKO/Bies B1 3 - 8 Veld 4 Sietse van der Veen
239 14:15 5 De Granaet B1 - Nic./Alfa-college B1 3 - 8 Veld 5 Tom Verhoef
245 14:15 5 Noordenveld B1 - Olympia (T) B1 1 - 6 Veld 6 Jelte Koopmans
251 14:15 7 CSL B1 - Drachten/vd Wiel B2 2 - 5 Veld 7 Wessel van Vliet
257 14:15 7 Frigro B1 - DOW/Wêz Handich B1 1 - 7 Veld 8 Jan van der Heide
269 14:15 9 Drachten/vd Wiel C5 - Flamingo's C1 1 - 10 Veld 10 Marten Koop van der Velde
275 14:15 11 DTL C1 - Nic./Alfa-college C1 4 - 3 Veld 11 Sanne Roukens
281 14:15 11 OKO/Bies C1 - Quick'21 C1 3 - 7 Veld 12 Agethe Lawerman
287 14:15 13 CSL C1 - DTL C2 4 - 0 Veld 13 Martin van der Velde
293 14:15 13 Joure C1 - VKC/AROBantennebouw C2 1 - 2 Veld 14 Nynke Lawerman

Ronde: 2 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
216 14:48 2 DTG A1 - Frigro A1 4 - 5 Veld 1 Harm Jager
222 14:48 2 Joure A2 - TFS A1 6 - 5 Veld 2 Onno Redeman
228 14:48 3 De Pein A1 - DTL A1 4 - 4 Veld 3 Jeen Meinsma
234 14:48 3 Nic./Alfa-college A1 - VKC/AROBantennebouw A1 1 - 3 Veld 4 Remko van der Heide
240 14:48 6 DTS (S) B1 - Flamingo's B1 4 - 3 Veld 5 Wieger Snip
246 14:48 6 Joure B2 - LDODK/AH Gorredijk B2 2 - 2 Veld 6 Arwin Hoogendam
252 14:48 8 Drachten/vd Wiel B3 - DTS (S) B2 0 - 1 Veld 7 Maarten Kiers
258 14:48 8 Joure B3 - Quick'21 B1 4 - 5 Veld 8 Bonne Altena
264 14:48 10 De Granaet C1 - Drachten/vd Wiel C3 4 - 9 Veld 9 Redmar Bijma
270 14:48 10 DTG C1 - VKC/AROBantennebouw C1 6 - 0 Veld 10 Liekele Jeltema
276 14:48 12 De Pein C2 - Drachten/vd Wiel C4 3 - 2 Veld 11 Harmen Iedema
282 14:48 12 TFS C1 - VZK C1 6 - 0 Veld 12 Geert Sjoerdstra
288 14:48 14 De Granaet C2 - De Lauwers C1 2 - 3 Veld 13 Geartsje van der Veen
294 14:48 14 DTS (S) C2 - Olympia (T) C1 1 - 2 Veld 14 Richard de Jong

Ronde: 3 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
217 15:21 1 Joure A1 - Quick'21 A1 4 - 2 Veld 1 Jelte Koopmans
223 15:21 1 Flamingo's A1 - Wêz Handich A1 2 - 7 Veld 2 Jan van der Heide
229 15:21 4 Drachten/vd Wiel B1 - Joure B1 7 - 5 Veld 3 Bontsje Jeltema
235 15:21 15 Flamingo's C1 - OKO/Bies B1 - Veld 4 René Radersma
241 15:21 5 De Granaet B1 - Noordenveld B1 2 - 9 Veld 5 Teake Meinsma
247 15:21 5 Nic./Alfa-college B1 - Olympia (T) B1 7 - 4 Veld 6 Arjen Bergsma
253 15:21 7 CSL B1 - Frigro B1 3 - 4 Veld 7 Nynke Lawerman
259 15:21 7 Drachten/vd Wiel B2 - DOW/Wêz Handich B1 6 - 9 Veld 8 Marten Koop van der Velde
265 15:21 9 De Pein C1 - Drachten/vd Wiel C5 5 - 2 Veld 9 Tom Verhoef
277 15:21 11 DTL C1 - OKO/Bies C1 8 - 1 Veld 11 Wessel van Vliet
283 15:21 11 Nic./Alfa-college C1 - Quick'21 C1 1 - 2 Veld 12 Martin van der Velde
289 15:21 13 CSL C1 - Joure C1 1 - 4 Veld 13 Agethe Lawerman
295 15:21 13 DTL C2 - VKC/AROBantennebouw C2 3 - 5 Veld 14 Sanne Roukens

Ronde: 4 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
218 15:54 2 DTG A1 - Joure A2 4 - 2 Veld 1 Remko van der Heide
224 15:54 2 Frigro A1 - TFS A1 5 - 1 Veld 2 Jeen Meinsma
230 15:54 3 De Pein A1 - Nic./Alfa-college A1 5 - 1 Veld 3 Wieger Snip
236 15:54 3 DTL A1 - VKC/AROBantennebouw A1 6 - 6 Veld 4 Bonne Altena
242 15:54 6 DTS (S) B1 - Joure B2 7 - 7 Veld 5 Harm Jager
248 15:54 6 Flamingo's B1 - LDODK/AH Gorredijk B2 5 - 0 Veld 6 Geert Sjoerdstra
254 15:54 8 Drachten/vd Wiel B3 - Joure B3 1 - 10 Veld 7 Onno Redeman
260 15:54 8 DTS (S) B2 - Quick'21 B1 0 - 2 Veld 8 Redmar Bijma
266 15:54 10 De Granaet C1 - DTG C1 4 - 3 Veld 9 Arwin Hoogendam
272 15:54 10 Drachten/vd Wiel C3 - VKC/AROBantennebouw C1 6 - 3 Veld 10 Geartsje van der Veen
278 15:54 12 De Pein C2 - TFS C1 2 - 1 Veld 11 Maarten Kiers
284 15:54 12 Drachten/vd Wiel C4 - VZK C1 0 - 5 Veld 12 Harmen Iedema
290 15:54 14 De Granaet C2 - DTS (S) C2 2 - 1 Veld 13 Richard de Jong
296 15:54 14 De Lauwers C1 - Olympia (T) C1 3 - 6 Veld 14 Liekele Jeltema

Ronde: 5 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
219 16:27 1 Wêz Handich A1 - Joure A1 5 - 7 Veld 1 Teake Meinsma
225 16:27 1 Flamingo's A1 - Quick'21 A1 9 - 6 Veld 2 Marten Koop van der Velde
231 16:27 4 OKO/Bies B1 - Drachten/vd Wiel B1 3 - 3 Veld 3 Tom Verhoef
243 16:27 5 Olympia (T) B1 - De Granaet B1 5 - 3 Veld 5 Jelte Koopmans
249 16:27 5 Nic./Alfa-college B1 - Noordenveld B1 9 - 3 Veld 6 Sietse van der Veen
255 16:27 7 DOW/Wêz Handich B1 - CSL B1 7 - 3 Veld 7 Arjen Bergsma
261 16:27 7 Drachten/vd Wiel B2 - Frigro B1 9 - 4 Veld 8 Martin van der Velde
267 16:27 9 Flamingo's C1 - De Pein C1 5 - 1 Veld 9 René Radersma
279 16:27 11 Quick'21 C1 - DTL C1 2 - 3 Veld 11 Wessel van Vliet
285 16:27 11 Nic./Alfa-college C1 - OKO/Bies C1 3 - 5 Veld 12 Nynke Lawerman
291 16:27 13 VKC/AROBantennebouw C2 - CSL C1 7 - 4 Veld 13 Agethe Lawerman
297 16:27 13 DTL C2 - Joure C1 4 - 5 Veld 14 Sanne Roukens

Ronde: 6 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
220 17:00 2 TFS A1 - DTG A1 3 - 5 Veld 1 Liekele Jeltema
226 17:00 2 Frigro A1 - Joure A2 5 - 4 Veld 2 Arwin Hoogendam
232 17:00 3 VKC/AROBantennebouw A1 - De Pein A1 3 - 6 Veld 3 Harm Jager
238 17:00 3 DTL A1 - Nic./Alfa-college A1 5 - 2 Veld 4 Geert Sjoerdstra
244 17:00 6 LDODK/AH Gorredijk B2 - DTS (S) B1 4 - 2 Veld 5 Geartsje van der Veen
250 17:00 6 Flamingo's B1 - Joure B2 7 - 2 Veld 6 Jeen Meinsma
256 17:00 8 Quick'21 B1 - Drachten/vd Wiel B3 8 - 1 Veld 7 Richard de Jong
262 17:00 8 DTS (S) B2 - Joure B3 3 - 3 Veld 8 Wieger Snip
268 17:00 10 VKC/AROBantennebouw C1 - De Granaet C1 5 - 7 Veld 9 Onno Redeman
274 17:00 10 Drachten/vd Wiel C3 - DTG C1 9 - 3 Veld 10 Bonne Altena
280 17:00 12 VZK C1 - De Pein C2 2 - 11 Veld 11 Harmen Iedema
286 17:00 12 Drachten/vd Wiel C4 - TFS C1 1 - 5 Veld 12 Redmar Bijma
292 17:00 14 Olympia (T) C1 - De Granaet C2 8 - 2 Veld 13 Remko van der Heide
298 17:00 14 De Lauwers C1 - DTS (S) C2 1 - 2 Veld 14 Maarten Kiers

Tijdstip op de dag