logo

Programma voor het 64e Jeugdtoernooi (09 Jun 2012)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 64e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
101 09:00 1 Drachten/vd Wiel D1 - DTG D1 14 - 2 Veld 1 Jan van der Heide
107 09:00 1 Quick'21 D1 - TFS D1 1 - 5 Veld 2 Laurens Meinsma
113 09:00 3 De Hoeve D1 - Drachten/vd Wiel D2 2 - 2 Veld 3 Jente Jager
119 09:00 3 Flamingo's D1 - VKC/AROBantennebouw D1 0 - 3 Veld 4 Sietse van der Veen
125 09:00 6 De Pein E1 - Drachten/vd Wiel E1 1 - 3 Veld 5 Jan Veenstra
131 09:00 6 Harkema E1 - Quick'21 E1 7 - 1 Veld 6 Siebe Jelsma
137 09:00 7 Joure E1 - Marfûgels E1 2 - 2 Veld 7 Trynke Keuning
143 09:00 7 Olympia (T) E1 - TFS E1 2 - 4 Veld 8 Einte Wassenaar
149 09:00 9 Harkema E2 - Kinea E2 0 - 6 Veld 9 Liekele Jeltema
152 09:00 9 Quick'21 E2 - TFS E2 3 - 1 Veld 10 Sylvia van der Heide
155 09:00 10 De Granaet E1 - Drachten/vd Wiel E2 0 - 2 Veld 11 Jacob Woudstra
161 09:00 10 Flamingo's E1 - Nic./Alfa-college E1 5 - 2 Veld 12 Wobbe van der Wijk
167 09:00 12 DTG E1 - OKO/Bies E2 7 - 0 Veld 13 Amanda Vlot
173 09:00 12 Olympia (T) E2 - Quick'21 E3 2 - 2 Veld 14 Aafke Kamminga
179 09:00 14 De Granaet E4 - Drachten/vd Wiel E3 0 - 1 Veld 15 Anneke van der Meer
185 09:00 14 Nic./Alfa-college E2 - Wêz Handich E1 2 - 3 Veld 16 Sietske Talsma
191 09:00 16 De Hoeve F1 - Drachten/vd Wiel F1 0 - 9 Veld 17 Anita Keuning
197 09:00 16 OKO/Bies F1 - Wêz Handich F1 2 - 2 Veld 18 Martin van der Velde
203 09:00 18 DTS (S) F1 - Frigro F1 0 - 4 Veld 19 Suzan Hesselink
209 09:00 18 Lintjo F2 - Marfûgels F4 6 - 0 Veld 20 Wessel van Vliet
215 09:00 20 De Pein F1 - Drachten/vd Wiel F2 5 - 0 Veld 21 Marinde Bouma
221 09:00 20 OKO/Bies F2 - Quick'21 F1 1 - 0 Veld 22 Sylvia Bron

Ronde: 2 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
102 09:32 2 De Granaet D1 - Drachten/vd Wiel D3 3 - 10 Veld 1 Michiel Veenstra
108 09:32 2 Joure D1 - VZK D1 3 - 0 Veld 2 Teake Meinsma
114 09:32 4 De Pein D1 - Drachten/vd Wiel D4 2 - 2 Veld 3 Riemer Hobma
120 09:32 4 DTS (S) D1 - OKO/Bies D1 2 - 4 Veld 4 Sytze Hansma
126 09:32 5 De Granaet D2 - Joure D2 1 - 1 Veld 5 Zöe Bennett
132 09:32 5 Quick'21 D2 - Wêz Handich D1 3 - 0 Veld 6 Teda Sietsma
138 09:32 8 DTS (S) E1 - Frigro E1 0 - 8 Veld 7 Wiepie Kooistra
144 09:32 8 Nij Quick Libben E1 - OKO/Bies E1 2 - 1 Veld 8 Arjen van Bruggen
156 09:32 11 De Granaet E2 - De Hoeve E1 1 - 8 Veld 11 Gerk-Jan Hylkema
162 09:32 11 Flamingo's E2 - VZK E1 6 - 1 Veld 12 Aly Cuperus
168 09:32 13 De Granaet E3 - De Pein E2 3 - 1 Veld 13 Harm Jager
174 09:32 13 DTS (S) E2 - Nij Quick Libben E3 2 - 6 Veld 14 Sydo van der Veer
180 09:32 15 Joure E2 - Flamingo's E3 1 - 6 Veld 15 Gabe Hoekstra
186 09:32 15 Nij Quick Libben E4 - VKC/AROBantennebouw E1 3 - 1 Veld 16 Rikst Broekhuizen
192 09:32 17 De Granaet F1 - Harkema F1 2 - 9 Veld 17 Johanan Prins
198 09:32 17 Lintjo F1 - Marfûgels F2 6 - 0 Veld 18 Annemieke Dinkla
204 09:32 19 Flamingo's F1 - Harkema F2 3 - 0 Veld 19 Sander de Jong
210 09:32 19 Kinea F1 - Olympia (T) F1 3 - 1 Veld 20 Geke Blauw
216 09:32 21 Kinea F2 - OKO/Bies F3 1 - 1 Veld 21 Trienke Varwijk
222 09:32 21 Quick'21 F2 - VZK F1 2 - 0 Veld 22 Annie Boekema

Ronde: 3 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
103 10:05 1 Drachten/vd Wiel D1 - Quick'21 D1 14 - 5 Veld 1 Jacob Woudstra
109 10:05 1 DTG D1 - TFS D1 2 - 12 Veld 2 Siebe Jelsma
115 10:05 3 De Hoeve D1 - Flamingo's D1 6 - 3 Veld 3 Jan Veenstra
121 10:05 3 Drachten/vd Wiel D2 - VKC/AROBantennebouw D1 2 - 4 Veld 4 Einte Wassenaar
127 10:05 6 De Pein E1 - Harkema E1 1 - 12 Veld 5 Aafke Kamminga
133 10:05 6 Drachten/vd Wiel E1 - Quick'21 E1 2 - 3 Veld 6 Jan van der Heide
139 10:05 7 Joure E1 - Olympia (T) E1 2 - 2 Veld 7 Laurens Meinsma
145 10:05 7 Marfûgels E1 - TFS E1 0 - 2 Veld 8 Jente Jager
150 10:05 9 Harkema E2 - Quick'21 E2 1 - 1 Veld 9 Sietse van der Veen
153 10:05 9 Kinea E2 - TFS E2 3 - 0 Veld 10 Wobbe van der Wijk
157 10:05 10 De Granaet E1 - Flamingo's E1 1 - 3 Veld 11 Liekele Jeltema
163 10:05 10 Drachten/vd Wiel E2 - Nic./Alfa-college E1 3 - 5 Veld 12 Trynke Keuning
169 10:05 12 DTG E1 - Olympia (T) E2 2 - 1 Veld 13 Anita Keuning
175 10:05 12 OKO/Bies E2 - Quick'21 E3 1 - 10 Veld 14 Sylvia van der Heide
181 10:05 14 De Granaet E4 - Nic./Alfa-college E2 4 - 1 Veld 15 Suzan Hesselink
187 10:05 14 Drachten/vd Wiel E3 - Wêz Handich E1 1 - 4 Veld 16 Sylvia Bron
193 10:05 16 De Hoeve F1 - OKO/Bies F1 0 - 4 Veld 17 Martin van der Velde
199 10:05 16 Drachten/vd Wiel F1 - Wêz Handich F1 4 - 1 Veld 18 Marinde Bouma
205 10:05 18 DTS (S) F1 - Lintjo F2 0 - 5 Veld 19 Amanda Vlot
211 10:05 18 Frigro F1 - Marfûgels F4 3 - 3 Veld 20 Anneke van der Meer
217 10:05 20 De Pein F1 - OKO/Bies F2 1 - 0 Veld 21 Sietske Talsma
223 10:05 20 Drachten/vd Wiel F2 - Quick'21 F1 0 - 3 Veld 22 Sanne Roukens

Ronde: 4 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
104 10:37 2 De Granaet D1 - Joure D1 2 - 5 Veld 1 Sydo van der Veer
110 10:37 2 Drachten/vd Wiel D3 - VZK D1 13 - 1 Veld 2 Aly Cuperus
116 10:37 4 De Pein D1 - DTS (S) D1 1 - 5 Veld 3 Harm Jager
122 10:37 4 Drachten/vd Wiel D4 - OKO/Bies D1 2 - 6 Veld 4 Sander de Jong
128 10:37 5 De Granaet D2 - Quick'21 D2 1 - 6 Veld 5 Gabe Hoekstra
134 10:37 5 Joure D2 - Wêz Handich D1 1 - 4 Veld 6 Wiepie Kooistra
140 10:37 8 DTS (S) E1 - Nij Quick Libben E1 1 - 5 Veld 7 Teake Meinsma
146 10:37 8 Frigro E1 - OKO/Bies E1 9 - 0 Veld 8 Gerk-Jan Hylkema
158 10:37 11 De Granaet E2 - Flamingo's E2 0 - 3 Veld 11 Michiel Veenstra
164 10:37 11 De Hoeve E1 - VZK E1 7 - 0 Veld 12 Teda Sietsma
170 10:37 13 De Granaet E3 - DTS (S) E2 3 - 2 Veld 13 Annie Boekema
176 10:37 13 De Pein E2 - Nij Quick Libben E3 0 - 5 Veld 14 Johanan Prins
182 10:37 15 Joure E2 - Nij Quick Libben E4 0 - 5 Veld 15 Arjen van Bruggen
188 10:37 15 Flamingo's E3 - VKC/AROBantennebouw E1 2 - 1 Veld 16 Riemer Hobma
194 10:37 17 De Granaet F1 - Lintjo F1 1 - 6 Veld 17 Sytze Hansma
200 10:37 17 Harkema F1 - Marfûgels F2 6 - 1 Veld 18 Trienke Varwijk
206 10:37 19 Flamingo's F1 - Kinea F1 0 - 1 Veld 19 Annemieke Dinkla
212 10:37 19 Harkema F2 - Olympia (T) F1 0 - 3 Veld 20 Zöe Bennett
218 10:37 21 Kinea F2 - Quick'21 F2 0 - 0 Veld 21 Rikst Broekhuizen
224 10:37 21 OKO/Bies F3 - VZK F1 1 - 0 Veld 22 Wessel van Vliet

Ronde: 5 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
105 11:50 1 TFS D1 - Drachten/vd Wiel D1 2 - 5 Veld 1 Sietse van der Veen
111 11:50 1 DTG D1 - Quick'21 D1 0 - 7 Veld 2 Wobbe van der Wijk
117 11:50 3 VKC/AROBantennebouw D1 - De Hoeve D1 5 - 4 Veld 3 Laurens Meinsma
123 11:50 3 Drachten/vd Wiel D2 - Flamingo's D1 4 - 0 Veld 4 Jan van der Heide
129 11:50 6 Quick'21 E1 - De Pein E1 2 - 1 Veld 5 Anita Keuning
135 11:50 6 Drachten/vd Wiel E1 - Harkema E1 1 - 8 Veld 6 Aafke Kamminga
141 11:50 7 TFS E1 - Joure E1 2 - 2 Veld 7 Sylvia van der Heide
147 11:50 7 Marfûgels E1 - Olympia (T) E1 0 - 3 Veld 8 Suzan Hesselink
151 11:50 9 TFS E2 - Harkema E2 0 - 0 Veld 9 Amanda Vlot
154 11:50 9 Kinea E2 - Quick'21 E2 2 - 0 Veld 10 Sietske Talsma
159 11:50 10 Nic./Alfa-college E1 - De Granaet E1 5 - 4 Veld 11 Siebe Jelsma
165 11:50 10 Drachten/vd Wiel E2 - Flamingo's E1 1 - 5 Veld 12 Einte Wassenaar
171 11:50 12 Quick'21 E3 - DTG E1 3 - 7 Veld 13 Jan Veenstra
177 11:50 12 OKO/Bies E2 - Olympia (T) E2 0 - 4 Veld 14 Jente Jager
183 11:50 14 Wêz Handich E1 - De Granaet E4 1 - 2 Veld 15 Martin van der Velde
189 11:50 14 Drachten/vd Wiel E3 - Nic./Alfa-college E2 4 - 2 Veld 16 Anneke van der Meer
195 11:50 16 Wêz Handich F1 - De Hoeve F1 5 - 0 Veld 17 Trynke Keuning
201 11:50 16 Drachten/vd Wiel F1 - OKO/Bies F1 12 - 4 Veld 18 Bontsje Jeltema
207 11:50 18 Marfûgels F4 - DTS (S) F1 3 - 0 Veld 19 Marinde Bouma
213 11:50 18 Frigro F1 - Lintjo F2 3 - 1 Veld 20 Sylvia Bron
219 11:50 20 Quick'21 F1 - De Pein F1 1 - 0 Veld 21 Jacob Woudstra
225 11:50 20 Drachten/vd Wiel F2 - OKO/Bies F2 0 - 0 Veld 22 Wessel van Vliet
227 11:50 22 Joure W1 - Quick'21 W1 - Veld 23 Sanne Roukens

Ronde: 6 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
106 12:22 2 VZK D1 - De Granaet D1 0 - 3 Veld 1 Gerk-Jan Hylkema
112 12:22 2 Drachten/vd Wiel D3 - Joure D1 6 - 0 Veld 2 Gabe Hoekstra
118 12:22 4 OKO/Bies D1 - De Pein D1 4 - 3 Veld 3 Teake Meinsma
124 12:22 4 Drachten/vd Wiel D4 - DTS (S) D1 1 - 13 Veld 4 Arjen van Bruggen
130 12:22 5 Wêz Handich D1 - De Granaet D2 3 - 2 Veld 5 Johanan Prins
136 12:22 5 Joure D2 - Quick'21 D2 0 - 3 Veld 6 Rikst Broekhuizen
142 12:22 8 OKO/Bies E1 - DTS (S) E1 1 - 4 Veld 7 Michiel Veenstra
148 12:22 8 Frigro E1 - Nij Quick Libben E1 6 - 2 Veld 8 Riemer Hobma
160 12:22 11 VZK E1 - De Granaet E2 0 - 3 Veld 11 Harm Jager
166 12:22 11 De Hoeve E1 - Flamingo's E2 5 - 7 Veld 12 Annemieke Dinkla
172 12:22 13 Nij Quick Libben E3 - De Granaet E3 5 - 2 Veld 13 Sydo van der Veer
178 12:22 13 De Pein E2 - DTS (S) E2 1 - 1 Veld 14 Sytze Hansma
184 12:22 15 VKC/AROBantennebouw E1 - Joure E2 6 - 1 Veld 15 Zöe Bennett
190 12:22 15 Flamingo's E3 - Nij Quick Libben E4 3 - 2 Veld 16 Sander de Jong
196 12:22 17 Marfûgels F2 - De Granaet F1 0 - 3 Veld 17 Annie Boekema
202 12:22 17 Harkema F1 - Lintjo F1 5 - 5 Veld 18 Aly Cuperus
208 12:22 19 Olympia (T) F1 - Flamingo's F1 3 - 0 Veld 19 Teda Sietsma
214 12:22 19 Harkema F2 - Kinea F1 0 - 3 Veld 20 Trienke Varwijk
220 12:22 21 VZK F1 - Kinea F2 4 - 0 Veld 21 Wiepie Kooistra
226 12:22 21 OKO/Bies F3 - Quick'21 F2 3 - 0 Veld 22 Geke Blauw

Ronde: 1 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
228 13:45 1 Flamingo's A1 - Joure A1 1 - 5 Veld 1 Arjen Bergsma
234 13:45 1 DWA/Argo A1 - Wêz Handich A1 4 - 8 Veld 2 Marcel van der Meulen
240 13:45 3 De Pein A1 - DTG A1 4 - 1 Veld 3 Ritske Kleinhuis
246 13:45 3 Drachten/vd Wiel A3 - OKO/Bies A1 3 - 4 Veld 4 Ester Bruinenberg
252 13:45 5 De Granaet B1 - Flamingo's B1 2 - 0 Veld 5 Teake Meinsma
258 13:45 5 Frigro B1 - VKC/AROBantennebouw B1 2 - 2 Veld 6 Gerwold Hylkema
264 13:45 7 De Granaet B2 - Harkema B1 5 - 0 Veld 7 Eric Riemersma
270 13:45 7 Joure B2 - VZK B1 5 - 5 Veld 8 Remko van der Heide
276 13:45 9 DTS (S) C1 - Flamingo's C1 5 - 4 Veld 9 Wieger Snip
282 13:45 9 Frigro C1 - Joure C2 5 - 4 Veld 10 Bonne Altena
288 13:45 11 De Granaet C1 - Drachten/vd Wiel C3 6 - 2 Veld 11 Arwin Hoogendam
294 13:45 11 DTS (S) C3 - VZK C1 5 - 3 Veld 12 Foeke Bruinsma

Ronde: 2 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
235 14:18 2 VKC/AROBantennebouw A1 - Wêz Handich A2 1 - 6 Veld 2 Jelte Koopmans
241 14:18 4 Drachten/vd Wiel B1 - Joure B1 2 - 2 Veld 3 André van Vilsteren
247 14:18 4 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1 - Quick'21 B1 6 - 8 Veld 4 Sydo van der Veer
253 14:18 6 Drachten/vd Wiel B2 - Olympia (T) B1 2 - 5 Veld 5 Johan Dusseljee
259 14:18 6 TFS B1 - DOW/Wêz Handich B1 3 - 4 Veld 6 Marten Koop van der Velde
265 14:18 8 Drachten/vd Wiel C1 - Drachten/vd Wiel C2 5 - 8 Veld 7 Sjoerd Smit
271 14:18 8 Joure C1 - OKO/Bies C1 3 - 5 Veld 8 Edward Hoen
283 14:18 10 De Pein C1 - Wêz Handich C1 4 - 3 Veld 10 Anneke van Dijk
289 14:18 12 Joure C3 - Olympia (T) C1 0 - 2 Veld 11 Harmen Iedema
295 14:18 12 Quick'21 C1 - VKC/AROBantennebouw C1 3 - 5 Veld 12 Jan van der Heide

Ronde: 3 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
230 14:51 1 Flamingo's A1 - DWA/Argo A1 4 - 2 Veld 1 Teake Meinsma
236 14:51 1 Joure A1 - Wêz Handich A1 5 - 8 Veld 2 Wieger Snip
242 14:51 3 De Pein A1 - Drachten/vd Wiel A3 2 - 6 Veld 3 Arjen Bergsma
248 14:51 3 DTG A1 - OKO/Bies A1 3 - 4 Veld 4 Foeke Bruinsma
254 14:51 5 De Granaet B1 - Frigro B1 5 - 2 Veld 5 Eric Riemersma
260 14:51 5 Flamingo's B1 - VKC/AROBantennebouw B1 8 - 2 Veld 6 Arwin Hoogendam
266 14:51 7 De Granaet B2 - Joure B2 4 - 10 Veld 7 Bonne Altena
272 14:51 7 Harkema B1 - VZK B1 2 - 8 Veld 8 Ester Bruinenberg
278 14:51 9 DTS (S) C1 - Frigro C1 6 - 5 Veld 9 Ritske Kleinhuis
284 14:51 9 Flamingo's C1 - Joure C2 6 - 1 Veld 10 Gerwold Hylkema
290 14:51 11 De Granaet C1 - DTS (S) C3 1 - 1 Veld 11 Marcel van der Meulen
296 14:51 11 Drachten/vd Wiel C3 - VZK C1 4 - 0 Veld 12 Remko van der Heide

Ronde: 4 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
231 15:24 2 Joure A2 - VKC/AROBantennebouw A1 1 - 3 Veld 1 Johan Dusseljee
243 15:24 4 Drachten/vd Wiel B1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1 7 - 3 Veld 3 Jeen Meinsma
249 15:24 4 Joure B1 - Quick'21 B1 2 - 3 Veld 4 Harm Jager
255 15:24 6 Drachten/vd Wiel B2 - TFS B1 3 - 3 Veld 5 Anneke van Dijk
261 15:24 6 Olympia (T) B1 - DOW/Wêz Handich B1 7 - 2 Veld 6 Jelte Koopmans
267 15:24 8 Drachten/vd Wiel C1 - Joure C1 4 - 1 Veld 7 André van Vilsteren
273 15:24 8 Drachten/vd Wiel C2 - OKO/Bies C1 5 - 5 Veld 8 Harmen Iedema
285 15:24 10 DTS (S) C2 - Wêz Handich C1 2 - 1 Veld 10 Jan van der Heide
291 15:24 12 Joure C3 - Quick'21 C1 2 - 4 Veld 11 Marten Koop van der Velde
297 15:24 12 Olympia (T) C1 - VKC/AROBantennebouw C1 0 - 2 Veld 12 Sjoerd Smit

Ronde: 5 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
232 15:57 1 Wêz Handich A1 - Flamingo's A1 8 - 3 Veld 1 Arwin Hoogendam
238 15:57 1 Joure A1 - DWA/Argo A1 11 - 4 Veld 2 Teake Meinsma
244 15:57 3 OKO/Bies A1 - De Pein A1 8 - 7 Veld 3 Eric Riemersma
250 15:57 3 DTG A1 - Drachten/vd Wiel A3 6 - 8 Veld 4 Remko van der Heide
256 15:57 5 VKC/AROBantennebouw B1 - De Granaet B1 1 - 7 Veld 5 Marcel van der Meulen
262 15:57 5 Flamingo's B1 - Frigro B1 8 - 2 Veld 6 Ritske Kleinhuis
268 15:57 7 VZK B1 - De Granaet B2 5 - 4 Veld 7 Arjen Bergsma
274 15:57 7 Harkema B1 - Joure B2 2 - 4 Veld 8 Foeke Bruinsma
280 15:57 9 Joure C2 - DTS (S) C1 3 - 10 Veld 9 Gerwold Hylkema
286 15:57 9 Flamingo's C1 - Frigro C1 5 - 6 Veld 10 Ester Bruinenberg
292 15:57 11 VZK C1 - De Granaet C1 3 - 2 Veld 11 Wieger Snip
298 15:57 11 Drachten/vd Wiel C3 - DTS (S) C3 1 - 5 Veld 12 Bonne Altena

Ronde: 6 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
233 16:30 2 Wêz Handich A2 - Joure A2 3 - 3 Veld 1 Jan van der Heide
245 16:30 4 Quick'21 B1 - Drachten/vd Wiel B1 2 - 1 Veld 3 Jelte Koopmans
251 16:30 4 Joure B1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1 7 - 3 Veld 4 Johan Dusseljee
257 16:30 6 DOW/Wêz Handich B1 - Drachten/vd Wiel B2 5 - 6 Veld 5 André van Vilsteren
263 16:30 6 Olympia (T) B1 - TFS B1 5 - 5 Veld 6 Jeen Meinsma
269 16:30 8 OKO/Bies C1 - Drachten/vd Wiel C1 11 - 2 Veld 7 Marten Koop van der Velde
275 16:30 8 Drachten/vd Wiel C2 - Joure C1 4 - 3 Veld 8 Harm Jager
287 16:30 10 DTS (S) C2 - De Pein C1 2 - 4 Veld 10 Harmen Iedema
293 16:30 12 VKC/AROBantennebouw C1 - Joure C3 4 - 3 Veld 11 Anneke van Dijk
299 16:30 12 Olympia (T) C1 - Quick'21 C1 4 - 7 Veld 12 Sydo van der Veer

Tijdstip op de dag