logo

Programma voor het 70e Jeugdtoernooi (09 Jun 2018)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 70e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
242 14:15 1 De Pein A1 - Nic./Hoogkerk A1 2 - 13 Veld 2 Fokke Bruining
248 14:15 0 De Granaet A1 - Flamingo's A1 14 - 4 Veld 3 Wobbe van der Wijk
254 14:15 2 Flamingo's A2 - Joure A1 7 - 7 Veld 4 Lars Salomons
260 14:15 5 De Pein A3 - Joure A2 4 - 3 Veld 5 Wieger Snip
266 14:15 5 Kinea A2 - Olympia (T) A2 2 - 6 Veld 6 Jelte Koopmans
272 14:15 7 Drachten/vd Wiel B2 - Flamingo's B1 6 - 2 Veld 7 Gerwold Hylkema
278 14:15 7 Hoogkerk/Nic. B2 - LDODK/Rinsma Modeplein C1 8 - 2 Veld 8 Teake Meinsma
284 14:15 10 Drachten/vd Wiel B3 - Invicta/Frigro/Harkema B3 1 - 5 Veld 9 Marcel Scholte
290 14:15 10 Harkema B2 - Veenwouden B1 1 - 5 Veld 10 Kas Bijker
296 14:15 11 Drachten/vd Wiel C1 - Hoogkerk C1 3 - 1 Veld 11 Ties Kamminga
302 14:15 11 Nic./John Schokker Makelaardij C1 - OKO/Bies C1 6 - 6 Veld 12 Eric Riemersma
308 14:15 13 De Granaet C2 - De Lauwers C1 4 - 4 Veld 13 Jan Klooster
314 14:15 13 Quick'21 C1 - Harkema C1 4 - 5 Veld 14 Arjen van Bruggen
320 14:15 15 Nic./John Schokker Makelaardij C2 - Joure C1 8 - 2 Veld 15 Bert de Vreede
326 14:15 15 OKO/Bies C2 - Quick'21 C2 0 - 2 Veld 16 Anieta Dijkstra

Ronde: 2 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
237 14:48 3 Nij Quick Libben A1 - De Pein A2 4 - 17 Veld 1 Maaike Hoekstra
243 14:48 3 OKO/Bies A1 - Nic./Hoogkerk A2 7 - 7 Veld 2 Jeen Meinsma
249 14:48 4 Drachten/vd Wiel A3 - Olympia (T) A1 2 - 4 Veld 3 Arwin Hoogendam
255 14:48 4 Quick'21 A1 - Wêz Handich A1 3 - 10 Veld 4 Geert Sjoerdstra
261 14:48 6 Drachten/vd Wiel B1 - Hoogkerk/Nic. B1 10 - 11 Veld 5 Anne Wiersma
267 14:48 6 Kinea B1 - OKO/Bies B1 0 - 9 Veld 6 Fokke Weening
273 14:48 8 De Granaet B2 - DTG B1 8 - 2 Veld 7 Roland de Bruin
279 14:48 8 Hoogkerk/Nic. B3 - TFS B1 3 - 7 Veld 8 Eelkje van der Meer
285 14:48 9 Quick'21 B1 - Joure B1 3 - 2 Veld 9 Martin van der Velde
291 14:48 9 OKO/Bies B2 - Olympia (T) B1 8 - 7 Veld 10 Jan Roelof Dijkstra
297 14:48 12 De Granaet C1 - Drachten/vd Wiel C2 9 - 1 Veld 11 Ruud van Schuppen
303 14:48 12 Flamingo's C1 - Hoogkerk C2 8 - 1 Veld 12 Sietse van der Heide
309 14:48 14 De Pein C1 - Hoogkerk C3 7 - 6 Veld 13 Wietze Lap
315 14:48 14 Kinea C1 - Wêz Handich C1 5 - 4 Veld 14 Arjan Visser
321 14:48 16 VKC/AROBantennebouw C1 - Drachten/vd Wiel C3 6 - 0 Veld 15 Riemer Hobma
327 14:48 16 Frigro/Invicta C1 - Olympia (T) C1 3 - 1 Veld 16 Gerke Kootstra

Ronde: 3 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
238 15:21 1 Flamingo's A1 - De Pein A1 14 - 11 Veld 1 Lars Salomons
244 15:21 0 Joure A1 - Nic./Hoogkerk A1 - Veld 2 Jelte Koopmans
250 15:21 2 De Granaet A1 - Flamingo's A2 10 - 7 Veld 3 Fokke Bruining
262 15:21 5 De Pein A3 - Kinea A2 5 - 1 Veld 5 Marcel Scholte
268 15:21 5 Joure A2 - Olympia (T) A2 2 - 5 Veld 6 Wobbe van der Wijk
274 15:21 7 Drachten/vd Wiel B2 - Hoogkerk/Nic. B2 6 - 10 Veld 7 Wieger Snip
280 15:21 7 Flamingo's B1 - LDODK/Rinsma Modeplein C1 1 - 6 Veld 8 Jan Veldhuis
286 15:21 10 Drachten/vd Wiel B3 - Harkema B2 4 - 8 Veld 9 Eric Riemersma
292 15:21 10 Invicta/Frigro/Harkema B3 - Veenwouden B1 4 - 3 Veld 10 Gerwold Hylkema
298 15:21 11 Drachten/vd Wiel C1 - Nic./John Schokker Makelaardij C1 12 - 3 Veld 11 Kas Bijker
304 15:21 11 Hoogkerk C1 - OKO/Bies C1 10 - 1 Veld 12 Ties Kamminga
310 15:21 13 De Granaet C2 - Quick'21 C1 4 - 3 Veld 13 Bert de Vreede
316 15:21 13 De Lauwers C1 - Harkema C1 5 - 6 Veld 14 Anieta Dijkstra
322 15:21 15 Nic./John Schokker Makelaardij C2 - OKO/Bies C2 5 - 4 Veld 15 Arjen van Bruggen
328 15:21 15 Joure C1 - Quick'21 C2 4 - 1 Veld 16 Jan Klooster

Ronde: 4 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
239 15:54 3 Nij Quick Libben A1 - OKO/Bies A1 9 - 15 Veld 1 Eelkje van der Meer
245 15:54 3 De Pein A2 - Nic./Hoogkerk A2 4 - 10 Veld 2 Anne Wiersma
251 15:54 4 Drachten/vd Wiel A3 - Quick'21 A1 2 - 3 Veld 3 Ruud van Schuppen
257 15:54 4 Olympia (T) A1 - Wêz Handich A1 2 - 8 Veld 4 Maaike Hoekstra
263 15:54 6 Drachten/vd Wiel B1 - Kinea B1 13 - 1 Veld 5 Arwin Hoogendam
269 15:54 6 Hoogkerk/Nic. B1 - OKO/Bies B1 12 - 10 Veld 6 Jan Roelof Dijkstra
275 15:54 8 De Granaet B2 - Hoogkerk/Nic. B3 2 - 2 Veld 7 Wietze Lap
281 15:54 8 DTG B1 - TFS B1 2 - 6 Veld 8 Geert Sjoerdstra
287 15:54 9 Quick'21 B1 - OKO/Bies B2 3 - 2 Veld 9 Sietse van der Heide
293 15:54 9 Joure B1 - Olympia (T) B1 2 - 3 Veld 10 Fokke Weening
299 15:54 12 De Granaet C1 - Flamingo's C1 8 - 4 Veld 11 Martin van der Velde
305 15:54 12 Drachten/vd Wiel C2 - Hoogkerk C2 7 - 4 Veld 12 Arjan Visser
311 15:54 14 De Pein C1 - Kinea C1 3 - 9 Veld 13 Jeen Meinsma
317 15:54 14 Hoogkerk C3 - Wêz Handich C1 6 - 7 Veld 14 Riemer Hobma
323 15:54 16 VKC/AROBantennebouw C1 - Frigro/Invicta C1 2 - 0 Veld 15 Gerke Kootstra
329 15:54 16 Drachten/vd Wiel C3 - Olympia (T) C1 0 - 6 Veld 16 Roland de Bruin

Ronde: 5 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
240 16:27 1 Nic./Hoogkerk A1 - Flamingo's A1 5 - 5 Veld 1 Teake Meinsma
246 16:27 0 Flamingo's A2 - De Pein A1 - Veld 2 Wieger Snip
252 16:27 2 Joure A1 - De Granaet A1 6 - 12 Veld 3 Jan Veldhuis
264 16:27 5 Olympia (T) A2 - De Pein A3 5 - 4 Veld 5 Wobbe van der Wijk
270 16:27 5 Joure A2 - Kinea A2 3 - 3 Veld 6 Arjen van Bruggen
276 16:27 7 LDODK/Rinsma Modeplein C1 - Drachten/vd Wiel B2 5 - 9 Veld 7 Lars Salomons
282 16:27 7 Flamingo's B1 - Hoogkerk/Nic. B2 1 - 9 Veld 8 Fokke Bruining
288 16:27 10 Veenwouden B1 - Drachten/vd Wiel B3 3 - 5 Veld 9 Anieta Dijkstra
294 16:27 10 Invicta/Frigro/Harkema B3 - Harkema B2 4 - 4 Veld 10 Bert de Vreede
300 16:27 11 OKO/Bies C1 - Drachten/vd Wiel C1 4 - 5 Veld 11 Jelte Koopmans
306 16:27 11 Hoogkerk C1 - Nic./John Schokker Makelaardij C1 15 - 7 Veld 12 Gerwold Hylkema
312 16:27 13 Harkema C1 - De Granaet C2 4 - 4 Veld 13 Jan Klooster
318 16:27 13 De Lauwers C1 - Quick'21 C1 8 - 6 Veld 14 Kas Bijker
324 16:27 15 Quick'21 C2 - Nic./John Schokker Makelaardij C2 3 - 8 Veld 15 Ties Kamminga
330 16:27 15 Joure C1 - OKO/Bies C2 1 - 5 Veld 16 Eric Riemersma

Ronde: 6 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
241 17:00 3 Nic./Hoogkerk A2 - Nij Quick Libben A1 7 - 2 Veld 1 Fokke Weening
247 17:00 3 De Pein A2 - OKO/Bies A1 1 - 9 Veld 2 Arwin Hoogendam
253 17:00 4 Wêz Handich A1 - Drachten/vd Wiel A3 6 - 4 Veld 3 Eelkje van der Meer
259 17:00 4 Olympia (T) A1 - Quick'21 A1 1 - 8 Veld 4 Anne Wiersma
265 17:00 6 OKO/Bies B1 - Drachten/vd Wiel B1 4 - 7 Veld 5 Maaike Hoekstra
271 17:00 6 Hoogkerk/Nic. B1 - Kinea B1 20 - 5 Veld 6 Ruud van Schuppen
277 17:00 8 TFS B1 - De Granaet B2 7 - 2 Veld 7 Martin van der Velde
283 17:00 8 DTG B1 - Hoogkerk/Nic. B3 3 - 9 Veld 8 Riemer Hobma
289 17:00 9 Olympia (T) B1 - Quick'21 B1 5 - 9 Veld 9 Arjan Visser
295 17:00 9 Joure B1 - OKO/Bies B2 8 - 4 Veld 10 Gerke Kootstra
301 17:00 12 Hoogkerk C2 - De Granaet C1 3 - 10 Veld 11 Wietze Lap
307 17:00 12 Drachten/vd Wiel C2 - Flamingo's C1 5 - 7 Veld 12 Geert Sjoerdstra
313 17:00 14 Wêz Handich C1 - De Pein C1 2 - 3 Veld 13 Jan Roelof Dijkstra
319 17:00 14 Hoogkerk C3 - Kinea C1 4 - 8 Veld 14 Jeen Meinsma
325 17:00 16 Olympia (T) C1 - VKC/AROBantennebouw C1 0 - 3 Veld 15 Roland de Bruin
331 17:00 16 Drachten/vd Wiel C3 - Frigro/Invicta C1 0 - 10 Veld 16 Sietse van der Heide