logo

Programma voor het 70e Jeugdtoernooi (09 Jun 2018)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 70e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
101 09:30 1 Pallas'08 D1 - De Granaet D1 2 - 9 Veld 1 Johan Vries
107 09:30 1 Invicta D1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1 6 - 6 Veld 2 Jan Roelof Dijkstra
113 09:30 3 DTG D1 - Harkema D1 7 - 2 Veld 3 Bert de Vreede
119 09:30 3 LDODK/Rinsma Modeplein D4 - Quick'21 D1 4 - 7 Veld 4 Peter de Zee
125 09:30 5 Donkerbroek D1 - HHCombi D1 9 - 0 Veld 5 Matthijs Feddema
131 09:30 5 Wêz Handich D1 - Wordt Kwiek D2 3 - 4 Veld 6 Aukje Ekkels
137 09:30 7 Drachten/vd Wiel D2 - Harkema D2 3 - 4 Veld 7 Ruud van Schuppen
143 09:30 7 Hoogkerk D2 - TFS D1 4 - 5 Veld 8 Kelly Beiboer
149 09:30 9 Donkerbroek D2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D5 1 - 6 Veld 9 Stefan de Vries
155 09:30 9 Nij Quick Libben D1 - TFS D2 24 - 0 Veld 10 Johan Hoogeveen
161 09:30 11 Boelenslaan E1 - Drachten/vd Wiel E1 1 - 13 Veld 11 Jarich Jan Smid
167 09:30 11 Flamingo's E1 - HHCombi E1 8 - 1 Veld 12 Lisette Hamminga
173 09:30 13 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3 - De Granaet E1 8 - 5 Veld 13 Jildou Leistra
179 09:30 13 Kinea E1 - Nic./John Schokker Makelaardij E1 6 - 4 Veld 14 Alinda Miedema
185 09:30 15 De Lauwers E3 - Invicta E1 4 - 1 Veld 15 Sied Willem de Jong
191 09:30 15 DTG E1 - Hoogkerk E1 5 - 9 Veld 16 Joeri Kristiaan
197 09:30 18 De Pein F1 - Kinea F1 1 - 1 Veld 17 Kylie Wetsema
203 09:30 18 Nij Quick Libben F1 - Wêz Handich F1 7 - 4 Veld 18 Bontsje Jeltema
209 09:30 19 OKO/Bies F1 - Donkerbroek F1 5 - 12 Veld 19 Anita Hilberts
215 09:30 19 Flamingo's F1 - Nic./Hoogkerk F2 4 - 5 Veld 20 Hanneke Venema
221 09:30 21 Flamingo's F2 - LDODK/Rinsma Modeplein F2 1 - 3 Veld 21 Elisa Zijlstra
224 09:30 21 Nic./Hoogkerk F3 - Wêz Handich F2 1 - 8 Veld 22 Albert de Vries
227 09:30 22 Drachten/vd Wiel W1 - Nic./Hoogkerk W1 6 - 3 Veld 23 Dagmar de Wit-Rozema
233 09:30 24 De Granaet W1 - Olympia (T) W1 - Veld 24 Anita Sierdsma

Ronde: 2 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
102 10:02 2 Drachten/vd Wiel D1 - Flamingo's D1 8 - 1 Veld 1 Jan van der Heide
108 10:02 2 Invicta D2 - It Fean/Boelenslaan D1 1 - 3 Veld 2 Willem Feenstra
114 10:02 4 De Granaet D2 - Hoogkerk D1 8 - 5 Veld 3 Ritske Kleinhuis
120 10:02 4 Kinea D1 - Nic./John Schokker Makelaardij D1 3 - 5 Veld 4 Anne Wiersma
126 10:02 6 De Pein D1 - It Fean/Boelenslaan D2 5 - 2 Veld 5 Jeltsje Boomsma
132 10:02 6 OKO/Bies D1 - Veenwouden D1 3 - 2 Veld 6 Gerke de Wind
138 10:02 8 De Granaet D3 - DTG D2 4 - 6 Veld 7 Abe Schippers
144 10:02 8 Frigro D1 - Olympia (T) D1 5 - 2 Veld 8 Emke Westra
150 10:02 10 Drachten/vd Wiel D3 - OKO/Bies E1 4 - 2 Veld 9 Arjan Visser
156 10:02 10 Quick'21 E1 - Wordt Kwiek D4 32 - 0 Veld 10 Dirk Kanning
162 10:02 12 De Lauwers E1 - Flamingo's E2 1 - 3 Veld 11 Ineke Kijlstra
168 10:02 12 LDODK/Rinsma Modeplein E4 - Nij Quick Libben E1 7 - 5 Veld 12 Sietske Talsma
174 10:02 14 De Lauwers E2 - Drachten/vd Wiel E2 1 - 1 Veld 13 Demi Wetsema
180 10:02 14 TFS E1 - Quick'21 E2 2 - 8 Veld 14 Anne Hoekstra
186 10:02 16 Donkerbroek E1 - Drachten/vd Wiel E4 5 - 3 Veld 15 Jesse Akse
192 10:02 16 OKO/Bies E2 - TFS E2 9 - 1 Veld 16 Julian van Leer
198 10:02 17 Boelenslaan F1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F3 6 - 4 Veld 17 Marcel Smidt
204 10:02 17 Drachten/vd Wiel F1 - Hoogkerk/Nic. F1 3 - 6 Veld 18 Peter Hylkema
210 10:02 20 Flamingo's F3 - Frigro F1 1 - 5 Veld 19 Sipke de Jong
216 10:02 20 Harkema F1 - Quick'21 F1 12 - 1 Veld 20 Miranda Visser
228 10:02 23 Donkerbroek W1 - Drachten/vd Wiel W2 5 - 6 Veld 23 Elisabeth Visser

Ronde: 3 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
103 10:35 1 Pallas'08 D1 - Invicta D1 4 - 13 Veld 1 Kylie Wetsema
109 10:35 1 De Granaet D1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1 4 - 6 Veld 2 Anita Sierdsma
115 10:35 3 DTG D1 - LDODK/Rinsma Modeplein D4 8 - 6 Veld 3 Johan Vries
121 10:35 3 Harkema D1 - Quick'21 D1 3 - 4 Veld 4 Stefan de Vries
127 10:35 5 Donkerbroek D1 - Wêz Handich D1 8 - 2 Veld 5 Albert de Vries
133 10:35 5 HHCombi D1 - Wordt Kwiek D2 0 - 4 Veld 6 Bert de Vreede
139 10:35 7 Drachten/vd Wiel D2 - Hoogkerk D2 6 - 3 Veld 7 Matthijs Feddema
145 10:35 7 Harkema D2 - TFS D1 3 - 2 Veld 8 Peter de Zee
151 10:35 9 Donkerbroek D2 - Nij Quick Libben D1 3 - 15 Veld 9 Ruud van Schuppen
157 10:35 9 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D5 - TFS D2 7 - 0 Veld 10 Alinda Miedema
163 10:35 11 Boelenslaan E1 - Flamingo's E1 5 - 13 Veld 11 Johan Hoogeveen
169 10:35 11 Drachten/vd Wiel E1 - HHCombi E1 17 - 2 Veld 12 Jarich Jan Smid
175 10:35 13 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3 - Kinea E1 3 - 5 Veld 13 Aukje Ekkels
181 10:35 13 De Granaet E1 - Nic./John Schokker Makelaardij E1 5 - 10 Veld 14 Joeri Kristiaan
187 10:35 15 De Lauwers E3 - DTG E1 1 - 2 Veld 15 Jan Roelof Dijkstra
193 10:35 15 Invicta E1 - Hoogkerk E1 3 - 3 Veld 16 Jildou Leistra
199 10:35 18 De Pein F1 - Nij Quick Libben F1 1 - 4 Veld 17 Hanneke Venema
205 10:35 18 Kinea F1 - Wêz Handich F1 10 - 8 Veld 18 Lisette Hamminga
211 10:35 19 OKO/Bies F1 - Flamingo's F1 6 - 4 Veld 19 Bontsje Jeltema
217 10:35 19 Donkerbroek F1 - Nic./Hoogkerk F2 6 - 8 Veld 20 Sied Willem de Jong
222 10:35 21 Flamingo's F2 - Nic./Hoogkerk F3 12 - 3 Veld 21 Kelly Beiboer
225 10:35 21 LDODK/Rinsma Modeplein F2 - Wêz Handich F2 3 - 6 Veld 22 Anita Hilberts
229 10:35 22 Nic./Hoogkerk W1 - De Granaet W1 2 - 13 Veld 23 Elisa Zijlstra

Ronde: 4 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
104 11:07 2 Drachten/vd Wiel D1 - Invicta D2 9 - 5 Veld 1 Peter Hylkema
110 11:07 2 Flamingo's D1 - It Fean/Boelenslaan D1 3 - 7 Veld 2 Ritske Kleinhuis
116 11:07 4 De Granaet D2 - Kinea D1 8 - 1 Veld 3 Jan van der Heide
122 11:07 4 Hoogkerk D1 - Nic./John Schokker Makelaardij D1 4 - 9 Veld 4 Gerke de Wind
128 11:07 6 De Pein D1 - OKO/Bies D1 3 - 4 Veld 5 Abe Schippers
134 11:07 6 It Fean/Boelenslaan D2 - Veenwouden D1 0 - 8 Veld 6 Jesse Akse
140 11:07 8 De Granaet D3 - Frigro D1 5 - 5 Veld 7 Arjan Visser
146 11:07 8 DTG D2 - Olympia (T) D1 2 - 5 Veld 8 Dirk Kanning
152 11:07 10 Drachten/vd Wiel D3 - Quick'21 E1 2 - 9 Veld 9 Emke Westra
158 11:07 10 OKO/Bies E1 - Wordt Kwiek D4 3 - 0 Veld 10 Willem Feenstra
164 11:07 12 De Lauwers E1 - LDODK/Rinsma Modeplein E4 7 - 4 Veld 11 Anne Hoekstra
170 11:07 12 Flamingo's E2 - Nij Quick Libben E1 4 - 3 Veld 12 Anne Wiersma
176 11:07 14 De Lauwers E2 - TFS E1 2 - 7 Veld 13 Marcel Smidt
182 11:07 14 Drachten/vd Wiel E2 - Quick'21 E2 2 - 10 Veld 14 Sipke de Jong
188 11:07 16 Donkerbroek E1 - OKO/Bies E2 10 - 2 Veld 15 Miranda Visser
194 11:07 16 Drachten/vd Wiel E4 - TFS E2 9 - 0 Veld 16 Demi Wetsema
200 11:07 17 Boelenslaan F1 - Drachten/vd Wiel F1 3 - 15 Veld 17 Elisabeth Visser
206 11:07 17 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F3 - Hoogkerk/Nic. F1 5 - 17 Veld 18 Ineke Kijlstra
212 11:07 20 Flamingo's F3 - Harkema F1 4 - 16 Veld 19 Sietske Talsma
218 11:07 20 Frigro F1 - Quick'21 F1 10 - 6 Veld 20 Julian van Leer
230 11:07 23 Olympia (T) W1 - Donkerbroek W1 1 - 3 Veld 23 Jeltsje Boomsma
234 11:07 24 Drachten/vd Wiel W1 - Drachten/vd Wiel W2 - Veld 24 Dagmar de Wit-Rozema

Ronde: 5 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
105 12:20 1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1 - Pallas'08 D1 9 - 1 Veld 1 Stefan de Vries
111 12:20 1 De Granaet D1 - Invicta D1 2 - 5 Veld 2 Alinda Miedema
117 12:20 3 Quick'21 D1 - DTG D1 6 - 7 Veld 3 Jarich Jan Smid
123 12:20 3 Harkema D1 - LDODK/Rinsma Modeplein D4 6 - 6 Veld 4 Jan Roelof Dijkstra
129 12:20 5 Wordt Kwiek D2 - Donkerbroek D1 2 - 4 Veld 5 Albert de Vries
135 12:20 5 HHCombi D1 - Wêz Handich D1 4 - 5 Veld 6 Anita Sierdsma
141 12:20 7 TFS D1 - Drachten/vd Wiel D2 1 - 5 Veld 7 Bert de Vreede
147 12:20 7 Harkema D2 - Hoogkerk D2 3 - 2 Veld 8 Peter de Zee
153 12:20 9 TFS D2 - Donkerbroek D2 5 - 7 Veld 9 Matthijs Feddema
159 12:20 9 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D5 - Nij Quick Libben D1 5 - 20 Veld 10 Aukje Ekkels
165 12:20 11 HHCombi E1 - Boelenslaan E1 7 - 6 Veld 11 Joeri Kristiaan
171 12:20 11 Drachten/vd Wiel E1 - Flamingo's E1 12 - 3 Veld 12 Johan Vries
177 12:20 13 Nic./John Schokker Makelaardij E1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3 3 - 3 Veld 13 Sied Willem de Jong
183 12:20 13 De Granaet E1 - Kinea E1 7 - 4 Veld 14 Jildou Leistra
189 12:20 15 Hoogkerk E1 - De Lauwers E3 3 - 2 Veld 15 Ruud van Schuppen
195 12:20 15 Invicta E1 - DTG E1 3 - 7 Veld 16 Hanneke Venema
201 12:20 18 Wêz Handich F1 - De Pein F1 4 - 4 Veld 17 Johan Hoogeveen
207 12:20 18 Kinea F1 - Nij Quick Libben F1 11 - 5 Veld 18 Kylie Wetsema
213 12:20 19 Nic./Hoogkerk F2 - OKO/Bies F1 21 - 3 Veld 19 Elisa Zijlstra
219 12:20 19 Donkerbroek F1 - Flamingo's F1 10 - 0 Veld 20 Lisette Hamminga
223 12:20 21 Wêz Handich F2 - Flamingo's F2 8 - 4 Veld 21 Kelly Beiboer
226 12:20 21 LDODK/Rinsma Modeplein F2 - Nic./Hoogkerk F3 12 - 2 Veld 22 Bontsje Jeltema
231 12:20 22 De Granaet W1 - Drachten/vd Wiel W1 9 - 9 Veld 23 Anita Hilberts
235 12:20 24 Nic./Hoogkerk W1 - Donkerbroek W1 - Veld 24 Dagmar de Wit-Rozema

Ronde: 6 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
106 12:52 2 It Fean/Boelenslaan D1 - Drachten/vd Wiel D1 9 - 9 Veld 1 Anne Wiersma
112 12:52 2 Flamingo's D1 - Invicta D2 5 - 7 Veld 2 Ritske Kleinhuis
118 12:52 4 Nic./John Schokker Makelaardij D1 - De Granaet D2 8 - 6 Veld 3 Peter Hylkema
124 12:52 4 Hoogkerk D1 - Kinea D1 4 - 7 Veld 4 Arjan Visser
130 12:52 6 Veenwouden D1 - De Pein D1 4 - 5 Veld 5 Dirk Kanning
136 12:52 6 It Fean/Boelenslaan D2 - OKO/Bies D1 4 - 3 Veld 6 Jan van der Heide
142 12:52 8 Olympia (T) D1 - De Granaet D3 1 - 1 Veld 7 Jeltsje Boomsma
148 12:52 8 DTG D2 - Frigro D1 1 - 4 Veld 8 Willem Feenstra
154 12:52 10 Wordt Kwiek D4 - Drachten/vd Wiel D3 0 - 3 Veld 9 Anne Hoekstra
160 12:52 10 OKO/Bies E1 - Quick'21 E1 1 - 16 Veld 10 Marcel Smidt
166 12:52 12 Nij Quick Libben E1 - De Lauwers E1 7 - 4 Veld 11 Elisabeth Visser
172 12:52 12 Flamingo's E2 - LDODK/Rinsma Modeplein E4 8 - 3 Veld 12 Julian van Leer
178 12:52 14 Quick'21 E2 - De Lauwers E2 8 - 3 Veld 13 Demi Wetsema
184 12:52 14 Drachten/vd Wiel E2 - TFS E1 2 - 2 Veld 14 Emke Westra
190 12:52 16 TFS E2 - Donkerbroek E1 0 - 14 Veld 15 Ineke Kijlstra
196 12:52 16 Drachten/vd Wiel E4 - OKO/Bies E2 5 - 5 Veld 16 Sipke de Jong
202 12:52 17 Hoogkerk/Nic. F1 - Boelenslaan F1 10 - 2 Veld 17 Sietske Talsma
208 12:52 17 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F3 - Drachten/vd Wiel F1 7 - 17 Veld 18 Gerke de Wind
214 12:52 20 Quick'21 F1 - Flamingo's F3 5 - 4 Veld 19 Abe Schippers
220 12:52 20 Frigro F1 - Harkema F1 9 - 11 Veld 20 Jesse Akse
232 12:52 23 Drachten/vd Wiel W2 - Olympia (T) W1 3 - 0 Veld 23 Miranda Visser