logo

Programma voor het 69e Jeugdtoernooi (10 Jun 2017)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 69e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
251 14:15 1 Drachten/vd Wiel A1 - Drachten/vd Wiel A2 9 - 5 Veld 1 Ritske Kleinhuis
257 14:15 1 Harkema/Invicta B1 - Nic./Alfa-college A1 10 - 6 Veld 2 Teake Meinsma
263 14:15 2 De Pein A1 - Drachten/vd Wiel B1 7 - 9 Veld 3 Jelte Koopmans
269 14:15 2 Flamingo's A1 - Kinea A1 9 - 3 Veld 4 Wobbe van der Wijk
275 14:15 6 Drachten/vd Wiel B2 - Drachten/vd Wiel C1 6 - 7 Veld 5 Lars Salomons
281 14:15 6 Nic./Alfa-college C1 - Nic./Hoogkerk B2 12 - 6 Veld 6 Henk de Vries
287 14:15 7 De Pein B1 - Flamingo's B1 3 - 7 Veld 7 Roland de Bruin
293 14:15 7 OKO/Bies B1 - TFS B1 13 - 0 Veld 8 Johan Dusseljee
299 14:15 9 De Granaet B1 - Drachten/vd Wiel B4 3 - 3 Veld 9 Martijn van Dijk
305 14:15 9 Joure B1 - WIK'34 B1 6 - 6 Veld 10 Geke Blauw
311 14:15 12 Drachten/vd Wiel C3 - Joure C1 3 - 4 Veld 11 Jelte de Vries
317 14:15 12 Nic./Alfa-college C3 - OKO/Bies C2 6 - 5 Veld 12 Ties Kamminga
323 14:15 14 De Pein C1 - De Granaet C2 1 - 5 Veld 13 Tjibbe de Vries
329 14:15 14 Veenwouden C1 - VKC/AROBantennebouw C2 1 - 0 Veld 14 Eric Riemersma

Ronde: 2 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
252 14:48 3 De Granaet A1 - Invicta/Frigro A1 7 - 5 Veld 1 Stan Kleinhuis
258 14:48 3 OKO/Bies A2 - Wêz Handich A1 8 - 6 Veld 2 Wiggele de Haan
264 14:48 4 De Pein A2 - Nic./Hoogkerk A3 2 - 12 Veld 3 Fokke Bruining
270 14:48 4 Nij Quick Libben A1 - Quick'21 A1 10 - 2 Veld 4 Lammert van der Veen
276 14:48 5 De Granaet A2 - Joure A1 8 - 7 Veld 5 Edward Hoen
282 14:48 5 Olympia (T) A1 - VKC/AROBantennebouw A1 7 - 7 Veld 6 Sjonnie Douma
288 14:48 8 Drachten/vd Wiel B3 - Invicta/Frigro B2 1 - 3 Veld 7 Jort Bos
294 14:48 8 Joure B2 - Nij Quick Libben B1 2 - 1 Veld 8 Arjen Bergsma
300 14:48 10 De Pein B2 - Kinea B1 2 - 6 Veld 9 Jeen Meinsma
306 14:48 10 Olympia (T) B1 - Quick'21 B1 4 - 6 Veld 10 Peter Buma
312 14:48 11 De Granaet C1 - Drachten/vd Wiel C2 3 - 4 Veld 11 Marco Postma
318 14:48 11 Nic./Alfa-college C2 - OKO/Bies C1 3 - 6 Veld 12 Arjen van Bruggen
324 14:48 13 Olympia (T) C1 - Flamingo's C1 7 - 0 Veld 13 Jan Klooster
330 14:48 13 Harkema C1 - Invicta/Frigro C1 4 - 3 Veld 14 Jan Roelof Dijkstra

Ronde: 3 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
253 15:21 1 Drachten/vd Wiel A1 - Harkema/Invicta B1 6 - 9 Veld 1 Jelte Koopmans
259 15:21 1 Drachten/vd Wiel A2 - Nic./Alfa-college A1 8 - 7 Veld 2 Henk de Vries
265 15:21 2 De Pein A1 - Flamingo's A1 4 - 7 Veld 3 Ritske Kleinhuis
271 15:21 2 Drachten/vd Wiel B1 - Kinea A1 9 - 7 Veld 4 Lars Salomons
277 15:21 6 Drachten/vd Wiel B2 - Nic./Alfa-college C1 6 - 7 Veld 5 Eric Riemersma
283 15:21 6 Drachten/vd Wiel C1 - Nic./Hoogkerk B2 6 - 5 Veld 6 Johan Dusseljee
289 15:21 7 De Pein B1 - OKO/Bies B1 3 - 6 Veld 7 Teake Meinsma
295 15:21 7 Flamingo's B1 - TFS B1 8 - 1 Veld 8 Roland de Bruin
301 15:21 9 De Granaet B1 - Joure B1 2 - 7 Veld 9 Geke Blauw
307 15:21 9 Drachten/vd Wiel B4 - WIK'34 B1 1 - 4 Veld 10 Jelte de Vries
313 15:21 12 Drachten/vd Wiel C3 - Nic./Alfa-college C3 0 - 9 Veld 11 Martijn van Dijk
319 15:21 12 Joure C1 - OKO/Bies C2 5 - 5 Veld 12 Wobbe van der Wijk
325 15:21 14 De Pein C1 - Veenwouden C1 2 - 3 Veld 13 Tjibbe de Vries
331 15:21 14 De Granaet C2 - VKC/AROBantennebouw C2 5 - 3 Veld 14 Ties Kamminga

Ronde: 4 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
254 15:54 3 De Granaet A1 - OKO/Bies A2 12 - 6 Veld 1 Fokke Bruining
260 15:54 3 Invicta/Frigro A1 - Wêz Handich A1 4 - 2 Veld 2 Edward Hoen
266 15:54 4 De Pein A2 - Nij Quick Libben A1 5 - 5 Veld 3 Sjonnie Douma
272 15:54 4 Nic./Hoogkerk A3 - Quick'21 A1 4 - 2 Veld 4 Jeen Meinsma
278 15:54 5 De Granaet A2 - Olympia (T) A1 5 - 4 Veld 5 Arjen Bergsma
284 15:54 5 Joure A1 - VKC/AROBantennebouw A1 8 - 7 Veld 6 Wiggele de Haan
290 15:54 8 Drachten/vd Wiel B3 - Joure B2 5 - 6 Veld 7 Lammert van der Veen
296 15:54 8 Invicta/Frigro B2 - Nij Quick Libben B1 6 - 6 Veld 8 Jort Bos
302 15:54 10 De Pein B2 - Olympia (T) B1 1 - 4 Veld 9 Stan Kleinhuis
308 15:54 10 Kinea B1 - Quick'21 B1 6 - 6 Veld 10 Marco Postma
314 15:54 11 De Granaet C1 - Nic./Alfa-college C2 0 - 6 Veld 11 Jan Roelof Dijkstra
320 15:54 11 Drachten/vd Wiel C2 - OKO/Bies C1 4 - 7 Veld 12 Peter Buma
326 15:54 13 Olympia (T) C1 - Harkema C1 7 - 6 Veld 13 Arjen van Bruggen
332 15:54 13 Flamingo's C1 - Invicta/Frigro C1 1 - 5 Veld 14 Jan Klooster

Ronde: 5 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
255 16:27 1 Nic./Alfa-college A1 - Drachten/vd Wiel A1 7 - 16 Veld 1 Johan Dusseljee
261 16:27 1 Drachten/vd Wiel A2 - Harkema/Invicta B1 8 - 9 Veld 2 Lars Salomons
267 16:27 2 Kinea A1 - De Pein A1 6 - 2 Veld 3 Teake Meinsma
273 16:27 2 Drachten/vd Wiel B1 - Flamingo's A1 11 - 7 Veld 4 Jelte Koopmans
279 16:27 6 Nic./Hoogkerk B2 - Drachten/vd Wiel B2 6 - 5 Veld 5 Eric Riemersma
285 16:27 6 Drachten/vd Wiel C1 - Nic./Alfa-college C1 6 - 10 Veld 6 Ritske Kleinhuis
291 16:27 7 TFS B1 - De Pein B1 5 - 9 Veld 7 Geke Blauw
297 16:27 7 Flamingo's B1 - OKO/Bies B1 11 - 4 Veld 8 Wobbe van der Wijk
303 16:27 9 WIK'34 B1 - De Granaet B1 1 - 7 Veld 9 Henk de Vries
309 16:27 9 Drachten/vd Wiel B4 - Joure B1 1 - 7 Veld 10 Roland de Bruin
315 16:27 12 OKO/Bies C2 - Drachten/vd Wiel C3 7 - 3 Veld 11 Ties Kamminga
321 16:27 12 Joure C1 - Nic./Alfa-college C3 2 - 6 Veld 12 Tjibbe de Vries
327 16:27 14 VKC/AROBantennebouw C2 - De Pein C1 3 - 4 Veld 13 Jelte de Vries
333 16:27 14 De Granaet C2 - Veenwouden C1 1 - 7 Veld 14 Martijn van Dijk

Ronde: 6 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
256 17:00 3 Wêz Handich A1 - De Granaet A1 6 - 10 Veld 1 Lammert van der Veen
262 17:00 3 Invicta/Frigro A1 - OKO/Bies A2 3 - 8 Veld 2 Sjonnie Douma
268 17:00 4 Quick'21 A1 - De Pein A2 4 - 3 Veld 3 Wiggele de Haan
274 17:00 4 Nic./Hoogkerk A3 - Nij Quick Libben A1 7 - 5 Veld 4 Arjen Bergsma
280 17:00 5 VKC/AROBantennebouw A1 - De Granaet A2 3 - 8 Veld 5 Jeen Meinsma
286 17:00 5 Joure A1 - Olympia (T) A1 8 - 5 Veld 6 Fokke Bruining
292 17:00 8 Nij Quick Libben B1 - Drachten/vd Wiel B3 7 - 1 Veld 7 Stan Kleinhuis
298 17:00 8 Invicta/Frigro B2 - Joure B2 10 - 4 Veld 8 Peter Buma
304 17:00 10 Quick'21 B1 - De Pein B2 5 - 4 Veld 9 Jort Bos
310 17:00 10 Kinea B1 - Olympia (T) B1 5 - 2 Veld 10 Edward Hoen
316 17:00 11 OKO/Bies C1 - De Granaet C1 12 - 2 Veld 11 Arjen van Bruggen
322 17:00 11 Drachten/vd Wiel C2 - Nic./Alfa-college C2 6 - 5 Veld 12 Marco Postma
328 17:00 13 Invicta/Frigro C1 - Olympia (T) C1 3 - 3 Veld 13 Jan Roelof Dijkstra
334 17:00 13 Flamingo's C1 - Harkema C1 5 - 6 Veld 14 Jan Klooster